ParaParala Kampanya
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala kampanyalarımız sona ermiştir. Canlı yayında yapılan çekilişlerimiz ile kazanan şanslı arkadaşlarımıza tek tek ulaşılmış olup birçoğuna transfer işlemi gerçekleşmiştir. Toplamda 1200 SLC Coin sahiplerini buldu. Kampanya detayları ve gelecek kampanyalar hakkında detaylı bilgiler ise şöyle.

ParaParala YarışmaParaParala Facebook fan sayfamız üzerindeki gönderiyi beğenip, paylaşan ve SLCTurk ‘e kayıt olan arkadaşlarımız arasında yapmış olduğumuz çekilişte 500 SLC Coin sahiplerini buldu.

Facebook sayfamızdaki canlı yayın ile belirlediğimiz arkadaşlarımız,

1- Burak Aksöz 250 SLC Coin
2- Zahide Güney Günsu 150 SLC Coin
3- Güner Akbulut 100 SLC Coin kazanmıştır.

ÇEKİLİŞİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Altınbull ve SLCTurk KampanyaBir diğer kampanyamız ise ParaParala referansı ile Altınbull yatırım sitesi ve Slcturk platformuna üye olan arkadaşlarımız arasında yapılan çekilişti. Bu yarışmanın kazananları ise,

1- Cengiz Alkan 300 SLC
2- Yaşar Arslaner 200 SLC
3- Murat Güneş 100 SLC
4- Ekrem Kaya 50 SLC
5- Ali Ceylan 50 SLC

Çekiliş ile 3 arkadaşımıza hediye edecektik lakin katılım fazlalığı nedeniyle şans oranlarınızı düşürmedik ve ekstra 2 kişi daha çekilişe dahil ettik. Toplamda 700 SLC hediye ettik.

ÇEKİLİŞİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ParaParala Yeni Kampanyalar

2018 yılı itibariyle kampanyalara devam edeceğiz. Ongunluk, Galeribank, Çılgın Geri Dönüşüm ve çok daha fazlası ile yapacağımız değişik kampanyalar sizlerle olacak. Ayrıca ParaParala facebook sayfasını takip eden ve paylaşımlarımıza anında yanıt veren arkadaşlarımıza da ödüller dağıtılmaya devam edecek. ParaParala facebook sayfasını takipte kalın. Ayrıca web sitemizi anlık takip eden kullanıcılarımız için sürprizlerimiz devam edecek.

Neden SLC Coin Dağıtıyoruz?

ParaParala referansı ile şirkete yatırım yapanlardan elde ettiğimiz SLC komisyonlarını yine takipçilerimizle paylaşıyoruz. Yani ParaParala sizler aracılığıyla elde ettiği coinleri şimdi sizlere geri gönderiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz