Çiftlik Geliri Güncelleme Papara 724
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


 

Çiftlik Geliri Güncelleme 7/24 Para Çek – Para Yatır

Türkiye’nin en güvenilir oyunları arasında yer alan Çiftlik Geliri oyunu ödeme yöntemlerinde yaptığı güncelleme ile kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

Yaklaşık 1 ay kadar önce ciddi bir yatırım ile satın alınan oyun neredeyse her gün sisteme yeni bir şeyler katıyor. En son yapılan güncellemeler ile sisteme İninal ödeme yöntemi eklendi. Aynı zamanda Papara ödeme sistemi ile artık para çekme işleminizi anında yapabileceksiniz. Herhangi bir onay ve inceleme beklemeden para çekme ve yatırma işlemlerinizi istediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

Kontroller Sağlandı

Çiftlik Geliri Papara Anında

Papara ödeme yöntemi ile ödemelerin 7/24 anında hesaba işlenmesi test edildi ve sistem sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Çiftlik Geliri giriş sayfasından oyuna erişim sağlayarak sizlerde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Bizden size ufak bir tavsiye Çiftlik Geliri oyunu içerisinde para kazanmak rakip oyunlara göre çok daha kolay! Bir inek almak için günlerce beklemenize gerek yok. Her gün 6 farklı bonus ile size 1 inek havadan geliyor! Kazanç oranlarının yüksek olması ve yatırımlarda % üzerinden sürekli bonus vermesi büyük bir avantaj. Tekrar hatırlatmakta fayda var. 2 gün önce UKASH İNTERNET HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Çiftlik geliri oyununa yeni bir kardeş kazandırdı ve M.Bank isimli oyunu piyasaya sürdü.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz