ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1
  Serkan Onen

  Serkan Onen

  Eski Üyeler Derken. Hangi Eski Üyeleri Kastediyorlar Acaba. Ayrıca 10.08 Den İtibaren 65 Günmü Üyelik Başlangıcından İtibaren 60 G5 Günmü. ? Ve Birde Şu Soru Var. Eski Siteden Gelenler İçin 500 Tl Altı Yatırımısız Sayılırken Yeni Sistemde Üye Olanlar İçin Yatırım Alt limit Bildiğim Kadari İle 200 TL.. Bu Kısımlar Arkadaşların Kafalarını Baya Karıştırabilir..

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Eski yeni farketmiyor 2 ay içinde 500 veya üstü yatırım yapanlar yatırımlı sayılacakmış. Yeni üyeler içinde eski üyeler içinde yatırım alt limiti 500 TL

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve Milkabank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!