BTCTürk Sıfır Komisyon
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Türkiye’nin en köklü kripto para alım satım platformu olan BTCTurk 5.yılı şerefine 1 ve 2 Temmuz tarihlerinde işlem komisyonlarını sıfıra çekiyor! Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin gibi kripto paraların borsadaki işlem ücretlerini sıfıra çekecek olan platformda alım satım yapacaklar için güzel bir fırsat.

BTCTürk 5 Yaş Etkinliği

Bugün firmanın yaptığı basın açıklamasında 1 ve 2 Temmuz tarihlerinde komisyon oranlarını sıfırladıklarını duyurdular. Yapılan basın açıklamasının metni ise şöyle;

BtcTurk 5 Yaşında!

 Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk, 5. yaş günü olan 1 – 2 Temmuz’u kullanıcılarına sunduğu sıfır komisyon ile kutluyor.

Müşterilerine 5 yıldır güvenle hizmet veren kripto para işlem platformu BtcTurk, 1-2 Temmuz tarihleri arasında 512 bin kullanıcısıyla birlikte yaş gününü kutluyor. 1 Temmuz 2013 15:21:37’de işlem yapmaya başlayan ve 5 yıl gibi kısa bir sürede tüm sektöre kendini kanıtlayan BtcTurk, yıl dönümünü kullanıcılarına sunduğu sıfır komisyon ile kutluyor.

BtcTurk’te 5 yılda yaşanan değişim süreci…

Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren ve global ölçekte Blockchain üzerine odaklanmış ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteren BtcTurk, Türkiye’de sektör standartlarının oluşturulması amacıyla hareket ediyor. Bu kapsamda sadece bir teknoloji şirketi olmanın ötesinde, sahip olduğu finansal hizmetler deneyimi ve bu alandaki kadro gücüyle hizmet veren ve sektör standartlarını belirleyen BtcTurk, son olarak Özgür Güneri’nin CEO olarak şirkete katılmasının ardından teknoloji, insan kaynağı, süreç yönetimi ve müşteri ilişkileri alanları öncelikli olmak üzere birçok konuda atılımlar yaptı. Sosyal medyada kullanıcılarının nabzını tutarak gerçekleştirdiği yeniliklerle kullanıcı deneyimini her daim en üst noktaya taşımaya çalışan BtcTurk bu kapsamda; canlı destek, alt limitlerde yapılan güncellemeler, Litecoin’in platforma eklenmesi, yeni widget’lar ve içerik üretimi gibi yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturdu. Aynı zamanda Türkiye Bilişim Vakfı öncülüğünde kurulan Türkiye Blockchain Platformu Platin Üyesi olan BtcTurk, yaptığı yenilikler ve altyapı iyileştirme çalışmaları sonucu sahip olduğu iki şirket çatısı altında çalışan sayısını 85, müşteri sayısını ise 512 binin üzerine taşıdı.

BtcTurk olarak teknolojinin geleceğine inanan ve başardıklarımızın çok daha ötesinde hayaller kurmamıza imkân sağlayan herkese teşekkür ediyoruz…

5 yıldır BtcTurk’ü geliştirerek günümüz konumuna getirdiklerini belirten ve Türkiye’nin ilk kripto para alım satım platformu olduklarına dikkat çeken BtcTurk CEO’su Özgür Güneri: “BtcTurk olarak bugüne kadar başardıklarımızın çok daha ötesinde hayaller kurabilmemize imkân sağlayan başta tüm kullanıcılarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza ve teknolojinin geleceğine inanan herkese teşekkür ediyoruz. Bu güvene layık olmak için her geçen gün daha fazla çaba göstereceğimize söz veriyoruz. 2013 yılından günümüze olan süreçte bizlere güvenen kullanıcılarımız ile büyümeye devam ediyoruz. Bu sebeple 5’inci yılımızın şerefine 1-2 Temmuz tarihleri arasında komisyon almayarak kullanıcılarımızın daha da kazançlı çıkmasına olanak tanıdığımız için çok mutluyum” dedi.

BtcTurk Hakkında

Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren ve global ölçekte Blockchain üzerine odaklanmış ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. BtcTurk, hali hazırda 95 bini aktif kullanıcı olmak üzere 512 bin kullanıcıya sahip.

 Ayrıntılı bilgi için

Bersay İletişim Danışmanlığı
Sanem Çetmin 0 (212) 337 52 87, 0 (533) 632 25 32

sanem.sofuoglu@bersay.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz