BTC Sistem Kapandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

BTCSistem 21 Ocak 2018 tarihinde kurulan sistemlerden birisi olarak faaliyet gösteriyordu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte sistem yatırıma kapatıldı ve 25 BTC yani yaklaşık 900bin ₺ çaldırdıklarını iddia etti. Bugün BTCSistem Whatsapp grubunda yapılan açıklamanın detaylarına baktığımızda ise çok fazla bir samimiyet göremedik.

1Milyonluk Pardon

Binance borsası üzerinden işlem yapan Anıl Tokuç isimli site sahibi bugün yaptığı whatsapp balkon konuşması ile neredeyse 1milyon ₺ ‘lik parayı kaptırdıklarını belirterek kullanıcılardan özür diledi. 6 ayda %450 kazanç vaat eden sistem görüldüğü üzere 5 ayda 1milyon üzeri parayı topladı. En Telekomünikasyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde olduğu belirtilen şirketin sahibi olarak tanıdığımız Anıl Tokuç yaptığı açıklama ile bilgisayardan sms gönderme programı olan Mighty Text programına dışarıdan erişim olmuş ve Binance hesaplarındaki 25 Bitcoin olan cüzdan boşaltılmış. Anıl Tokuç açıklaması ise şöyle.

Sabah saatlerinde binance adresinde kullandığımız e-mail adresimizi ele geçirdiler. MightyText adlı program sayesinde, borsa ve banka girişlerimizi Finans ve teknik ekib birimimiz sağlıyordu. MightyText’e erişim sağladılar. Fark edip müdahale edebilene kadar elimizde ki BTC’leri kaybettik. Bu nedenle para yatırma ve canlı desteğin kaldırılmasını uygun gördüm. Canlı desteğe girip kimsenin küfür etmesini beklemedim. Kimseyi mağdur edecek değilim. Herkesin kendine ait problemi olduğunun farkındayım. Kimseyi yarı yolda bırakmak bana veya ekibime yakışan bir hareket olmayacaktır. Bu durumda yapılacaklar şöyle olacak. 3 Ay içerisinde sistemde ki tüm yatırımcılar kar’larıyla birlikte parasını alacaktır. Ancak şöyle bir durum var. Aramızda çoğu yatırımcımızın şahsi problemleri var,bu arkadaşların çoğunu biliyorum.Bu sebeple bana özelden yazabilir veya ben her zaman buradayım. Yüzyüze de isteyen arkadaşlarla görüşebilirim. Durumdan ben dahil kimse memnun değil. İsteyen arkadaşlar. Ellerinde ki sened ve sözleşmeleri kullanarak hakkımda şikayette bulunabilirler. Bu paralarını almak için bir önem teşkil etmeyecektir. Bu kadar insanın kafasını karıştırmak,bu kadar insanın günahına girmek istemem. Sizden tek istediğim 90 Günlük bir süreç bu süreçte toparlanıp, ödemeleri yapacağım. Kimseye yalan atıp,bugün yarın diye insanları umutlandırmak istemiyorum. Ancak 90 gün içerisinde herkesin ödemesi yapılacak. Herkesden özür dilerim.

(Resmi büyütmek için tıklayın)

AnılTokuç konuşma

2 gün önce şirket paylaşılan şirket bilgilerinin doğrulanabilir olduğunu gördüğümüz ve halen şahıs adına toplanan paralar neticesinde bugün sistemin patladığını öğrendik. Binance borsasından aktarılan btc hesap numarasını da yüksek ihtimalle başka bir borsa da yer alan kendi hesaplarıdır. Böylesine bir sorumsuzluğun özrü olmaz. Ortada neredeyse 1milyon ₺ kayıp var. Üstelik 3 ay içerisinde ödeyeceğini belirtiyor. Madem 3 ayda 1milyon bulabiliyorsun para toplamak neden icap ediyor diye sormak gerekir. 3ay sonra gelip geri ödemeler yapılıp biz sözümüzde durduk diyerek güven mi tazelemek amaç? 3 ay kazanılacak güzel bir zamandır. Hakkınızı hukuk önünde arayın ve gerekli şikayetlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz