ÇiftliğimNette Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ÇiftliğimNette (Konu 21.08.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   14 Ağustos 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Umut Holding (Doğrulanamıyor)
Şahıs Adı :   Çağrı Göktürk
Vergi Dairesi :   Bilinmiyor
Hizmet Alanı :   PONZİ
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Yok
Para Yatırma :   Banka Havalesi, Papara, Bitcoin
Para Çekme :   Banka Havalesi, Papara, Bitcoin
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  +31 97 005 03 2929
 Whatsapp :  +31 97 005 03 2929
 E-Posta :   iletisim@ciftligimnette.com
 Canlı Destek :  Var

AVANTAJLAR

  • SSL Var
  • Depo Limiti Yok
  • Whatsapp & Telefon Var (Hollanda)

DEZAVANTAJLAR

  • GÜVENİLİR DEĞİL
  • Yanıltıcı Bilgiler
  • Kopya İçerikler
  • Oyuncu Dostu Olmayan  Sözleşme
  • Doğrulanamayan Şirket Adı
  • Bonus Yok

ÇiftliğimNette oyunu sektöre yeni giriş yapan ve internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ve kazandırdığını iddia eden güvenilir olmayan bir oyundur. Oyunun klasik çiftlik oyunları mantığından bir farkı yok. Abartılı kazanç grafiği ve yanıltıcı şirket bilgileri ile güven sağlamaya çalışan bir oluşumdan ibaret olduğunu görmemek mümkün değil.

Çiftliğim Nette Şirket Bilgileri

2010 yılından bu yana Holding olarak hizmet verdiğini iddia eden sitenin aslında Holding ile bir bağlantısı yoktur. Umut Holding iştiraklı olduğunu beyan eden sitenin geçmişine baktığımızda koskoca holdingin web sitesinin bile 2 hafta önce kurulduğunu görüyoruz. Kafanızı karışabilir bu yüzden adım adım paylaşmak istiyoruz.

Umut Holding Detayları

Amsterdam’da 2010 yılında kurulduğunu belirten sitenin aslında 02.08.2017 tarihinde domaini alınmış. Eski bir şirket süsü verilen sözde holdingin sitesinde ”Çeşitli sektörlerde ve farklı kimliklerde faaliyetlerini sürdüren Umut şirketleri holding yapısı altında 2010 yılında Hollanda’nın Amsterdam kentinde bir araya gelmiştir.” şeklinde ibare mevcut. Umut Holding detaylarına baktığımızda ise Umut Sağtürk ismi dikkat çekiyor. Böyle bir ismin olmadığını yazımızın ilerleyen cümlelerinde göstereceğiz. Satır atlamadan okumanızı öneriyoruz!

Sizden aşağıdaki görsellere dikkat etmenizi rica ediyoruz. Burada bir takım personel ismi, görevi ve fotoğrafı kullanılmış. Umut Sağtürk, Berna Sağtürk, Mahmood J.Marco ve Jannis Annie isimli bu personeller kim?

Umut Holding Yalanı

Umut Holding Umut Sağtürk Kimdir?

Umut Sağtürk isimli vatandaş hayali holdingin kurucusu. Kendisini shutterstock albümleri arasında 1-2 dolara satın alabilirsiniz. Stok Fotoğraf ID: 114038929 (Man holding a laptop computer)

Diğer ekipte aşağıda! Birebir kopyalamış. Bu ekibi bedavaya buradan sizlerde edinebiliyorsunuz. Para istemiyorlar. Umut Sağtürk şirket sahibi olduğundan 1-2 dolar ediyor.

Umut Holding Berna Sağtürk

 

Umut Holding Detayları da Çalıntı

Sözde holdingin hakkımızda bölümüne baktığımızda ise 2011 yılından bu yana İstanbul’da faaliyet gösteren İlbak Holding ‘ten çalıntı olduğunu görüyoruz. İlbak Holding Murat İlbak tarafından yayınlanan yönetim kurulu mesajını komple olduğu gibi çalan sözde Umut Holding dolandırıcılığı da bedavaya getiriyor.

İlbak Holding Murat İlbak Umut Sağtürk

Vizyon ve Misyon Bölümü de Çalıntı

ÇiftliğimNette isimli oyun Umut holding iştiraklı olduğu belirtilerek güven sağlanmaya çalışılıyor. Vizyon ve misyon kısmı da bire bir çalıntı.

Umut Holding İlbak Holding

ÇiftliğimNette Oyunu Güvenilir mi?

Sizlere bir takım bilgileri sunduk. Çiftliğim Nette güvenilir mi? sorusuna artık bir cevabınızın olduğunu düşünüyoruz. Bu sorunun cevabını sizlere bırakıyoruz ve güven sorunu yaşatan bu tip oyunlara daha fazla inanmamanızı umuyoruz. Umut Holding ismi ile karşımıza çıkan bu yanıltmaca Holding isminin ağırlığını kullanmaya çalışmaktadır. Çağrı Göktürk ismi ile toplanan paraların yakın zamanda sırra kadem basacağı kaçınılmaz bir gerçektir. Siteye üye olursanız sizden istenilen cep telefonu numarasını girmeyin. Sallayın gitsin. Data toplamaya çalışan bu siteye sadece e-posta adresinizi doğru girmeniz yeterli. (Aktivasyon gerektirir)

EDİTÖRÜN YORUMU
Çiftliğim Nette oyunu tamamen profesyonel imajı verilmeye çalışılmış fakat amatörce hazırlanmış bir oyundur. Bedava hosting dağıtan webhostinger tarafından alınan alan adı muhtemelen hostinginde oradan bedavaya alındığını tahmin ettiriyor. Holding kurmanın çok büyük bir meziyet olduğu düşünülür hep. Oysa ki yıllardır 5 şirketin bir araya gelmesiyle holding kurulur diye bir durum söz konusu değildir. Tek başınıza holding kurabilirsiniz. Çok zor bir işlem olmamakla birlikte şirket kurmak kadar basittir.  Çiftliğim Nette güvenilir mi sorunuza HAYIR diyebiliriz. Umut Sağtürk isimli bir hayali kahraman oluşturulmuş ve Çağrı Göktürk isimli dolandırıcı tarafından para toplanılmaktadır. Sitenin tamamının kopya içerik olması güven konusunda sınıfta kalıyor. Biz size ne olacağını söyleyelim. Çok çok yakın zamanda Çiftliğim Nette paramızı ödemiyor diyeceksiniz. Çiftliğim Nette şikayet konularında başlıklar açacaksınız. Ve en kötüsü bizi dinlemeyip para kaptırdıktan sonra bizden yardım isteyeceksiniz. Biz sizi uyarıyoruz. ÇiftliğimNette Kapandı diye manşetler yakındır!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz