BTCTurk Litecoin
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Türkiye’nin öncü kripto para alım satım platformu olan BTCTurk ‘ün son zamanlar sistemi geliştirmeye başladıklarına şahit olduk. Bugün itibariyle sisteme ise kripto para birimlerinden Litecoin ismi BTCTurk ile anılmaya başladı. İşte tüm detaylar..

BTCTurk Litecoin mi Entegre Edecek?

Geçtiğimiz günlerde BTCTurk canlı destek entegrasyonu ile kullanıcılarının dikkatini çeken sistem ciddi düzeyde bir beğeni almıştı. Ufak bir güncelleme olsa da kullanıcı odaklı olması ve uzun süren irtibat kopukluğunun minimuma inmiş olması elbette Btcturk kullanıcı yorumları arasında sıkça yerini olumlu bir şekilde aldı.

Bugün ise borsaya giriş yapanlar sistemde Litecoin ismini görmeye başladı. Peki BTCTurk Litecoin alım satımı yapacak mı yoksa sadece cüzdan hesabını mı kullanacak?

BTCTurk para yatırma bölümüne geldiğiniz zaman şirketin oluşturduğu bir Litecoin cüzdan numarası göreceksiniz. Sadece yatırım yapmanız için mi bu cüzdan numarası paylaşıldı? Tabi ki hayır. Birkaç ay öncesinde sisteme entegre edilen Ripple (XRP) ‘da aynı şekilde gerçekleşmişti. Önce para yatırma ve para çekme bölümlerine entegre edilen cüzdan numarasının ardından BTCTurk Ripple alım satımları açılmıştı.

BTCTurk Litecoin

LiteCoin Çok Yakında BTCTurk ‘te!

Çok yakın bir zamanda edindiğimiz bilgiye göre BTCTurk Litecoin al sat duyurusunu adına yakışır bir basın bildirisi ile paylaşacak. Son derece önemli olan bu geliştirmeler sayesinde Türkiye’nin en büyük kripto para alım ve satım platformlarının başını çekerek rakiplerine fark atacağı kaçınılmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz