Çiftlik Geliri Güncelleme Var
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


Çiftlik geliri isimli oyun hızla büyümeye devam ediyor. Oyun neredeyse her hafta bir yenilik getirerek skorunu arttırmaya devam ediyor.

Kısacası Çiftlik Geliri isimli oyundan bahsetmek gerekirse 2016 yılının sonlarında kurulan Para Çiftlikte isimli oyunun finansal sıkıntıya düşmesi ile birlikte yaşanan aksaklıkları gören UKASH BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ oyunu 20bin TL ‘den fazla ödemesi ile birlikte satın alarak ismini de Çiftlik Geliri olarak düzeltti. Para Çiftlikte oyununun kötü imajı böylelikle tarihe karıştı.

Çiftlik Geliri Güncellemeleri

 • SMS DOĞRULAMASI GELDİ : Son zamanlar artış gösteren hesap çalınmaları ile birlikte birçok kullanıcıların oyun bakiyeleri çalındı. Bu durumu henüz yaşamamış olan Çiftlik Geliri oyunu durumu garantiye aldı ve ödeme alırken artık sms doğrulaması istiyor. Hafta içi getirdiği bu güncellemeyi yeniden hatırlatmakta fayda var.
 • REFERANS YARIŞMASI BAŞLADI : Çiftlik Geliri yeni referans yarışması başladı. Bugün itibariyle başlayan yarışmanın detayları şöyle;
  Başlangıç Tarihi : 24.04.2017 00:01
  Muhtemel Bitiş Tarihi : 30.04.2017 23:59
  Ödüller
  1. 125 TL
  2. 100 TL
  3. 75 TL
  4. 25.000 Kredi
  5. 15.000 Kredi
 • KREDİ KARTI İLE ÖDEME : Sistem son olarak birkaç saat önce Son Teklif ödeme sistemi üzerinden kredi kartı ile ödeme yöntemini aktifleştirdi. Bu sistem birçok kişi için iyi oldu. Biz yinede kredi kartı kullanmayı bilmeyenleri dikkatli olmaları konusunda uyarıyor!

ÇİFTLİK GELİRİ VİDEO

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz