Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik Geliri ve M.Bank oyunları yönetimi Ukash bilişim limited şirketi neden cevap vermiyor? Oyun yönetimine neden ulaşılmıyor? Çiftlik Geliri Kapandı mı? M.Bank Kapandı mı?

Çiftlik Geliri ve M.Bank Neler Oluyor?

Geçtiğimiz günlerde başlayan bir ilgisizlik ve oyunlarda gerçekleşen iletişim kopukluğunda bildiklerimizi sizlere aksetmeye karar verdik. Sanıyoruz ki en son irtibat ParaParala kurmuş. 2 gündür ParaParala’yı bile boşladık ve Çiftlik Geliri yönetimine ulaşabilmek için her yolu denedik. Hala deniyoruz.

25 Mayıs 2017 öğleden sonra 13:00 civarı son görüşmemizdi. Biraz daha öncesinden bahsetmek gerekirse ParaParala ile bir görüşme vardı. Bu görüşme elbette Ukash menfaatineydi. Bize aksi bir durum olduğunu ve yakınının cenazesi için Tekirdağ’a gideceğiniz öğrendik. Tekirdağ’da birkaç gün kaldığını ve 26 sında bir aksilik olmazsa İstanbul’a gelip ParaParala ile görüşülecekti. Fakat 25 Mayıs’ta ki konuşmamız sondu. Sonrasında haber alınamadı.

Çiftlik Geliri ve M.bank Kapatıldı mı?

Oyunların kapanma durumları hakkında net bir şey söylemek mümkün değil. Fakat durumu epey sorguladık, araştırdık, en son irtibat kurulan kişilere kadar konuştuk. Bu sabah oyunun tasarımını yapan yazılım ekibi Wm yazılım ile de görüştük. Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz ve sizlerle paylaşmayı uygun gördük.

Çiftlik Geliri ve M.Bank bırakıp gidemez. En cahil insanı bile dolandırıcı diye koysanız oyunların başına 2-3 ayda bırakıp gitmez. Oyun çok yüklü yatırımlar almaya hazırlanıyor ve çok ciddi bir büyüme gerçekleştirmişti. Bu zamana kadar 100bin TL civarında sadece oyunlara masraf yapıldı ve 160bin tl kazanıp oyunu bırakmazlar. Oyunun devamı durumunda 1 ay içerisinde 200bin tl civarında bir yatırım akışı daha olacaktı. Ve birçok proje vardı adımları atışmış. Önümüzdeki hafta Wm yazılım ile de önümüzdeki hafta bir toplantı vardı. Daha yeni yeni kar etmeye başlamışken ve karı katlamaya fırsat varken bırakılır mı? Biz anlam veremedik. Kafamıza takılan bir diğer soru ise oyunlara yatırım yaparken hepimiz sözleşmedeki maddeleri kabul ediyoruz. Bütün oyunlar için geçerli diyebiliriz. Şirket zaten kapatıyoruz dediğinde tek kuruş vermeden gidebilecek durumda sözleşme kabul ettiriyorlar. M.bank ve Çiftlik gelirinde bu maddeyi ParaParala kaldırtıp anaparaları sözleşmede koruma altına aldırdı. İşin kısası bu kadar çabuk son bulacak bir şirket değil. Ne oldu bilmiyoruz fakat bir gerçek var ortada henüz kimse yok. Biz açıkçası Cengizhan bey’in başına bir şey geldiğini düşünüyoruz.

Ortalama 2-3 gün daha hep birlikte beklemede kalalım. Sonrasında toplu bir şekilde adım atarız.

4 YORUMLAR

  1. SADECE CENGİZ BEYMİ VAR BAŞKA ÇALIŞAN YOKMU BENCE MANTIKSIZ OLMUŞ ORTADA BAŞKA BİR SORUN AV RİNSALLAH KAÇMAZLARA PARAPARALA SİZE GÜVENDİK BU YOUNDA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz