Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik Geliri Oyunu ve M.Bank Oyunu bir süredir ilgisizlikten dolayı maalesef yıkılıyordu. Oyun yöneticisinin ailevi sıkıntılarından dolayı yurt dışına apar topar gitmesi ile başlayan oyun içi kaos birçok kullanıcıyı mağdur durumda bırakmıştı. Oyuncuların bir kısmı duruma anlayış göstermiş, bir kısmı da umursamamıştı. Elbette oyuncuların sitemi haklılık konusunda bir adım daha öndeydi.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Yönetimi Döndü

Oyun yönetimi temelli işin başına döndüğünü açıkladı. Yaklaşık 1 aylık iletişimsizlikten sonra işin başına geçtiğini açıklayan oyun yönetimi haftalarca boşluğun eksiklerini kapatmak için uğraşacak. Gönülleriniz nasıl alınır artık burası oyun yönetiminin bileceği iş.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Ödemeleri

Oyun yönetiminden aldığımız bilgiye göre ödemelerin tamamı 21.Haziran.2017 tarihinde yani çarşamba günü yapılacak. Ziraat Bankası ile bir süredir ödemeler tek tük yapılıyordu. Diğer banka kullanıcıları ise Çarşamba günü ödemelerinin tamamını alacak. Ayrıca Papara yöntemiyle de paranızı çekebileceğinizi öğrendik.

Yatırımcı ve Referans Gelirleri Ne Zaman Yansıyacak?

Bir süredir bitmiş olan referans ve yatırımcı yarışmaları gelirlerinin ne zaman yatacağını merak ediyorsanız, yönetimden aldığımız bilgilere göre yarın akşama kadar bitirileceği belirtildi.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Puanları Ne Olacak?

ParaParala ekibi olarak her zaman güncel puan tutmaya özen gösteriyoruz. Bugün %100 puana sahip olan bir oyunun ertesi gün %1 bile olma ihtimali var. Bu yüzden biz üzerimize düşeni yaptık ve irtibat kopukluklarından, güvenilirliğe kadar düşürdük. Bu puanları oyun yönetimi yeniden yükseltmek adına çalışmalar yapabilir. ParaParala hangi oyun kaç puanı hak ediyorsa, hak ettiğini verir.

Aramıza yeniden dönen oyun yönetimine hoşgeldin diyor, yenilikleri ve iyileştirmeleri dört gözle bekliyoruz.

 

1 YORUM

  1. Kusura bakmayın oyuna yatırım yapmış bir kullanıcı olarak şunu söylüyorum adamlarda ne bir iletişim var ne de kullanıcıyı düşünüyorlar islem ücreti nı bile 5 tl yapmışlar sömürmek için elinden geleni yapıyorlar surekli bi rkampanya sanki oyun kapanacak gibi davranıyorlar muhattap olacağını kimse yok yatırım yaptığınızda hemen yardımcı oluyorlar sağolsunlar!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz