Emrah Sezek Öldürüldü
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ÇiftlikBank İstanbul Bakırköy Yetkili Bayii olarak bildiğimiz isimlerden birisi olan Emrah Sezek, şirketin yönetimine olan yakınlığı ile biliniyordu. ÇiftlikBank Kayseri Bayii Çağrı bey’ isimli moderatör tarafından ”Kayseri Bilgi Paylaşım” whatsapp grubunda yapmış olduğu açıklamaya göre Çiftlik Bank Emrah Sezek intihar etmiş ve Bakırköy Devlet Hastanesi morgunda olduğu bilgisini veriyor.

ÇiftlikBank Emrah Sezek Kimdir?

Emrah Sezek Çiftlik Bank İstanbul Bakırköy Bayisi olarak hizmet veriyordu. Elbette diğer bayilerden farkı fazlayı. Çiftlik Bank Genel Müdürü olarak faaliyet gösteren ve sistemden milyonlarca lira kaldıran Savaş Yıkılmaz ile SEF Gıda hizmetlerini yürütüyordu. (S)avaş, (E)mrah Ahmet (F)urkan Ferman olmak üzere üç ortaktılar. Emrah Sezek Çiftlik Bank sayesinde milyonlarca lirayı zimmetine geçiren isimlerden birisiydi.

Dün İtibariyle İsmi Geçmeye Başladı

Çeşitli sosyal medya grup ve sayfalarında yatırımcıların birçok isim ile birlikte Emrah Sezek ‘te yargılansın diye ismini geçirince bugün konu ile ilgili bilgi geldi. Şirket ile ilgili çok fazla bilgi sahibi olan Emrah Sezek Öldürüldü mü?

Emrah Sezek Öldürüldü mü?

Dün itibariyle sosyal medyada ismi sıkça duyulan Emrah Sezek ‘in bugün ölüm haberi duyulmaya başlandı. Aylardır bir sürü oyun ile oyalama politikası uygulayan Çiftlik Bank ‘ın yeni bir oyunu mu demekten kendinizi alı koyamıyorsunuz.

Emrah Sezek yatırımcılar tarafından mı öldürüldü, Çiftlik Bank tarafından mı öldürüldü yoksa gerçekten intihar mı etti yakında belli olur. Lakin ölmeden önce sosyal medya hesaplarına engel konulması da ayrı bir şüphe konusu. Varlığını gizlemek, unutturmak için bir komplo mu?

ÇiftlikBank ‘ın mafyavari işlerle, tehditlerle ve birtakım karanlık kitleler ile işbirliği içerisinde olduğunu aylarca görüyor yada duyuyorduk.

Gelişmeler Geliyor..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz