ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala ekibi olarak en başından beridir misyon edindiğimiz dolandırıcıları, yalancıları ifşa etme çabasında henüz hızımızı kesmedik. Sizleri her alanda takip ederek mercek altına aldık. Birçoğunuzun tavırlarını, yorumlarını arşivledik.

ParaParala Deneyimlerine Güvenin!

Yıllardır inceleme ve analiz ekibi olarak hizmet verdiğimiz çeşitli sektörlerde öyle şeyler görüyoruz ki bunları sizlere anlatmaya kalksak yuh dersiniz. Bunlardan en basitlerinden bahsedelim.

  • Haksız Rekabet : Oyunlar aralarında bir ekip oluşturup adamlarını rakip oyunların, platformların üzerine salar ve kötüler. Örnek sanal galaxy oyunu. Her fırsatta bütün oyunları kötüleyen yönetimi oyun açtı. Yada Çiftlik Bank ‘ın haftalar önce ponzilerin arasında harmanladığı sözde deşifre listesi.

  • Şantaj : Bazı oyuncular oyunlardan ekstra bonus item istiyor. Sonra bu itemler verilmediğinden oyun hakkında karalamalar başlıyor.
  • Ödeme Almadım : Birçok kişi bunu bilinçli yapıyor. Arada dikkatsizlerde olabilir. Ödeme talebi veriliyor. 2 saat geç yatsa hemen karalama kampanyaları başlıyor. Örnek Zafer Gürlek isimli arkadaş. Cüceler oyunu kur değişiminden yatırım iadesi istiyor. Ve iade almasına rağmen iade istiyorum diyor.

 

İşin kısacası ParaParala takipçileri bu sektörde bu saydıklarımız en basit şeyler. Ve çok çok daha kötü şeyler var. Bizler yıllardır benzer işler yaptığımız için deneyimlerimizi en profesyonel şekilde kullanıyoruz. 2.5 ay içerisinde büyük yükselişimizin sebebi budur. Şuan hiç rakibimiz yok. Ama olsun isterdik. Evet ParaPara rakibi olsun isterdik.

Burada sizleri ve marka değeri taşıyan şirket oyunlarını korumak zorundayız. En güzel, en temiz ve en kaliteli ortamı sizlere sunmak için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Çoluğunuzun, çocuğunuzun rızkını kendini bilmez dolandırıcılara kaptırmayın diye.

Umuyoruz sizler için yaptığımız her öneriyi dikkate alırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz