Çiftlik Geliri Giriş Sayfası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik geliri oyunu yönetimi ile bugün genel bir değerlendirme yaptık ve bir takım yeni kararlar alındığını ve bu hafta içerisinde faaliyete geçeceğini öğrendik. Özellikle eski üyeleri ilgilendiren bu haber yeni üyeleri ve yatırımlı üyeleri de yakından ilgilendiriyor.

Çiftlik Geliri Eski Oyunculara Limit Getiriyor

Uzun zamandır hizmet veren Çiftlik Geliri, zaman içerisinde en fazla güncelleme yapan sitelerden birisi olarak faaliyet gösteriyor. Oyunda geçen süre içerisinde geneli iyi olsa da birçok güncelleme yapıldı. Para Çiftlikte isimli batak oyunu satın alarak yaklaşık 30bin lira eksiyle başlayan sistem şimdilerde eski oyuncuların yeni oyunculara ve Çiftlik geliri yatırımcı oyuncularına zarar verdiği için bu kararın alındığını öğrendik.

Para Çiftlikte Oyuncuları Sisteme Zarar Veriyor

Sistemin en başından beridir olan bu kişiler zarar etmesin diye çiftlik geliri oyununda kayıpsız ve birçoğumuza göre avantajlı başladılar. Aralarında büyük bir kısmının çeşitli üç kağıtçılıklar yapmaya çalıştığını öğrendik. Yönetim para çiftlkikte oyuncularına yeni bir düzenleme getiriyor ve para çekim taleplerini kısıtlıyor.

Sisteme 30bin tl civarı zararla giren şirket, yaklaşık 50 bin tl daha bu eski oyunculara ödeme gerçekleştirdi. Eski sistemin oyuncular şuan 2 misli kazandığını ve zararlarının olmadığını da öğrendik. Lakin bundan sonra sistemde devam edebilmeleri için 500 tl yatırım yapmış olmaları şartı geliyor. Sözleşmeye de eklenecek bu maddeler ile Para Çiftlikte oyunu oyuncularına buraya kadar ilgi gösterildi.

Çiftlik Geliri Oyuncularına Sahip Çıkıyor

Eski sistemdeki oyuncuların şirkete zarar vereceği nedeniyle, Çiftlik geliri oyuncularının özellikle yatırımcılarının haklarını koruyabilmek, şirket cürosunu gereksiz yere sağa sola dağıtmak yerine esas amacına yönelik devam edeceğini bildirdi.

Yeni oyuncuları ve Çiftlik Geliri oyunu oyuncularını olumsuz etkileyen bir durum yok. Aksine her şeyin çok daha iyi olması bekleniyor.

23 YORUMLAR

 1. Tabi onca emeğin karsılığı alınan sadece 50tl dimi. Sende 4 ay uğras sonra eski oyuncular artık para kazanmıcak yatırım yap de.. Sizde en üstte koyuyorsunuz sizinde adil olmadığınızı düşünüyorum.. Yenilik yapmışmış… Hangi yenilik üyelerin lehine ? Bırakın allah askına.. Ben 250tl yatırdım.. Sonra cık bu site değil artık de isin icinden cık… Almasaydın bu siteyi sende, benim hakkımı korumacaksan.. Beni madur ediceksen ne anlamı kaldı.. Hadi aldın.. neden beni 4 ay uğrastırdın. beklettin.. Gerekli yerlere şikayette bulundum.. Devlet zaten bu işi takip ediyor. yakında hepsi cezayı alıcak…

  • Eski üyeyim site devr alındığında benim üretim 25bin civarı idi.. 600bin suan benim üretim.. Ben 1 ay’lık üye idim.. Benim sucummu bu ? Benim 575binlik emeğim ne olucak ?

 2. Ben onca ay emek verdim.. Simdi siz zarar veriyorsunuz hadi yallah demek üyeleri korumakmı oluyor ? Benim aylarca harcadığım emeğin hiçmi değeri yok ? Bizlerin kellelerini almak yerine çözüm bulunmalı..

 3. Vay be! Demek biz eski oyuncular 2 misli para çekmişiz. Bravo be! Para çiftlikte sitesinin eski oyuncularından parasını kurtaran 3 kişi vardır ya da yoktur. Onlar da 50-100 liralık yatırım yapanlar. Admin bey açıklasın bakalım 500-5000 arası yatırım yapanlardan kim parasını kurtarmış. Siteyi devraldığından beri eski kullanıcıların dezavantajına yönelik kurallar getirdi. Daha ilk defa bu hafta eski üyeler para çekmeye başladı. O da yatırımsız sayıldıkları için 75 lira çekim talebi verdiler. 5 lirası direkt para çekme talebine gitti. 70 liranın da %18’i Kdv’ye gitti. Yatan para ise 57 lira 40 kuruş. Eğer azıcık vicdanı olsaydı kimsenin zararı kalmadı herkes parasını kurtarıp kara geçti demezdi. Siteyi devraldığında bize dolandırıldığını söyledi. Ve bizi de mağdur etmeyeceğini söyledi. Ama şimdi kendisiyle çok çelişiyor. Paraparala yöneticileri, eğer yalan söylediğimi düşünüyorsanız numaranızı verin sizi eski oyuncuların olduğu gruba ekleyeyim. Daha zararda olan birçok oyuncu var. Size bunları kanıtlarız. Çiftlik gelirinden çektiğimiz paraya da bakarsınız. Yemin ederim şu “eski oyunculardan zararda olan yok. 2 mislini cektiler” lafına çok sinirlendim.

  • Burdan soruyorum madem neden üyesi olan bir site aldınız ? Aldık’dan sonra madem eski oyuncuları sıfırlasaydınız.. Neden sizlerde madur olmıcaksınız dendi bize.. Bunun icinde gittiler 90gün para cekemez şartı getirdiler.. Neden beni 3 ay beklettin o sitede. Beni oyaladın. Ben söyliyimmi.. üye çok gözükünce yeni üyede cok gelir.. Şıfırdan üye kazanmak çok daha zor.. Bunun böyle oldugunu site sahibide söyledi.. Baştan üye toplamak zor bu yüzden üyesi olanı aldık dedi… Yani kısaca biz eski üyeleri kullandı 3 ay boyunca.. Ne zaman para cekmeye başladık hadi yallah diyor simdi.. Burdan sizede söylüyorum paraparala yönetimi.. Adil olun… Eski üyelerin ne kadar para cektiğini arastırmadan ciftlik gelirinin lafıyla eski üyeler madur olmadılar diyorsun.. Oyun zaten 4-5 aylık.. Ben eski üyelerdenim.. Ben üye oldugumda sitede 700 kiişi filandı… Ben daha gecen hafta başadım para cekmeye.. Eski sisteme 250tl para yatırdım. 57tl para aldım.. Madem site devir alıyorsun, sorumluluk sende kardesim.. Siteyi aldığında deseydin. üyelerin bütün üretimleri sıfırlanıcak, gidin paranızı eski sahibinden alın deseydin neyse.. öyle demedi.. Sizleri madur etmiyeceğiz dedi.. ama bizleri kullandı 3 ay.. ne zaman para cekmeye başladık. tekmeyi atmaya karar verdi..

 4. şu yazınızı okuyana kadar sizin tarafsız olduğunuzu düşünüyordum kaç kere tartıştım bilmiyorum sizin tarafsızlığınız konusunda biçok arkadaşımla ama yanılmışım özür dilerim. 1- eski olmak bizim suçumuz mu? 2- 4 ay emek verdik ve ben 328 tane referans getirdim en az yarısı aktif ve yatırımlı bunun karşılığı bu mudur? 3-bahsettiğiniz iki kat kar eden vatandaşı açıklayın da bilelim kimmiş çok merak ettik?? 4- 6 yıllık muhasebeciyim bankalardaki tüm işlemler KDV den MUAFTIR yani katma değer vergisi alınmaz bunu bile bile %18 lik kesintiyi kabul ettik bu mu karşılığı? diyelim ki kesinti gerçekten var bize fiş fatura vs göstersinler bakalım belgesini sunsunlar. 5- BTK ve BİMER in yanı sıra bu yaptığınız yasa dışı vergi kesintisine istinaden maliyeye de şikayette bulunacağım bilginiz olsun son olarak da artık paraparala benim gözümde bitmiştir Çiftlik Geliri Milkabank ın anıldığı gibi çözüm ortağı değil reklam verdiği bi siteden ibaret olarak görüyorum iyi çalışmalar…

  • Ali, bu kararı alan veren biz değiliz. Şirketin aldığı kararı sadece sizlere aktardık. Henüz yeni aktardık gelen tepkiler vs ölçülür biçilir oyun hakkında yeni bir karar verilir. Yani bizimle bir alakası varmış gibi değerlendirmenize hiç gerek yok. Her oyunun sözleşmesinin değişebileceğini bile bile kendimiz karar veriyoruz.

 5. Şimdi Facebook sayfalarında paylaşım yapmışlar. Yorumda da “normalde paraçiftlikte oyuncularına para vermememiz gerekirdi ama 50 bin lira ödeme yaptık” diyor. Resmen dalga geçiyor. Siteyi devraldığında adama ilk sorduğumuz soru “Ödemeleri yapabilecek misiniz?” oldu. Admin cengizhan(siteyi devralan kişi) “Sizler de bizler de dolandırıldık ama bunun üstesinden gelecez. Kimse mağdur olmayacak.” dedi. Biz de o ara admine baya yardımcı olduk. Mağdur olan bir arkadaşımız sitenin uygulamasını yapıp Google Play Store’a bile koydu. Sitenin hemen üye toplanabilmesi için 3-4 ay boyunca eski üyeleri kullandı resmen. Eski üyelere 50 bin üye yaptık demek külliyen yalan. Burda admine de söz hakkı veriyorum hadi ispatla bakalım eski üyelere 50 bin ödeme yaptığını. Geçen perşembe-pazartesi günü eski üyeler çekim talebi vermeye başladılar. 75 üstü verenlerin ki iptal edildi. Eski üyeler maksimum 57 lira 40 kuruş alabildi. Hadi bakalım hesaplayalım. Toplam 190 civarı ödeme talebi vardı. Bunların çoğu iptal edildi ve bir kısmı da 75 liranın altıydı. 75 lira üstü olanlar 3-4 tane vardı. Kısacası biz hepsini eski üyeler 75 lira çekim talebi vermiş sayalım.(Çekim talebi verenlerden yeni üyeler de vardı. Ama olsun admini haklı çıkartabilecek miyiz bakalım) Dolayısıyla; kişi başı 57,40*190= 10.906 Tl ödeme. Pardon da diğer 40 bin liralık ödeme nerde? Siteyi 30 bin liralık zararla almış olsaydı ödemelerimizi yapardı. Hiç kusura bakmasın şuan zerre kadar zararda değil. 3 ay boyunca eski üyeler sayesinde yeni üye topladı. Birde para sorunumuz yok diyor ya. Beni bir gülme tutuyor. Para sorunu olmayan adam böyle mi yapar. En başından beri deseydi ki; “Arkadaşlar siteyi devraldım. Eski üyelerin yatırımlarını komple sıfırlayacam. Dileyen devam eder. Dileyen de ‘Mehmet Alan(eski admin-paraciftlikte’nin sahibi)’ ile sorunlarını çözüp parasını alır.” Emrah bey, sizden rica ediyorum. bize yardımcı olun. Bu kadar kişi mağdur oldu. 4-5 aydır sadece yatırdığımız parayı kurtarmaya çalışıyoruz. Şimdi de bir daha para yatırın diyor. Lütfen adminle konuşup para yatırma zorunluluğunu kaldırın. Bir siteye kaydolduk gelen geçen basıyor tekmeyi. Bu nasıl bir şans arkadaş!

 6. Yukarıda “Eski üyelere 50 bin üye yaptık demek külliyen yalan.” yazmışım. Yazim yanlışı yapmışım. Doğrusu; “Eski üyelere 50 bin ödeme yaptık demişler birde, bu külliyen yalan.” olacaktı.

 7. ÇİFTLİK GELİRİ VE POLİTİKASI İLE İLGİLİ NET VE DETAYLI AÇIKLAMAYI YAPIYORUM. SABREDİP SONUNA KADAR OKURSANIZ DURUMU KAVRAYACAKSINIZ.

  Siteye ilk üye olduğumuzda (para çiftlikte) yatırımımızı yaptık, eski sahibi de sitenin açılışından ortalama 20 gün sonra aynı bu devralan şahıs gibi sürekli kurlarla oynayıp bir şeyleri kısıtlamaya başladı. Kurları değiştirmek için verdiği tarihte de sözünde durmuyordu, verdiği kur miktarı konusunda da aynı şekilde sözünde durmuyordu. Örneğin; üretim kuru mart ayı başında 75 sabit olacak değişmeyecek deyip, Şubatın 20’sinde kuru 85 yapıyor, bunu eleştireni ve kendi çelişkisini gösterene de seviyesiz üslubu ile ‘’ Sitenin adını karalayanlar, biz millete iyilik yapıyoruz milletin yaptığına bak, beğenmeyen çeker gider!’’ gibi asılsız saçma sapan ithamlarla kurnazlık edip kaçıyordu. Sonra birden pat diye ortaya çıkıp, sitemize saldırı yapıldı. Herkesin parasını vereceğim siteyi kapatacağız demeye başladı. O esnada oyunda biriktirdiğimiz tüm TL bakiyeleri de sıfırlıyor uyanık. 1 gün sonra da ‘’ arkadaşlar şaka yaptık, blöftü. Siteye saldıranlar oldu evet ama onları caydırmak için böyle bir numara çektik ki başarılı olduklarına inanıp saldırmaktan vazgeçsinler, bizde o arada güvenlik açığını bulup düzeltelim dedik’’ sitenin açığını sözde bulup önlemişler ve site kaldığı yerden devam ediyormuşmuş. Bu sırada silinen bakiyelerimizi soruyoruz düzeltilmesini söylüyoruz, tahmin edeceğiniz gibi kaçıyor yanıtlamıyor. Tabi yalancının – dolandırıcının – ahlaksızın mumu yatsıyı geçtim sabaha kadar durmaksızın devam ediyormuş meğerse. Bu sefer karşımıza başka bir dalavere ile çıktı ‘’ Arkadaşlar kusura bakmayın biz beceremedik ben siteyi devrediyorum, paralarınızı yeni devralan kişi verecek merak etmeyin’’ diyerek kendini geri çekti. Tabi hesap sormaya çalıştık aradık ettik, kendisine inanmadığımızı sürekli bizi kandırdığını dile getirdik ama yok, yüzünün astarı olmayana utanç ne eder. Bazılarımız bu kişi için şikayette bulundu ilgili mercilere. Onunda yanına kar kalmayacak muhakkak.

  Derken yeni devralan kişi geldi. Böyle paraya ihtiyacım yok hobi olsun diye yapıyorum esas işim yurt dışında gibisinden kalın cüzdanlı abi havalarında bize kendini tanıttı whatsapp grubunda. Birde bu şahsın whatsappta bize söylediği ismi başka, gerçek ismi başka, whatsappta da ‘’ne mutlu türküm diyene’’ diye ironik bir nick kullanıyor, evet çok ironik. Mutluluk duyuyor türk olmakla, aynı zamanda kendi gibi türk üyelerini kazıklayıp-kandırıp 5 aydır ali-cengiz oyunları çevirip türlü taklalar atarak yıldırma politikalarına girişiyor. Birde sözde resmi sayfasında ‘’kral kim görüyoruz’’ diye ilk okul hazırlık terk tipi kelimeler kullanıyor. Sosyal hesabında da Can Yücelden alıntılar, insanlık dersleri, fakirliğin garibanlığı, zenginliğin acımasızlığına vurgu yapan özlü sözler falanda paylaşıyor ki akıl tutulmasına uğruyoruz.

  Bu şahıs defalarca silinen bakiyeleri ödeyeceğini kimseyi mağdur etmeyeceğini söyledi, bunun için süre istedi başlarda. Tamam dedik, rahatladık güvendik, sabredelim dedik. Söylediği süreyi çoktan aşınca sorduk bakiyelerimizi doğal olarak. Bu sefer başka bir yalanla karşımıza çıktı, önceki sahibi ben ödedim demişmiş! Ne alakaysa bunca zaman bizi bekletip, ödeyeceğine söz verip bunu önümüze koydu. Neyse ben yinede halledeceğim deyip bir uzun süre daha bizi bekletti. Tekrar soranlar oldu. Bu sefer yok ‘’veritabanına ulaşamıyorum çok karışık’’ yok sistemde silinen parası olmadığı halde benimde param silindi diyen kendi deyimiyle ‘’çakallar’’ varmış vs.. Ama kendinden ala çakalın olmadığını biz zaten biliyor, bunu net şekilde görüyoruz tabi. Birkaç gün daha sabredip tekrar sorduk durum ne alemde diye. Bu sefer işi çirkefliğe vurup, ‘’Parayı bana mı yatırdığınız yoksa sitenin ilk sahibine mi, gidip ondan alın banane’’ ağızlarına girerek esas niyetini belli ederek daha da çirkinleşmeye başladı. Bunu da sineye çekenler oldu, allahından bulsun dedik.

  Bu şahıs siteyi devralır devralmaz hemen kurları da yükseltti. 10 gün sonra uyduruk bir sözleşme yazdı tamamen kendini kollayan.

  Bu sözleşmede 200 liranın altında para yatırmış olanlarda yatırımsız sayılacaktı ve 4 ay sonra para çekmeye hak kazanacaklardı. Yani bu açıklamasında bahsettiği şu ‘’yatırımsızlar’’ dedikleri buna göre yatırımsızlardır. Beyefendinin belirlediği limiti geçemeyen yatırımlar. 199 tl ye kadar yatırım yapmış kişiler yani bu yatırımsız dedikleri!

  Yatırımlılarda 3 ay sonra para çekebilecekmiş. Neyse bu 3-4 ay beklemeye de razı olduk! Sonra birden insafa gelip 1 ay daha erkene aldı süreleri. Böylece 3 ay sonra yani temmuz ayında paramızı çekebileceğimizi söyledi. Bundan birkaç gün sonra tekrar sözleşmede oynama yaptı; yatırımsızlar haftalık 65 -75 lira , totalde de 2000 tl maksimum çekebilecekler, 2000 tl yi dolduranların üyeliği falan gidecek yani. Yatırımlı olanlar ise yatırımlarının maksimum 6 katını çekebileceklermiş.

  Düşünün 3-4 ay bu şahsın keyfini bekledik ödeme alabilmek için! Derken temmuz ayı gelip çatmaya yakın bu şahıs tekrar uydurma sözleşmesine giriyor şu değişiklikleri yapıyor ‘’ 500 tl altı yatırım yapanlar yatırımsız sayılacaktır’’. Yani 200 iken bu sefer 500 tl oluyor beyefendimizin limiti. Buna da eyvallah diyoruz.

  Sonra çekim günümüz denk geliyor 75 tl çekim gönderiyoruz, 5 tl transfer parası çekiyor, listede 70 tl görünüyor ama bununla da bitmiyor. 5 gün bizi bekletip hesaplarımıza bu 75 tl yi 57.4 tl olarak yansıtıyor. Bu yaptığı kesintilerde uyduruk sözleşmesinde yazmıyor ve bize bununla ilgili daha önce bilgi vermişliği açıklama yapmışlığı da yok. Düşünün! Transfer bedeli 5 tl! Bitmedi birde % 18 lik matrah üzerinden kesinti. Tamamen keyfi bir uydurma, bu şahıs vergi falanda vermiyor, verdiğine dair zaten herhangi bir ibare bilgi-belge de bizimle paylaşmadı.

  Bitti mi yaptıkları? Tabi ki hayır. Biter mi sizce?

  Bugünde bu sitede, ve kendi facebook sayfasında, sisteme zarar verici olduğumuzu 3 kağıtçı olduğumuzu, yatırımlarımızdan iki katı falan para kazandığımızı yazmış. Ne kadar ahlaksızca bir yalan değil mi?

  Yapmadık ahlaksızlık rezillik yalancılık namertlik kalmasın, üstüne üstlük siz bundan mağdur çıkın. Eski üyelerde zarar verici ve 3 kağıtçı olmuş olsun! Bu şahıs ile ilgili iddialarımın hepsinin ekran görüntüleri elimizde var, bunun gibi adamcıkların ne olduğunu daha neler yapabileceğini tahmin ettiğimiz için adım adım bunun tüm yazıları ve uydurma sözleşmesinde ki yaptığı türlü dalaverelerin de ekran görüntüleri aldık, arşivledik. Düşünün, kendi gerçek adını dahi kullanmıyor. Fakat biz onun gerçek kimlik bilgilerine çoktan ulaştık. Bu iş artık haddini aştı, çok çok güzel yerlere şikayetlerimizi yapacağız ve fitil fitil burnundan getireceğiz. Bu şimdi kendine çok güveniyor, böyle uğraşmazlar böyle kim bulacak beni gibisinden. Ama bu ülkede kimse sahipsiz değil. Bizimle 4-5 aydır kedinin fare ile oynadığı gibi oynamasını ona göstereceğiz elbet.

  Sisteme bir seferde 5000 yatıranda var, 2000 – 2500 – 1000 – 1500 tl yatıranlarda. Sitedeki nickleri murat durmaz – hanedan – cobra888 – wetistanbul80. Sorun bakalım bu şahıslara, sistemden iki katı para mı kazanmışlar? Sistemden 2 katı kazanan birisi varsa bizim şerefimiz 5 paralık olsun, yoksa yalan diyenin şerefi 5 para olsun. Ayrıca bu iddiasının kanıtlarını isteyin bakalım ne diyecek.

  Bu şahısla ilgili anlattıklarım bunlardır, yazdıklarımda en ufak bir yalan – ya da bire beş katma yoktur. Namus ve şerefim üstüne yemin ediyorum.

  Bu şahısa yapılacak en güzel şey el birliği yapıp yasal yollarla haddini bildirmek olacak. Yoksa bunun gibi yüzünün astarı akı olmayan tipler asla usanmayacak, sürekli bir yalan, yağma ve riyakarlık üretecekler. Zarar verecekler, insanları soyup soğana çevirecekler sonra da Can Yücelden vs. özlü sözler paylaşıp insanlık satacaklar, ne mutlu türküm diyerek kendi milletinden çalmaya devam edecekler. Lütfen yazdıklarımızı göz önüne alarak düşünün taşının karar verin. Biz bu şahıstan çok fazla yorulduk, usandık, tiksindik!

 8. Çiftlikgeliri.com oyunu scam olmaya aday bir oyun bunu bir kenara yazın. Eski üyelere 50 bin TL ödeme yaptık diyorlar yalan adamalr 33 Bin tl ödeme yapmışlar bugünü kadar. Sizlere gücenip iyiki yatırım yapmamışım param heba olacaktı. Son olrak reklam için sizde güven kaybediyorsunuz

 9. Ben para çiftlikte üyeliğinden bir lira para almadım doğru dürüst oynamadım bile orada, siteyi bile hatırlamıyorum, oradan burayamı geldim, direk burayamı üye oldum onu bile hatırlamıyorum, siteyi zarara uğrattılar bahanesiyle 4-5 aylık emeği çöpe atıyorlar, çiftlik gelirinden bile daha bir kuruş almadım, haklarında en ufak bir yorum dahi yapmadım,siteye nasıl zarar vermiş olabilirim, kazatik başlayana kadar hesabımda toplam 5 tl vardı, gece gündüz kazatikten X3 kasarak puan topladım ve çıkan para ve hayvan ödülleriyle topladığım bonuslarla geliştim, para çiftlikte den gelen hayvanlarla değil yani, buna rağmen şu anki hayvanlarla günlük toplam kazancım 0.93 tl, gelişmek ve sisteme zarar vermek bumu? Sizde madem oyuncuların hakkını koruyoruz diyorsunuz o zaman adil davranın ve konuyu ciddi olarak araştırıp gerçekleri söyleyin. Saygılar.

 10. Çok merak ediyorum siz bu oyuna neye göre kime göre %93 puan verdiniz. Bir kere bu şahısların konuşma üslubu 0. Resmen atarlı ergenler gibi konuşuyorlar. Oyunda ki bir sorunu söyleyince trip atarak konuşuyorlar siz neyinize güveniyorsunuz ? Bu konuşmalarınıza bakılırsa bu oyunun ömrü az ve oyuncuların emeği düşünülmüyor. Açıkçası oyunu bırakıyorum. Sanırım bu sitede ters orantı var oran ne kadar düşükse oyun güvenilir ve yöneticileri hoşgörülü oluyor. Ben düşük puanlı oyunlara başlıyorum. %93 puanlıyı oynadıkta ne oldu.

  • Merakınızı giderelim öyleyse. Oyunun ciddi derecede puanı biz değil oyuncular belirler. Birçok oyuncu halinden durumundan memnun. Bu yüzden de oyuna yüksek puanı oyuncular veriyor. Oyuncuların emekleri düşünülüyor. Ve birçok oyuncunun problemini sorunsuz bir şekilde sunduk. Öyleyse siz %7 lik karalama kampanyası yürütenlerdensiniz. 100 kişiden 97 si iyi demiş. 7 si kötü dediğinde bu bizim düşüncemizi etkilemez.

 11. böyle olacağı belliydi..sürekli büyük kampanyalar..destek ekibinin tersler ve dövecekmiş gibi cevaplar vermesi..bi gaflete kapılıp yatırım yaptık..para çekme limiti ilk başta 20tl idi 50 oldu 150 oldu ..en sonunda olan bize oldu…

 12. çiftlikgeliri ve cmilkabank ödeme yapmıyor ödendi yazıyor 01.11.2017 tarihinde 150 tl papara hesabıma para cekme talebinde bulundum. ödendi yazıyor ama hesabımda para yok yatırımsız hesaplara zaten ödeme yapmıyorlar benm hesapta yatırımsız adamlar dolandırdı. müşteri hizmetlerine 3 kere mesaj yazdım cvp yok…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz