çeviri yaparak para kazandıran siteler
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

İnternetten para kazanma yollarının git gide artması ve her geçen gün farklı yöntemler çıkması, kaçınılmazlar arasında yer alıyor. İnternet üzerinden yapılacak işler arasında çeviri yap para kazan sloganıyla yapılabilecek işler de bulunuyor. Çeviri yaparak nasıl para kazanabileceğinizi size daha önce burada belirtmiştik. Bu yazımızda ise size nasıl ve hangi sitelerde çeviri yaparak kazanç elde edebileceğinizden bahsedeceğiz. İnternet üzerinden yapılabilecek işler arasında en kazançlı olanlardan birisi olan çeviri yap para kazan, birçok kişinin kazanç kaynağıdır.

Çeviri Yap Para Kazan

Fransızca, İngilizce, Rusça ve Türkçe olarak yapacağınız çevirmelerde, çeviri gücünüz yüksek ise kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapabilmek için, iş tekliflerinde bulunan sitelerden şirket sahipleri veya kişilerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çeviri yap işi ile kazanacağınız tutar ise bildiğiniz dillere göre değişim gösterebilir. Ortalama bir fiyat söylenmesi gerekirse çevirdiğiniz her 100 kelimeden yaklaşık 3 USD ile 10 USD arasında kazanç elde edebilirsiniz.

çeviri yap

Yabancı sitelerde çevirip yaparak para kazanabileceğiniz gibi, Türk sitelerinde de kazanç elde edebilmeniz mümkün. Bu sitelere kayıt olarak çevirmen olarak işe başlarsınız. Bu sitelerde genellikle işinizi teslim etmenizin ardından paranız hesabınıza eklenir. İşinizde ne kadar başarılı olursanız ve işiniz beğenilirse o kadar fazla sipariş alabilirsiniz. Çeviri yap para kazan sloganıyla çalışan yabancı siteler arasında Real Writing Jobs sitesi bulunuyor. Fakat bu siteye üye olurken bir defaya mahsus kayıt ücreti ödemeniz gerekiyor. Ödemenizi yaptıktan sonra çevirmen olarak iş yapmaya başlayabiliyorsunuz. Türk sitelerini tercih etmek isterseniz Sadeceon, İyimakale ve Bionluk siteleri arasında tercihler yapabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan öğrencilerle de iletişime geçerek yabancı dil derslerini belirli bir ücret karşılığında yapabilmeniz mümkün.

 

 

Çeviri Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

  • En az iki dil öğrenmeye çabalayın, bu sayede daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Akıcı bir dille çeviri yapmak size daha fazla kazanç getirecektir.
  • Anadiliniz keskin ve pürüzsüz olmalıdır.
  • Eğitim almaktan vazgeçmeyin, eğitiminizi tamamlamış olsanız bile zaman zaman üzerinden geçerek kendinizi yenileyin.
  • Deneyim kazanın ve pratik yapın.
  • Hedeflerinizi belirleyin, ne kadar iş yapmak istediğinize kendiniz karar verin
  • Fırsatları kovalayın ve tek bir siteye bağımlı kalmayın.
  • Profesyonel ve hızlı olun. İşverenlere ne kadar hızlı teslimat yaparsanız sizi o kadar fazla tercih ederler.

çeviri yap para kazan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz