Çiftlik Geliri Giriş Sayfası
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


En çok tercih edilen oyunlar arasında yerini alan Çiftlik Geliri ve M.Bank oyunu son zamanlar çok ciddi büyümeler kaydetti. Takip ettiğimiz kadarıyla şirketin son hafta ciddi bir büyüme trafiği yakaladığını görebiliyoruz.

Günümüzde birçok web sitesi (paraparala dahil)  siber saldırı almaktadır. Bu saldırıların en yaygın olanları ise bruto atak dediğimiz DDOS saldırılarıdır. Bu saldırılar oyunların veritabanlarının kayıtlı olduğu sunucuları hedef almaktadır. Sunuculara yoğun bir trafik göndererek CPU limitini yükseltirler ve sunucuda koruma yoksa çok sıkıntılı günler oluşabilir. Birçok sunucu DDOS ataklar için güvenlik yazılımları kullanır. Bu sunucularda ciddi sıkıntılara neden olacak sorunları egale eder. Fakat sunucuya dahil olan sitelere kısa bir süreliğine erişim engellenir. Yani giremezsiniz. Çiftlik Geliri ve M.Bank böyle bir saldırı altında olduğunu bugün duyurdu. Dün gece de ParaParala kullanıcılarına duyurulması için bilgi verdi. Yoğunluktan dolayı yetiştiremedik fakat bilmeniz gereken şey şu.

Eğer Çiftlik Geliri veye M.Bank sitesine ulaşamazsanız, siteye giremezseniz panik yapmayın. Sunuculara yapılan saldırıları gizlemek üzere Cloudflare teknolojisine geçildi. Yani artık sunuculara yapılan saldırıları CloudFlare karşılayacak ve sunucu zarar görmesin diye hedefleri şaşırtacak.

CloudFlare Ne İşe Yarar?

Sisteme yapılacak DDOS saldırılarını önceden karşılar ve sunucunun önünde bir barikat gibi kurulur. Saldırı geldiğinde sunucudan önce karşılar ve hop kardeşim kötü amaçlı geldin der ve siteyi koruma altına alarak saldırının yoğunluğuna bağlı olarak siteleri kısa bir süreliğine bekleme konumuna alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz