BTCMix İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Bugün itibariyle yayın hayatına başlayan sistemlerden birisi olan BTCMix sistemi, yardımlaşma platformu olarak faaliyet gösteriyor. BTCMix nedir? Nasıl para kazanırım? Güvenilir mi? gibi sorularınıza bir yanıt arayalım.

BTCMix Nedir?

Global olarak faaliyet gösteren yardımlaşma platformlarından birisidir. Buradaki en önemli durum doğru adımı atmaktır. Bugün giriş yapıp test amaçlı yatırdığımız 0.011 BTC akşam saatlerinde bize 2 katı olarak geri döndü.

BTCMix Nasıl Kazandırır?

BTCMix sistemine üye olanlar birbirlerine para gönderiyor. Sistem sadece yükseltmelerden kazanç elde ediyor. Sisteme kayıt olduktan sonra 0.011 BTC üstünüzdeki üyeye gönderiyorsunuz. Sonra altınızdan gelen referanslarınız size 0.011 er BTC gönderiyor. Burada referans bulabilir miyim kaygısı ise yok. Sistem referanslarınızı buluyor. Yani yatırımcılarda sistem aracılığıyla geliyor. Dolayısıyla yatırdığınız 0.011 size 0.022 olarak kısa sürede geri dönüyor.

BTCMix ödeme

Sistemden Nasıl Kazanç Sağlarsınız?

Sistemde yaptığınız her yatırım size iki misli olarak geri döner. Level sistemi ile bu kazançları arttırmanız ve katlamanız mümkün. Level sistemleri ise şöyledir.

1-Level : 0.011 btc yatırdığınızda size 0.022 btc gelir. Bu btc yi ister çekersiniz isterseniz bir sonraki levele geçmek için kullanırsınız. Bir sonraki levele geçmek için 0.02 btc yatırırsınız size net 0.002 btc kar kalır.

2- Level : 0.02 btc ile atladığınız levelden altınızdan 4 referans alanı açılır. Buradan da size 0.08 btc gelir! Bunun 0.04 ü ile level atlarsınız size 0.04 btc net kar kalır!

3- Level : 0.04 btc göndererek bu levele gelirsiniz. Size dönüşümü 0.32 BTC ‘dir! Eğer level atlamazsanız alır gidersiniz. Level atlarsanız 0.22 BTC net kar yine sizde.

BTCmix kazanç

4 – Level : 0.1 BTC yatırarak bu levele gelirsiniz. Artık işin rengi değişti. 16 kişi size para gönderir ve toplamda 1.6 BTC olur. Bunu alabilirsiniz!

5- Level : 0.5 BTC yatırırsınız ve 32 kişi size para gönderir. Bu leveli tamamladığınızda 16 BTC kazanırsınız! 14 BTC cebinize atın ve 2BTC yatırarak level atlayın!

6- Level : 64 kişiden para alabilirsiniz. Buradan 128 BTC dönüş olur size! Net 124 btc kazanırsınız. 4 BTC ile devam edin!

7- Level : 4 BTC ile bu leveli alırsınız ve bu levelden net kazancınız 512 BTC ‘dir! 128 kişi size para yatırır!

BTCMix Yeni Sistem Değerlendiren Kazanıyor

BTCMix dün açıldı ve 0.01 BTC ile sisteme giriş yaptık. Bugün 3.levele geldik ve anaparamızın üzerine %100 koyduk! 0.22 BTC bu levelden net kar elde edeceğiz! Yani 2günde deli para kazanacağımızdan şüphemiz yok.

BTCMix Güvenilir mi?

Sistemde kasa yok. Herkes birbirine para gönderiyor ve dolayısıyla sisteme en son girenler patlayacak. Alttan al üste ver mantığı olduğu için son girenler şanssız olacak. Şuan sistem hızlı dönüyor. BTCMix güvenilir mi sorusundan ziyade fırsat olarak görüp değerlendiren kazanacaktır. Sistemin açılış günü 09.11.2018

ÖNEMLİ NOKTA

Klasik yardımlaşma platformlarında para gönderecek kişileri sizler bulursunuz. Bu sistemde ise işin tam tersi. Sistem kayıt olanları otomatik olarak altınıza atıyor. Yani yatırımcıyı sizin bulmanıza gerek yok.

4 YORUMLAR

  1. Merhaba Ben Sisteme kayıt oldum. benim sorum şu ben para yatırmadan bana btc bağışında bulunabilirlermi ? ben blockchain bitcoin cüzdan numaramı sisteme kayıt ettim bilgilerimi eksiksiz bie şekilde doldurdum..

    • Merhabalar, btc bağışları sadece aktif kişiler arasında gerçekleşmektedir. Yani 0.011 btc bağış yaptığınız zaman 2 kişide size 0.011 er BTC bağış yapıyor. Bizde 0.011 BTC yaptık karşılığında 0.022 kazandık. 0.020 yi tekrar sisteme aktardık ve bu kez 4 kişi bize bağış yapacak. Sistem bu şekilde ilerliyor. Her bağışta iyi bir dönüş yaşanıyor. İmkanınız varsa kesinlikle kaçırmayın bu fırsatı

  2. Sistem aktif mi hala acaba birde merak ettigim bu kazanc ne kadar surede iki kati oluyor ve 15 gun kazanc hergun odeniyormu otomatik mi oduyor sistem bilgi verirmisin?

  3. Merhabalar işin içinde birisi olarak iş şu an aktif tabiki daha 1000 kişi de falan ortalama. Paranızın iki katını kazanmak bi kaç güne hatta belkş ilk günden olabilir hem size hem üstten alınacak kayıta bağlıdır.ne zaman isterseniz paranızı çekenilirsiniz iletişim kurmak ve siz de en üst sıralarda yerinizi almak istiyorsanız buyrun telefon numaram whatsappdan bana ulaşabilir bilgi alabilirsiniz: 05051372452

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz