BTCMix İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

BTCMix geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen yardımlaşma platformlarından birisidir. Piyasaya sürüldüğü gün denk getirdiğimiz sistemden 1 günde ana paramızı ve karımızı çıkartmayı başlarmıştık.

BTCMix Nedir?

Btcmix internetten insanların birbirlerine para gönderdiği ve her level yükseltmede katlanarak kazandığı bir sistemdir. Kazanç süresi tam olarak belli değildir. Birilerinin gelip size para göndermesini bekliyorsunuz.

ParaParala Ne Kadar Sürede Kaç Para Kazandı?

Öncelikle sistemde aktif olmak için 0.011 BTC bir üyeye gönderdik.

Sonra 2  üye gelip bize 0.011 + 0.011 gönderim yaptı. Elimize geçen 0.022 BTC’nin 0.02 si ile level yükseltmesi yaptık. 0.002 btc cepte..

Level 2 olduğumuz için artık 4 üyeden bağış alma hakkımız oldu. 4kişi x 0.02 = 0.08 kazandık. Bunun 0.04 BTC ile level atladık. 0.04 BTC cepte..

Level 3 olduk ve 8 kişi artık bize gönderim yapabilecek. 8kişi x 0.04 BTC gelecek. Bunun bir kısmını tamamladık. Bu level ile birlikte 0.32 BTC toplamda kazanmış olacağız. Aşağıdaki tabloda devamını görebilirsiniz.

BTCmix kazanç

BTCMİX İletişim Bilgileri

Sistem hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp grubuna katılabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını veren bir ekip mevcut. BTCMix iletişim olarak whatsapp grubuna katılabilirsiniz.

BTCMİX Whatsapp Grubu Katılmak İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz