ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  sami smair

  SADECE CENGİZ BEYMİ VAR BAŞKA ÇALIŞAN YOKMU BENCE MANTIKSIZ OLMUŞ ORTADA BAŞKA BİR SORUN AV RİNSALLAH KAÇMAZLARA PARAPARALA SİZE GÜVENDİK BU YOUNDA

  Yanıt
 2. 2

  Berk

  Paraparala ya Güvenerek Bu Siteye Başladım Tam yatırım Yapacakken Yapma dediler Umarım Kapanmaz O KADAR EMEĞİMİZ BOŞA gitmez

  Yanıt
 3. 3

  Ümit çalı

  Siz bize önerdiniz sitenizin güvenilirliği Yok bence

  Yanıt
 4. 4

  Erdinç Kanar

  Admin in annesi rahatsızlandığı için kendisi Amerika da, bir kaç güne aramıza dönecek…..açıklama yapılmış oyunda anasayfadan….

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve Milkabank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!