Çete Vadisi Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Çete Vadisi (Konu 30.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  18 Mart 2017
Oyun Adı : Çete Vadisi
Vergi Dairesi : Vergi Kaydı Bilinmiyor
V.D. TCKN : Yok / Belirtilmemiş
SSL Sertifika :  Yok
Topluluk :  Yok
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Var
Para Yatırma :  Kredi Kartı (SonTeklif), Papara, Havale/EFT, Bitcoin
Para Çekme :  Havale/EFT
Bonus :  Var
Site Dilleri :  Türkçe
Adres : Yok
Whatsapp Yok
Telefon :  Yok
E-posta :  Yok
Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

 • Ödeme Yöntemleri Bol
 • Ödeme Puanı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • Şahıs Oyunu
 • Depo Limiti Var
 • Para Çekme Yöntemi Yetersiz
 • Canlı Destek Yok
 • Adres Yok
 • Telefon Yok
 • E-posta Yok
 • Güven Vermeyen Oyun
 • Güvenli Değil
 • KAPANABİLİR!

Çete Vadisi Nedir?

Şimdiki çağımızda gençlerin ve her yaşta insanın yakından takip ettiği para kazandıran uygulamaların sayısı oldukça fazlalaştı. Çete vadisinde de aynı şekilde üretim yapıp gerçek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Para kazandıran oyunlar serüveninde yer alan çete vadisi oyunu, sizlere kendi iş yerlerinizi kurarak kara para kazanmanızı sağlamaktadır. Kara para oyun içerisinde ki ana paranız olarak kullanılır. Kazanılan kara paralar ile kendinize iş yerleri alıp birikim yapabiliyorsunuz. Birikimler ile yeni iş yerleri sahibi olarak üretim miktarını çoğaltabilirsiniz. Fakat üretim miktarını çoğaltmadan önce, depo sayınızı kontrol etmenizi öneririz. Deponuzun kapasitesi yüksek değilse üretimler boşa gidecektir.

Çete Vadisi Nasıl Oynanır?

Çete vadisi oyununa kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra, size verilen 20 kara para ile oyuna başlıyorsunuz. Site içerisinde sol kısımda bulunan seçenekler arasında iş yerlerimi seçerek kendinize ot tarlası almanız gerekiyor. Ot tarlası saatte 47 üretim yaparak kazanç elde etmenizi sağlıyor. Oyunda afyon tarlası, eroin tesisi, mantar tarlası, ketamin laboratuvarı ve meth laboratuvarı gibi işyerleri bulunuyor. Bu işlerin her birisi tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi farklı üretim değerlerine sahipler. Oyunda bulunan bonus sistemiyle en fazla bonus toplayan 3 oyuncuya da çeşitli miktarlarda kara para hediye ediliyor. Günlük bonusları toplayarak kara para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Oyuna yatırım yapmak isterseniz Papara, Bitcoin, Havale ve Kredi kartı yöntemiyle ödeme yapma imkanınız bulunuyor.

Çete Vadisi Para Çekme

Çete vadisi para çekme işlemlerinde, aktarım yapabilmek için minimum 30 TL bakiyeye sahip olmanız gerekiyor. Solda bulunan menüden “kara para akla” seçeneğine tıklayarak kişisel bilgilerinizi ve İban numaranızı girmeniz gerekiyor. Üst limit oyunda şimdilik gözükmüyor, ileride eklerler mi onu tahmin edemiyoruz maalesef. Para çekme işlemlerinizde sizden 2,5 TL işlem ücreti alınıyor. Bu her para çekme işleminizde tekrarlanıyor. En önemli olan detay ise para çekmek için, Çete vadisi ödeme puanı yerine kullanılan elmasa sahip olmanız. Yani çekim işlemi yapabilmek için, çekeceğiniz miktar kadar elmas sahibi olmanız zorunlu kılınıyor. Oyun içerisinde diğer oyunlarda olduğu gibi multi hesap, hile ve bot kullanımı hesabınızın süresiz kapatılmasına sebep oluyor.

Çete Vadisi Güvenilir mi?

Her seferinde belirtmiş olduğumuz kriterleri ve önemlerini yeniden göz önünde bulundurduğumuzda Çete Vadisi güvenilir mi sorusuna cevabımız hazır ve net. Bu tür oyunları hayalet oyun olarak adlandırıyoruz. Hiçbir iletişim ağı belirtilmemiş, tamamen gizli bilgiler. Bir sorun yaşarsanız muhatap olabileceğiniz tek yer 7 kişilik facebook grubu. Çete Vadisi oyunu uzun soluklu duramaz. Henüz oyun 1.5 aylık. Kapanması süre alabilir lakin hiçte açık kalabilecek bir finans yatırımı gözükmemektedir.

EDİTÖRÜN YORUMU
Çete Vadisi oyunu
ilk çıktığı günlerden beridir takip ediyoruz. Bu tür oyunlara hayalet oyun diye hitap ediyoruz çünkü varlığı yokluğu bir. Şuan oyun kapanıp gitse erişim sağlayabileceğiniz hiçbir iletişim bilgisi yok. Oyunun zaten içeriğine baktığımızda uyuşturucuya özenti olunduğu açıkça görülüyor. Bu oyun çok yeni ve çok uzun süreceğini düşünmüyoruz. Oyun tamamen iş olsun diye kurulan warez ve güvenlik açıklarının olma ihtimali çok yüksek bir oyun. Bu oyun çok fazla tutunamaz. ParaParala istatistikçileri olarak kararımız net. Bir süre sonra bakımdayız uyarısını alırsanız şaşırmayın. Önerimiz bu oyundan ne kadar uzak durulursa o kadar iyidir.!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz