Çiftlik Geliri Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uzun bir süredir faaliyette olan Çiftlik Geliri ve M.Bank’ın uzun süredir ödeme yapmadığı biliniyor. Sistemde ”ödendi” yazmasına rağmen ödenmediği ortadadır. En baştan detaylara bir bakalım..

Çiftlik Geliri Para Çiftlikte Oyununu Aldı

Sektörde tutunamayan para çiftlikte oyunu kapanmak üzereyken Çiftlik geliri tarafından alındı. Ve ismini çiftlik geliri olarak düzenledi.

M.Bank Online Kümes Oyununu Aldı

Online kümes oyunu sektörde devam etmemeye karar alındığında M.bank tarafından satın alındı. Online kümes oyununun sahipleri uzun bir süredir tanıdığımız WM yazılım şuan ki Meyazılımdır. Yani çiftlik geliri, m.bank, sanal market gibi birçok oyunun script yazılımcısıdır.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Akıbeti

Oyunun ilk başladığında vergiye kayıtlı bir şirket olduğu e-devlet tarafından sorgulanabiliyordu. Biz oyunu 1 Nisan ‘da incelediğimizde herhangi bir sorun yoktu. Yaklaşık 1 ay kadar önce tekrar baktığımızda sorguda çıkmıyordu. 23 Nisan’da yüklediğimiz bir ekran görüntüsünü paylaşıyoruz. Bu sorgulama artık çıkmıyor. Bugüne kadar hiç şirket değildi diyenler sadece ParaParala’ya cephe alıp kışkırtma politikası uygulayanlardır.

Ukash limited şirketi

Şirkete %98 Güven Puanı Vermek?

Yaklaşık 15 gün kadar aktif bir şekilde yapmış olduğumuz ankete 1200 civarı bir katılım oldu. Bu katılımın sonucunda güven oyu çıkarttık. En güvenilir ve en güvenilmeyen oyunları sizlere belirlemeniz için bir imkan sunduk. Yapılan anket sonucunda güven oranını sizler belirlediniz.

 • Whatsapp Gruplarından Oy İstenilmiş : Geçtiğimiz ay sonunda bir üyemizin neden yüksek güven oyu olduğunu sorduğunda o oyu sizler anketle belirlediniz dedik. Aldığımız cevap kısa ve net. ”Evet doğru whatsapp gruplarından oy istediler bizde verdik” denildi.

Neden Bu Kadar Çok Çiftlik Geliri Haberi Paylaştık?

Oyunun sürekli güncelleme ve duyurularını yaptığımız doğru. Fakat bu duyurular karşılığında sizlerin banlanan, kapanan 100 üzeri hesabı açtırdık. Karşılığında sadece güncelleme ve duyurulardı. Sizler için uğraşlarımızdan sadece birkaç paylaşım..

Ödendi Yazmasına Rağmen Ödenmeyen Paralar

Sitelerin ikisi de aktif fakat sadece para toplamak amacıyla aktif. Ne kadar toplarsak o kadar iyi mantığı olsa gerek. Totalde yatırımlarımızdan elde ettiğimiz 5.128 TL ‘yi bizlerde alamadık. M.Bank alacaklarımız hariç.. Bizde sizlerin güven puanına inanarak yatırım yaptık siteye..

Ödendi

Ne Yapılması Gerekiyor?

Yaşanan dolandırıcılığın üzerine cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulunabilirsiniz. Sonuç çıkar mı diye soracak olursanız bu durumda iyi bir avukatla ufakta olsa bir sonuca varılabilir. Oyunun dolandırdığı kesindir. Bu saatten sonra yatırım yapmayı planlayan yeni üyeler uzak durmalı.

Şimdiye Dek Neden Duyuru Yayımlamadık?

Bu tip durumlarda öncelikle biraz beklenmesi gerekir. Doğrudan bir içerik paylaşmak doğru olmaz. Daha önceden de benzer bir durum olmuş ve kısa bir süre sonra her şey normale dönmüştü. Bu ay içerisindeki bir takım yoğunluklarımızdan dolayı ParaParala ile ilgilenemedik. Sizlerin mesajlarına, maillerine, söylentilerine koşturmaktan haliyle her şey ertelendi. Fakat ilk günlerinden beridir bütün yönlendirme linklerimizi kaldırmış, içeriklere uyarı eklemiştik. Yani yaklaşık 20 gündür bizim sitemiz üzerinden bir yönlendirme yok.

Çiftlik Geliri İletişim

Site yönetimi ile ilgili bizlerde sizler gibi aynı iletişim kanallarını kullanıyorduk. Ekstra bir iletişim kanalımızda, bağlantımızda olmadı. Dolayısıyla bizlerde ulaşamıyoruz.

10 YORUMLAR

 1. gördümde bu kadar üç kağıtçısını görmedim. kesinlikle uzak durulması gereken bir sitedir.aylarca bekledik bekledik yatırdığımız parayı geri iade ettiler yok neymiş görevleri tamamlamamışız yalanı. sistemde görev tamamlandı yazıyor. Kumbara kutum dolandırıcıdır çok pis dolandıracaklar piyasayı

   • Düpedüz var, çünkü bu firmanın bu kadar arkasında görünmek zorunda değildiniz. İnsanlar buraya yatırım yaparken biraz da size güvenerek karar verdiler. Siz ise aranıza mesafe koymak için hiçbir çaba göstermediniz. Aksine insanları teşvik ettiniz.

    • Biz güven kuruluşu değiliz. Sizlerin güven oylarına inanarak 5000 tl içeride bıraktık. Sizinde vebaliniz çok çok büyük. Herkes kendi kararını kendisi verdi. Biz sizler için mesafeyi yakın tuttuk bütün sitelerle. Bundan sonra da olmayacak. Sizler için ekstra bir çabamız olmayacağından bir daha zaten böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Saygılar

     • Ah edip vah edip bu saatten sonra ağlamanın anlamı yok. Yaptık bir aptallık yatırdık paraları. Elbette bunun sorumluluğu bizde. Sağlık olsun

 2. Bu tarz hicbir siteye para yatirmayin arkadaslar. Ben senelerdir ilgileniyorum bu islerle para kazanani falan gormedim. Ciftlik Bank dahil hicbir yere para yatirmayin.Yazik gunah para kolay kazanilmiyor.

 3. Merhaba 54 günlük yatırımlı üye olmama rağmen şuanda yatırımsız üye statüsüne geçmişim eski üyeleri neden yeni yaptığınız sınıra dahıl ediyorsunuz bu konuda bilgi almak istiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz