Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik geliri sistemde yeni değişiklikler yaptı. Yatırım yapma süresi düşürüldü oyuna yeni güncellemeler geldi. Çiftlik Geliri oyunu uzun zamandır hizmet veren ve neredeyse herkesin oynadığı oyunlar arasında yerini alıyor. Hızla hacmini büyüten oyuna dahil olan yenilikler ve sistemsel değişiklikler şöyle.

Çiftlik Geliri Ek Kazanç Oyunları

Geçtiğimiz günlerde çıkan sarı kutu, kazatik ve zar gibi oyunlardan sonra dün oyuna ekstra iki güncelleme daha geldi.

 • Bil Bakalım : Bu oyunun adından da anlaşılacağı üzere size sorulan bir takım sorular var. Bir nevi bilgi yarışması diyebiliriz. Sorulan sorulara doğru cevap veren 5 kişiye ödül veriliyor.
  1. Olan Kişiye Java
  2. Olan Kişiye Binnaz
  3. Olan Kişiye Sarı Kanat
  4. Olan Kişiye Domdom
  5. Olan Kişiye Boncuk

   

 • Çarkıfelek : Otomatik olarak yüzde belirliyor. Burada TL olarak yatırım yapılmıyor. Minimum 20 kredi ile çarkıfeleği çevirebiliyorsunuz. Karşılığında da size kredi olarak geri dönüyor. %10 dan başlayan oranlar %300’e kadar yükselebiliyor. Oyunda bir deneme yaptık ve biraz kredi bastık. %300 denk geldi. Sarı kutuda 35 tl kaybettik bu yüzden hala zarardayız diyebiliriz 🙂
 • Çiftlik Geliri Çarkıfelek

 

Çiftlik Geliri Sistemsel Değişiklik

Oyunda ilk zamanlar 105 gün içerisinde yatırım yapmayanlar yatırımsız üye statüsünün üzerine çıkamıyordu. Bilindiği üzere 500 TL altında kalanlar yatırımsız üye oluyordu. Biraz daha anlaşılır olmak gerekirse;

105 gün içerisinde 500 TL yatıranlar yatırımlı üye oluyordu. 106.gün milyarlarda dökseniz yatırımsız sayılırsınız. Bu 105 günlük süre 65 güne düşürüldü. Yani 65 gün içerisinde 500 TL yatırmamış olursanız yatırımlı üye olarak devam edemezsiniz. Yatırımsız üye olarak maksimum 5000 TL sistemden çekebiliyorsunuz.

Eğer 65 gün içerisinde yatırım yaparsanız yatırımlı üye olarak kabul edersiniz. Yatırımlı üyelerde yatırımlarının 6 katı + 5000TL olarak çekebiliyorlar. Örneğin 500 TL yatıran 6 katı olarak 3000 TL kazanır. Buna ek olarak 5000 tl eklenir ve totalde 8000 TL çekilebilir hale gelir.

Çiftlik Geliri yönetimi bu durumu facebook sayfası üzerinden şu şekilde duyurdu.

Çiftlik Geliri Duyuru

Çiftlik Geliri ve M.Bank Ödemeleri Erkenden Bitirdi Referans Gelirleri Dağıtıldı

Oyun düzenli olarak düzenlemiş olduğu referans yarışmalarının ödemelerini erkenden yaptı. Yine yüzlerce TL referans yarışması kazananlara dağıtıldı. Yarışma bittikten sonraki çarşamba günü yatan yatırımlar 6 gün erkenden yatırıldı. Geçtiğimiz hafta ödeme talep eden üyelerinde yatırımlarını aldığını görüyoruz.

2 YORUMLAR

 1. Eski Üyeler Derken. Hangi Eski Üyeleri Kastediyorlar Acaba. Ayrıca 10.08 Den İtibaren 65 Günmü Üyelik Başlangıcından İtibaren 60 G5 Günmü. ? Ve Birde Şu Soru Var. Eski Siteden Gelenler İçin 500 Tl Altı Yatırımısız Sayılırken Yeni Sistemde Üye Olanlar İçin Yatırım Alt limit Bildiğim Kadari İle 200 TL.. Bu Kısımlar Arkadaşların Kafalarını Baya Karıştırabilir..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz