Çiftlik Bank Kaçtı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Çiftlik Bank tesis ve ofislerinde flaş gelişme olarak geçen haberlerin olay yerinden edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşalım. Çiftlik Bank kaçtı mı? Site kapandı mı ne olacak şimdi? Birçok yatırımcının haftalardır perişan olduğu Çiftlik Bank konusu hakkında işte son gelişmeler.

Çiftlik Bank Tesisleri Yağmalanıyor mu?

Az önce whatsapp gruplarında ve sosyal medya mecralarında yer alan bir videoda Çiftlik Bank çiftliğinin yağmalanmaya çalışıldığı ve olaya jandarmanın müdahale ettiği öğrenildi. Olay yerinden aldığımız bilgilere göre genel merkezin boşaltıldığı haberini alan yatırımcılar soluğu çiftlik bank tesislerinde alıyor. Zararlarını tesislerden çıkartmayı planladıkları ve jandarmanın intikali ile herhangi bir kargaşa olmadığı bilgisi geldi.

Çiftlik Bank Genel Merkezi Boşaltıldı

Birçok yatırımcı dün yayılan ofis boşaltıldı, kimseler yok haberlerinin ardından bugün soluğu Fame Game A.Ş. ‘nin Ümraniye’de ki ofisi önünde soluğu aldı. Çok sayıda insanın parasını alabilmek ümidiyle şirketin ofisine gitmesi ile birlikte dün yayılan haberin gerçeklik payını doğruladı.

Birkaç aydır kaçış planları yaptığı düşünülen şirket geçtiğimiz hafta sonu plazada bulunan ofisi boşaltmış.

Çiftlik Bank Niyazi Karakoç ” Bende Kandırıldım”

Daha önceleri Epitelyum ‘dan da alışmış olduğumuz cevap Hürriyet’in haberine göre Niyazi Karakoç ‘tan geliyor. Niyazi Karakoç, ”bende dolandırıldım, İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey’e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın” dediği öğrenildi. Tabi Çiftlik Bank öncesi ve sonrası mal varlığını açıklarsa belki birileri inanır!

Çiftlik Bank Bayileri Bir Bir Dağılıyor

Sürekli yeni bir şirket adıyla bayilikler verdiği ve aslında her bayisine açtığı şirketi kendi paravanı olarak kullanmasıyla birlikte birçok bayi ne olduğunu bilmeden onayladı. Şimdi o bayiler dükkanlarında bulunan ürünleri bile satamıyorlar! Birçok bayinin ciddi zararlar ile dükkan kapattığını görmekteyiz. Mehmet Aydın hakkında Dubai’de bilgilerini veren bazı bayiler mağduriyetlerini sitem ederek dile getiriyorlar.

Çiftlik Bank Hakkında ParaParala Sizleri Uyarmıştı!

Henüz çok taze bir şirketken atılan adımlardaki tutarsızlıklar, sergilenen tavırlar ve tespit edilen Mehmet Aydın’ın birkaç yalanından sonra sizleri uyarmış ve uzak durmanız konusunda bilgi vermiştik. O zamanki eleştirilerimizi sizlerinde yapmanız gerekirken sizler bizleri hedef almıştınız. Şimdi ettiğiniz küfürlerle yardım istiyorsunuz. Başınızın çaresine bakın..

NOT: Şimdi ne yapacağız, bize yardımcı olun, nasıl bir yol izlememiz gerekiyor gibi sorularınıza ParaParala tarafından herhangi bir destek verilmeyecektir. Dolayısıyla başınızın çaresine bakmanız önemle rica olunur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz