BTCTurk canlı destek eklendi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Türkiye’nin köklü kripto para işlem platformlarından birisi olan BTCTurk bugün kullanıcı memnuniyetini arttıracak bir çalışmaya imza attı ve sisteme canlı destek ekledi. Bundan sonra sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözüme ulaşması beklenen bu uygulama ile müşteri memnuniyetinin de artacağı düşünülüyor.

BTCTurk Canlı Destek Hizmeti 7/24

Özellikle günün her saati finansal trafiğin döndüğü mecralarda canlı destek hizmetinin ne kadar önemli olduğunu sorun yaşayanlar bilir. 7/24 işleyen ve çok yüksek kullanıcı trafiğine sahip böyle sistemlerde canlı desteğin bugüne dek olmaması çok ciddi bir kayıptı. Genellikle saatler sonra alınan yanıtlar artık bitti.

BTCTurk canlı destek bugün yapılan basın açıklaması ile birlikte kullanıcılarına duyuruldu.

BTCTurk Canlı Destek

BTCTurk Nedir? 

Türkiye’nin en büyük kripto para alım satım platformudur. Ülkemizde en yüksek kripto para hacminin en üst isimlerinden birisidir. Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi sektörün öncü kripto paralarını bu sisteme üye olarak satın alabilir, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. 2018 Şubat ayında borsasına Ripple entegre eden şirket Mayıs ayı sonunda da BTCTurk canlı destek hizmetlerini sistemine entegre etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz