Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Cash Çiftlik oyunu 2017 Temmuz ayında karşımıza çıkan ponzi sistemlerden birisiydi. 07 Ekim 2017 tarihinde yapmış olduğumuz inceleme ile birlikte sistemin güvenilir bir kaynağı olmadığını sizlere belirtmiştik. Cash çiftlik kapandı. Bizlere kulak veren üyelerin paraları yine ceplerinde kalmaya devam etti.

Cash Çiftlik Oyunu Kapandı

Oyunun banka hesap bilgileri olarak Berk Alp Türk isimli şahıs karşımıza çıkmıştı. Yasa dışı bir şekilde para toplayan sistem ile işbirlikçi olarak Ferhat Güccan ismi karşımıza çıkıyordu. Oyunun şuan için adli soruşturmada olduğunu söyleyebiliriz. Cashçiftlik kapandı yatırım yapan insanların en yakın savcılığa giderek dilekçe vermesini öneririz.

CashÇiftlik Yeni Bir Sistem Peşinde!

Aldığımız bir bilgiye göre Cashçiftlik yeni bir sistem ile karşımıza çıkacaktı. Ne olduğunu öğrenmek için ParaParala ekibi olarak farklı bir kimlik ile CashÇiftlik Facebook sayfası üzerinden kişiler ile irtibata geçtik. Site yönetiminin dolandırıcı kimliği ”Paranın açamayacağı kapı yoktur” sözünü hatırlattı. Ve sistemin dolandırıcı olduğunu bildiğimiz halde 2bin tl üzeri bir yatırım yaptık. Ağımıza gelen yönetici ile facebook sayfası üzerinden iletişim kurduk ve muhabbete girdik. Ferhat Güccan ile yaptığımız konuşmada tam da düşündüğümüz gibi yeni bir dolandırıcılık yöntemi için iş teklifi aldık. Konuşmalarımızda kendisini garantiye aldığını belirten şahıs ne şekilde garantiye aldı bilemeyiz fakat konunun yargıya intikal ettiğini söylemek mümkün.

Ferhat Güccan ile yapılan görüşmeden ekran görüntüleri..

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz