ÇiftliğimNette Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Çiftliğim Nette isimli oyun geçtiğimiz günlerde ParaParala tarafından deşifre edilmiş ve önemli bir ölçüde yatırımlarını kesilmişti. Deşifre sonrası ParaParala bizden fidye istiyor gibi tuhaf oyunlara başvuran oyunun bugün e-posta üzerinden gelen sahtekarlığı günyüzüne çıkıyor.

Çiftliğim Nette Başka Şirketin Bilgilerini Kullanıyor

Umut Holding iştiraklı, Hollanda merkezli bir oyun şeklinde oyun içerisinde bir takım bilgiler barındıran oyunun Umut Holding diye bir hayali kuruluş yarattığını söylemiştik. Varolmayan şirket bilgileriyle hareket ediyorlar demiştik ve dün bize şirket bilgilerini gönderdiler. Mail üzerinden yatırım yapacağını ikna eden yatırımcılar ile paylaşılan şirket bilgileri ise başka bir şirkete ait çıktı.

2 günlük mail trafiğinden sonra bugün gelen bilgiler doğrultusunda şirketin yerini bulduk. Şirket isim benzerliği olabilir diye vergi numarasından da şirketi teyit ettik. Ve Çiftliğim Nette oyununun bahsettiğin şirket çiftliğim nette ve Umut Holding diye bir oluşumdan haberi yok. Göktürk Gıda ile yapmış olduğumuz telefon görüşmesinde şirket yetkilisi Adnan bey ile durumu görüştük. Böyle bir durum ile alakasının olmadığını öğrendik.

Aynı şekilde sizleri bu vergi bilgileri ile kandırdıysalar ve durumu adli mercilerde arayacaksanız Göktürk Gıda’nın bu durumla bir alakası olmadığını söyleyebiliriz. Çiftliğim nette oyunu güvenilir mi? Alttaki butonu tıklayarak okuyabilirsiniz.

Çiftliğim Nette İncelemesi ve Analiz

Çiftliğim Nette E-posta

Çiftliğim Nette E-posta 2

Çiftliğim Nette E-posta 3

 

Göktürk Gıda yetkilileri Adnan bey ile bu durumun ekran görüntüleri paylaşılacak. Adli tutanaklar hazırlandığında ParaParala.com bu durumun üzerinde olacak ve dolandırıcıların tutuklanması için iş birliği yapacağını beyan etmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz