Cartel Escobar Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Cartel Escobar (Konu 01.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  10 Şubat 2017
SSL Sertifika :  Yok
Topluluk :  Yok
Ödeme Puanı :  Yok
Depo :  Var
Para Yatırma :  Kredi Kartı (Son Teklif)
Para Çekme :  Papara (Min.20tl)
Bonus :  1 saatlik, 2 saatlik, ekstra bonus
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Whatsapp :  Yok
E-Posta :  Yok
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Bonuslar İyi
 • Ödeme Puanı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Vergiye Kayıtlı Değil
 • Uyuşturucuya Özenti
 • Şahıs Oyunu
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • İletişim Bilgileri Yok
 • E-Posta Desteği Yok
 • Canlı Destek Yok

Cartel Estobar Online oynanan, internetten para kazanma odaklı bir oyundur. Cartel Estobar giriş sayfasından oyuna kayıt olarak, internetten para kazanma dünyasına katılabilirsiniz. Cartel escobar oyunu Pablo Escobar’ın hayatından esinlenerek 2017 yılında faaliyete geçmiştir.

Cartel Estobar Nasıl Oynanır?

Cartel Estobar kayıt işleminden sonra her üyesine oyun içerisinde geçerli birim olan 1250 peso vermektedir. Bu pesoları kullanarak cartel üyeleri satın alınabilmekte ve bu cartel üyeleri tarafından belirli sürelerde belirli miktarlarda metil üretilmektedir. Cartel üyeleri tarafından üretilen metili satarak oyunda kazan elde edilebilmektedir. Bu satış işlemi, sistem tarafından otomatik olarak verilen bisikletli torbacılar vasıtasıyla yapılmaktadır.

Cartel Estobar Para Kazanma

Cartel Estobar oyununun mantığı kaçakçılık temellidir. Oyun içerisinde bulunan filo kısmından araç kiralanarak saatlik kaçırılacak malın ne kadar olacağı belirlenir ve kazanç bu oranda sağlanır. Oyun içerisindeki kur belirli zamanlarda değişebilmekle beraber şu an için; 100 gr – metil 1 peso ve 2000 peso – 1 TL olarak işlem görmektedir. Cartel estobar para kazan alanında “sanal dünyanın gerçek oyunu” sloganını kullanmaktadır. Oyun oynayarak para kazanmanın, yatırım sağlanmadan olmayacağını bu oyunda da görebilmekteyiz.

Cartel Estobar Detaylar

Cartel estobar internetten para kazanma temelli bir oyun olmakla beraber, aynı zamanda bir yatırım aracı işlevi görmektedir. Bu özelliği ile sistem içerisine yatırılan miktarın belirli bir zaman diliminde karşılanacağı ve daha sonrasında kar odaklı çalışmaya başlanılacağı taahhüt edilmektedir. Cartel Estobar içerisinde ister ilk girişte verilen peso ile ister yatırım yaparak metil üreten cartel üyeleri satın alınabilmektedir. Elbette ki her sistemde olduğu gibi bu sistemde de yatırım yapılarak daha fazla kazanılacağı taahhüt edilmektedir. Çünkü ne kadar çok cartel üyesine sahip olursanız, üretiminiz aynı ölçüde artacaktır. Bu sayede filo bölümünden araç kiralayarak daha fazla mal kaçırılacak ve daha yüksek miktarlarda kazanç sağlanabilecektir. Binin üzerinde kullanıcısı bulunan Cartel Estobar oyununun kazanç şekli yatırım temellidir. Yatırımsız kazanç mümkün olmakla beraber gelişim yatırımlı kazançlara göre daha yavaştır. Pablo Escobar’ın hayatından esinlenerek hayata geçirilmiş bu oyunda başlangıç aşamasında kokain olan malın adı, radikal bir kararla metil olarak değiştirilmiştir.

Cartel Escobar Güvenilir mi?

Bazı oyunlar her ne kadar alternatif bir görünüme sahip olsa da teknik konularda sıkıntı yaşatabilir. Cartel Escobar yeni bir oyun ve kişisel kurulumdur Cartel Escobar güvenilir mi sorusunu burada çok net cevap verilebilir. Oyunun şahıs üzerine olması, sitenin gelişen bir altyapıda olmaması, bugün kapatıp gittiğinde irtibat kurmak istediğiniz bilgileri site üzerinden paylaşılmaması ciddi bir güven eksikliğidir. Birçok alternatif ticari oyun varken cartel escobar tercih etmek tamamen sizin risk alıp almamanıza bağlı.

EDİTÖRÜN YORUMU
Oyun konusu itibariyle çok tepki aldı ve bu gayet normal. Uyuşturucuya özenti olarak nitelendirebileceğimiz bu oyunu önermiyoruz. Cartel Escobar güvenilir mi sorusuna ticari bilgilerinin olmaması ve şahıs oyunu olması nedeniyle hayır demek zorundayız. Şahıs oyunları her an kapanabilecek durumda bir oyundur. Dolayısıyla çok daha güvenilir oyunlar varken kesinlikle Cartel Escobar tercih etmek, bir risk almak demektir.

UYARI | | ParaParala Yönetim

6 YORUMLAR

 1. 07.03.2017 de, Ayhan Yeniçeri isimli bir blogcunun tanıtım yazısını okuduktan sonra, fazla araştırma filan da yapmadan cartel escobar oyununa kayıt oldum. Daha sonra kazanç durumuna geçmek için son teklif üzerinden satılan ürünlerini 400 lira ödeyerek aldım ve geçtiğimiz haftaya kadar aylık 150 lira kazanabilecek düzeye kadar geliştirdim. Fakat geçen hafta sonu her zamanki gibi giriş yapmama rağmen oyuna bir türlü giriş yapamadım. Hesabıma günlerdir girmeye çalıştım ama “yanlış kullanıcı adı ve şifre”diye hata veriyor. Anlaşılan hesabım gerekçesiz banlandı, yani açıkça dolandırılmış oldum. Oyunun reklam/tanıtımını yapan Ayhan Yeniçeri isimli vatandaşın sayfasına da buna benzer yorumumu yazdım, fakat onaylanmadı. Sonteklif.com sitesine de yazdım, dikkate alınır mı bilmiyorum. Daha fazla insan mağdur olmasın diye buraya da yazıyorum. Cartel Escobar, tamamen bir dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Lütfen asla para yatırmayın, kaybettiğinizle kalır, muhatap bile bulamazsınız.

  • Çok geçmiş olsun Bilal bey. Bizler Ayhan Yeniçeri, bilinmeyenibilin, gelirkapisi gibi blog, forum mantığıyla çalışmıyoruz. Ayrıca blog değiliz. Burası inceleme & Analiz üzerine ve oyun sektörünü ağırlıklı olarak hedef almış ”Affilate” sistemidir. Biz gelirimizi sizlerden değil, site içerisinde görmüş olduğunuz bannerlardan kazanıyoruz. Ayhan Yeniçeri dediğiniz her ay bu oyunlara referans kasarak binlerce lira kazanıyor olabilir. ParaParala.com üzerindeki yorumlara bakarsanız bizlerde eleştiriliyoruz. Elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Bize yapılan her türlü suçlamalar bile burada onaylanır. Sizlerin yorumları bile bize para olarak geri dönecek! Bu yüzden hizmetlerimizden dolayı sövüldükçe bile para kazanıyor olacağız. Bundan sonra bizleri takip etmeden adım atmazsınız diye umuyoruz. %100 güvenilir bir kavram olmasa da uzun ömürlü görünen siteleri öneriyoruz.

   • Merhaba, Sonteklif.com’a şikayetimi bildirdim, onlar da oyunun yetkilisine iletmişler, hesabım tekrar açıldı, şimdilik yatırdığımı geri alabilmek adına devam ediyorum. Bakalım asıl ödeme talebinin sonucuna göre, yine buraya olumlu veya olumsuz yazarım ki, bu alanda uğraşan ve emek veren insanlar doğru bilgilenmiş olsunlar.

    Bu arada sanalpets.com hesabım da dün itibariyle banlanmış bulunuyor. Belki teknik bir sorundur, forumda yazdım ama geri dönüş olmadı. Sayfaya giriş yapabiliyorum ancak ürün ve petlerim sıfırlanmış durumda. Denemek için bonus almak istedim, bonus veriyor fakat bakiye sıfırda. İyi ki oraya da para yatırmadım. Dostların bilgisine.

    Teşekkürler, selamlar.

 2. Sayın paraparala, oyunlara güven vermiyor dediğiniz halde oyuna gitmek için verdiğiniz linkler de referans linkleri. Kendi referans linkinizi verip güvenilir değil diyorsunuz. Oyunu test etmek için üye olursunuz anlarım ama siz “kendi referans” linkinizi yapıştırmışsınız. Üstelik bu güvenilir olsun olmasın tüm oyun incelemelerinde aynı. Bu da bir sinsilik sayılmaz mı? Madem öyle test ettiğiniz oyunlar için kendi referans linkinizi vermeyin. Böyle yaparak asıl güveni siz sarsıyorsunuz.

  • Güvenilir olmadığını söylediğimiz halde gidilip, gidilmediği kontrol altında tutuyoruz. Yani bırakmış olduğumuz link ile kaç kişinin tıkladığı, kaçının kayıt olduğunu istatistiksel sonuçlarını analiz ediyoruz. Bu yüzden özellikle bazı oyunlarda bırakırız. Her oyuna bırakmayız. Başkada bir amacı yok. Cartel Escobar gibi ponzi bir sistemden gelir elde etmek en son düşüncemiz bile olamaz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz