Çiftlik Geliri Bonus Nasıl Alınır
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


ParaParala, Youtube ve facebook üzerinden birkaç takipçimizin bonusların nasıl alındığını bilmediği konusunda yardım taleplerine kısa bir video ile yanıt verelim, bilgilendirelim istedik.

Çiftlik Geliri Bonus Sistemi

Oyunda 6 adet bonus vardır. Bu bonuslarda 20 kredi yazıyor fakat geçtiğimiz haftalarda bu arttırılarak 25 krediye çıkarılmıştı. Çiftlik Geliri giriş yaptıktan sonra bonus sistemine baktığınızda bu durum sizi yanıltmasın.

Bonuslardan 1.sırada olanını 2 saatte 1 defa alabiliyorsunuz. Diğer bonuslar günlük periyotlarda işlemektedir. Dolayısıyla 24 saati doldurmanız gerekmektedir.

Bonusları tek tek işleme alın. Çeşitli link kısaltma servisleri kullanılmıştır. Bonusu al dedikten sonra 2-3 saniye bekleyin yeni bir sayfa açılacak. Sağ üst köşede 6 saniyeden geriye doğru sayım başlayacak ve sayım bittiğinde orada ”Reklamı Geç” yada ”Geç” şeklinde uyarılar çıkacak. Birçok oyunda sistem aynıdır fakat yabancı link kısaltma servisleri ile karşılaşırsanız ”Skip” yazar. Siz bu butonu tıkladığnızda ekstra sayfalarda açılabilir. Bu sayfaların tamamını kapatın ve ”Reklamı Geç” sayfası oyun sayfasına dönene kadar tıklayın. Bazı sitelerde hemen, bazı sitelerde 2-3 defa tıklamanız gerekebilir. Videolu anlatımımızda daha rahat görebilirsiniz.

NOT: Videolarımızın izinsiz indirilip, dağıtılması yasaktır. Bilgimiz dahilinde kullanılabilir.

ÇİFTLİK GELİRİ OYUNU NASIL OYNANIR?

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz