Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

BTC Heat bedava bitcoin kazandıran siteler arasında yerini alan güvenilir sistemlerden birisidir. Uzun zamandır faaliyette olan sistem ile çok kolay bir şekilde bitcoin kazanabilirsiniz. Eğer birazda şansınız varsa değmesinler keyfinize.

BTC Heat Nedir? Nasıl Bitcoin Kazanılır?

Son zamanların en yaygın kullanılan sitelerinden birisi olan BTC Heat, sizlere yatırım yapmadan Bitcoin kazandıran bir sistemdir. BTC Heat giriş adresi üzerinden sisteme üye olduktan sonra anında kazanmaya başlayabilirsiniz. Sisteme üyelik ise Bitcoin cüzdan hesabı ile yapılıyor. Ekstra bir kayıt işlemine ihtiyaç duyulmuyor.

BTC Heat Nasıl Üye Olacağım?

Anasayfa içerisinde yer alan boşluğa Bitcoin cüzdan numarası yazarak girebilirsiniz. Elbette öncelikle bir cüzdan hesabınızın olması gerekmektedir.

BTC Heat İle Nasıl BTC Kazanırım?

Cüzdan numaranızı yazdıktan sonra ”Start” tuşuna basarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz. Karşınıza slot makinesi çıkacak ve buradan rastgele satoshiler kazanacaksınız. Hafife almayın çok güzel kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki görsel de görebileceğiniz üzere size 50 defa çevirme şansı verilir. Slot makinesinde karşınıza çıkan 3lü kombinelerde ekstra çevirme şansları da yakalayabilirsiniz. Bitcoin kazanma siteleri arasında yerini alan BTC Heat size ekstra birçok imkanda sunuyor.

Farklı bir cüzdan hesabı ile sizlere sıfırdan tanıtmak amacıyla açtığımız hesabımızda şansımız yaver gitti desek yeridir. Bitcoin kazanma şansına biraz hızlı başladık diyebiliriz. Aşağıdaki görselde de göreceğiniz üzere üçlü kombini yakaladık ve güzel bir miktarda satoshi kazandık. Kazandığımız satoshi yaklaşık 5 dakikada 110 tl!

BTC Heat Çevirme Hakkı Nasıl Alınır?

Sisteme başlarken size 50 adet çevirme hakkı hediye edilir. Sonrasında ise 3 saatte bir kez 3 çevirme hakkı daha verir. Sisteme davet ettiğiniz her 1 kişi içinde 5 adet çevirme hakkı kazanırsınız. En başından uyarıyoruz. Sakın sistemi hafife almayın! Her yerde referans linklerinizi paylaşarak sisteme üye çekin ve kazanmaya devam edin. Bitcoin kazandıran sistemler arasında yerini alan BTC Heat sizlere kaliteli altyapısı ve güvenilir yapılanması ile yarı yolda bırakmayacak!

BTC Heat Mining İle Madencilik Yapılabilir

Öncelikle belirtmek gerekirse biz bu yöntemi gelişi güzel yapmanızı önermiyoruz! Bilgisayarınızın işlemcisinden faydalanılacağı için ciddi ölçüde bilgisayarlarınızı bozabilirsiniz. Eğer eski püskü bir bilgisayarım var diyorsanız deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızı gözden çıkartmadıysanız uzak durun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz