ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Kemp

  Bu işte bir iş var. Ciftlikbank’ı savunmuyorum ama mikro kumes adlı site hakkında bizzat bildiğim 50-60 arası açılmış dava var.. Dekontlarla birlikte dava açıldı.. Binlerce tl dolandırılan insan var.. Yapan şahış 2-3 sefer ifade vermesine ramen hiç bir şey yapılmayıp serbest bırakılıyor.. Keza ukash diye nitelendirilen ciftlik geliri milka bank hakkında da davalar açıldı. Lakin yargı hiç bir şey yapmayı bırakın, siteler hala açık ve para veriyormuş gibi ‘ödendi” ifadeleri ile para toplamaya hala devam ediyor.. Aynı şekilde Sanal federasyon, ütopya hakkında onlarca dava açıldı yargının ve hükümetin, bakanların umru değil.. Utopyada 400bin üye vardı ve enaz 100bin mağdur var.. Lakin ne hikmetse, hala para ödemeye devam eden site için yapılmayan şey kalmadı.. Ben biraz art niyet arıyorum bu işte, Bence paraların kıbrısa yatırılmasından rahatsız olunuyor. Bir çok arkadaşım ve bir çok grupta’da şikayetci olan üye nerdeyse yok denicek kadar az.. Hele ödeme konusunda şikayet eden görmedim.. Yalnış anlaşılmasın belki şirket kötü niyetlidir.dolandırıcıdır bilemem ama diğer açık açık dolandıranlara hiç bir şey yapılmıyorken sadece ciftlikbankla uğraşmalı bana tuaf geliyor doğrusu..

  Yanıt
  1. 1.1

   HAKAN

   Kesinlikle katılıyorum size…

   Yanıt
 2. 2

  Eyup Serefoglu

  Bu site de ne yazık ki objektif değerlendirmiyor.. Çiftlik bank adına çıkan haberleri paylaşıyor. Ama çiftlik bank yetkililerinin açıklamlarını yada cevaplarını paylaşmıyor. Kasıtlı bir karalama kampanyası olduğu aşikar.

  Yanıt
  1. 2.1

   paraparala

   Mayıs 2017 ‘de bizim söylediklerimiz bu medyaya yansıyanlar. Bizi 2 milyon tl ile tehdit eden ve söyledikleri yalanları sizlerden daha net gördüğümüz için söyledikleri hiçbir şeye inanmıyoruz. Onların söylediği her şey yalan bizim için.

   Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: