Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

BTC4Next sitesi 12 mayıs 2018 tarihinde faaliyetlerine başlayan HYIP temalı bir sistemdir. Yüksek kazançlı yatırım platformu olarak bildiğimiz bu tip sistemlerin Türkiye’de iyi bir kazanç sağladığı görülmemiştir. Peki BTC4Next güvenilir mi? Yatırım yapılır mı?

BTC4Next (Konu 29.05.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  12 Mayıs 2018
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Bilinmiyor
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Adres :  Bilinmiyor
Depo Limiti:  X
Bonus :  X
Para Yatırma :  Bitcoin
Para Çekme :  Bitcoin
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
Whatsapp : Yok
E-Posta :  iletisim@btc4next.com
Canlı Destek : Var
İletişim Formu : Yok

AVANTAJLAR

  • Canlı Destek Var

DEZAVANTAJLAR

  • Şirket Bilinmiyor
  • Şahıs Bilinmiyor
  • Adres Bilinmiyor
  • Para Yatırma Yöntemleri Az
  • Para Çekme Yöntemleri Az
  • İrtibat Numarası Yok
  • Whatsapp Numarası Yok
  • Referans Sistemi
  • Güven Vermeyen Sistem

BTC4Next sitesi 12 mayıs 2018 tarihinde faaliyetlerine başlayan HYIP temalı bir sistemdir. Yüksek kazançlı yatırım platformu olarak bildiğimiz bu tip sistemlerin Türkiye’de iyi bir kazanç sağladığı görülmemiştir. Peki BTC4Next güvenilir mi? Yatırım yapılır mı?

BTC4Next Nedir?

BTC4Next internetten para kazandıran siteler arasında yer alan ve aylık %100 kazanç verdiğini belirten bir sistemdir. Sistemin hakkında bölümüne baktığımızda ise bu kazancın verilmesinin mümkün olmadığı açıkça ortada. ”Bitcoin piyasasın da uzun süredir işlemler yapmaktayız. Ekibimiz Bitcoin konusunda uzmanlaşmış olarak derin analizler ile bitcoin ve alt coin takas işlemleri yapmaktadır.” deniliyor. Kripto para borsalarını aktif olarak takip etmeyen insanların bile rahatlıkla görebileceği bir gerçek vardır. Bu kadar dalgalanmalar arasında bu kazanç oranını vermeyi hedeflemek sadece şanstan ibarettir.

BTC4Next Güvenilir mi?

Sistemin öncelikle güvene dayalı temasına baktığımızda hiçbir şekilde olumlu izlenim sunmuyor. Kısacası BTC4Next güvenilir mi sorusuna hayır diyebiliriz. Merkezi sistemi olmayan Bitcoin mantığı ile yola çıkarak kimlik bilgileri, şirket bilgileri gizlenmiş durumda. Sitenin belirtilen bir telefon numarası bile yok. Tamamen global borsalar aracılığıyla para toplandığı ve istedikleri zaman sistemi kapatıp gidebilecekleri ortada. Kimse de dava edemez! BTC4Next ödeme yapıyor mu sorusuna şuan net bir şey diyemeyiz. Şirket aylık taahhüt ettiği ücreti ödeme süresine gelecek kadar eski değil. Sitenin 16 günlük olduğunu ve ödeme yapacağı konusunda şüphelerimiz var. Belki kısa bir süre güven sağlamak amacıyla ödeme yapılabilir lakin uzun sürmeyeceği kaçınılmaz bir gerçek. Sistemi kapatıp giderlerse şayet hiç kimse bu sistemin yöneticilerini bulamayabilir. Biz uyaralım siz kararınızı verin.

EDİTÖRÜN YORUMU
BTC4Next
şuan ki durumuna bakarsak güvene dayalı herhangi bir yanı gözükmüyor. Tamamen kapalı kutu bir sistem ve gizlenmiş kişisel bilgiler ile kaçmaya çok müsait. Yani bugün sistemi kapatıp gitseler hiçbiriniz ulaşamazsınız. BTC4Next şikayet konularında başlık açmamanız için kesinlikle uzak durmanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz