BTCSistem inceleme ve analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

BTC Sistem Aralık 2017 ‘de açıldığını bildiren sistem, BTCSistem giriş adresi üzerindeki hakkımızda bölümünde Ocak itibariyle faaliyete başladığını belirten, Bitcoin danışmanlığı adı altında yüksek kazanç vaat eden sistemlerden birisidir. İnternetten para kazandıran sistemler arasında yerini alan ponzi sistemin bütün ticari bilgileri sahte.

BTCSistem (Konu 09.04.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi 21 Ocak 2018
SSL Sertifika Var
Şirket Adı En Telekomünikasyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Şahıs Adı Anıl Tokuç
Vergi No 3340510232
Vergi Dairesi İstanbul / Zincirlikuyu
Adres Gülbahar Mahallesi Yenidere Sokak 27/1 A Blok Kat 10, Daire 34
Hizmet Alanı Ponzi
Bonus X
Para Yatırma Banka Havalesi
Para Çekme Banka Havalesi
Site Dilleri Türkçe
Telefon Yok
Whatsapp Var – 05538499657 – 05452927998
E-Posta info@btcsistem.com
Canlı Destek Var
İletişim Formu Var

AVANTAJLAR

 • Şirket Bilgileri
 • Vergiye Kayıtlı
 • İletişim Formu
 • Referans Sistemi Kaldırılmış
  Whatsapp Var
 • SSL Var

DEZAVANTAJLAR

 • Şahıs Adına Para Toplama
 • Vergi Kaçırma
 • Telefon Yok
 • Bonus Yok
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • Ponzi Sistem
 • 6 Ayda %450 Kazanç

BTC Sistem Aralık 2017 ‘de açıldığını bildiren sistem, BTCSistem giriş adresi üzerindeki hakkımızda bölümünde Ocak itibariyle faaliyete başladığını belirten, Bitcoin danışmanlığı adı altında yüksek kazanç vaat eden sistemlerden birisidir. İnternetten para kazandıran sistemler arasında yerini alan ponzi sistemin bütün ticari bilgileri sahte.


BTC Sistem Nedir?

BTC Sistem yatırım yap para kazan mantığı ile yatırım toplayarak kullanıcılarına kar vaat eden ponzi sistemlerden birisidir. Varlığı doğrulanamayan bilgiler ile kötü amaç güttüğü ortadadır. BTCSistem sitesi üzerinden yapacağınız yatırımların tamamen buhar olacağı açıkça ortadadır.

BTCSistem Güvenilir mi? Ticari Bilgileri

Sistemin ticari bilgilerine baktığımız zaman hiçbir şekilde doğrulanamadığını görmekteyiz. Şirket havası verilmiş fakat şahıs adına para toplandığı gözlemlenmiştir. BTCSistem facebook sayfasına baktığımızda bir takım şirket bilgileri görülmektedir.

Şirket Bilgilerimiz
Şirket Yetkilisi : Anıl TOKUÇ
Şirket : En Telekomünikasyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Şişli Vergi Dairesi
Vergi Numarası : 334 051 0232
Ticaret Odası : İstanbul Ticaret Odası
Ticaret Sicil Numarası : 130114-5

Peki bu bilgiler doğru mu? Yapmanız gereken Turkiye.gov.tr adresinden vergi levhası sorgulamaktır. Verilen bilgilere baktığımız zaman BTCSistem Güvenilir mi sorusuna da bir yanıtımız oluyor. Bu bilgilerde herhangi bir şirketin olmadığını sizlerde rahatlıkla görebilirsiniz.

En Telekomünikasyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. adlı bir şirketin Ticaret sicili gazetesindeki bilgilerinin kullanıldığını görebilirsiniz. Bu şirketin bu siteden haberinin olduğu bile muamma! Facebook sayfalarındaki hakkında bölümünde yer alan ”Bitcoin Yatırım Danışmanlığı” En Telekominikasyon şirketi ile alakalı olan bir branş değildir.

Ticaret sicil gazetesi üzerinden herhangi bir isim yazıp şirketlerin bilgilerini görebilir ticari bilgilerini yasadışı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca En Telekomünikasyon Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyet gösteren bir şirketin Anıl Tokuç adına para toplaması da ayrıca bir vergi kaçırma suçudur.

Şirketin adres bilgilerine baktığımız zaman ise İstanbul Şişli’de olduğunu görmekteyiz. Gülbahar Mahallesi Yenidere Sokak 27/1 A Blok Kat 10, Daire 34 Posta Kodu 34380 Şişli/İstanbul adresinin iş yeri adresi olarak bildirildiğini görmekteyiz. Bahsedilen adrese Google 360° üzerinden şöyle bir göz attık.

BTC Sistem İle Yüksek Kar Vaadi

Kazanç oranlarına baktığımız zaman çok uçuk kaçık meblağlar görüyoruz. %450 ‘ye kadar kar veriyoruz diyerek ördek avına çıkan sistem haftalardır diplerde gezen kripto paralardan bu kazancı çıkartmalarının mümkünatının olmadığı gibi, mining ile dahi bu kadar kar elde etmek mümkün değildir! BTCSistem şikayet konularında çok yakında yerini almaya başlar. Alttan alıp, üsttekine ödeme mantığı olduğu bu kar oranları ile belli! 1 Aylık paketlerde %30, 3 Aylık paktlerde %180, 6 Aylık paketlerde ise %450 kar vaat ediliyor! Bu kadar kar veren en az %900 kar elde ediyordur. Bu kadar kazanan bir şirkete Mecidiyeköy’ün en berbat sokakları yakışmıyor!


05.06.2018 İTİBARİYLE İÇERİK GÜNCELLEME

BTC sistemi incelediğimiz tarih olan 09.04.2018 ‘de E-devlet üzerinden şirketin ticari kayıtları doğrulanamıyordu. Bugün yaptığımız sağlamada ise şirketin vergi kayıtlarının yapıldığı, eksiklerin bir kısmının tamamlandığı görüldü. Şirket adının olması fakat şirket kasasına değilde şahsi kasaya para toplanması çokta etik değil. Kanunen de bir suç işlendiğini belirtebiliriz. Yüksek kazanç vaat eden sistemin ticari bilgileri aşağıda yer alan e-devlet üzerinden sorgusudur.

BTCSistem Vergi Levhası

BTCSistem Anıl Tokuç


EDİTÖRÜN YORUMU
Hatırlar mısınız aylar önce demiştik ki oyun siteleri kapanınca yatırım siteleri açıldı. Bunların de devri kripto para üzerine dönecek ve 2018 yılının kripto para yılı olacağı duyumuyla birçok sistem bu yönde sistemler açacak demiştik. O sistemlerden birisi diyebiliriz. BTCSistem güvene dair bir belirti vermeyen ve bir şahsın kafasına göre sistem açıp usulsüz bir şekilde yatırım topladığı ortadadır. Bu sisteme yatırım yapılır mı? Eğer ben risk seviyorum diyorsanız %450 tam sizler için bir oran. BTCSistem güvenilir mi diye bize sorarsanız alacağınız cevap kesinlikle uzak durun!

5 YORUMLAR

 1. Yanlış bilgilendirilme yapmışsınız sayın yönetici. Şirketimiz devir alınan bir şirkettir ve devir alınmadan önce Edirne Arda Vergi Dairesine kayıtlı bir şirketti şirket devri tamamlandı ve istanbuldaki ofisimizde sorunlar yaşanıldığından dolayı ofis değişikliği yapıldı ve halen vergi dairesinden kontrolörlerin gelmesi beklenmektedir. WhatsApp üzerinden iletişime geçerseniz devir evrakları ve diğer evrakların hepsi paylaşılabilir. Ayrıca sistemimize ponzi sistem demişsiniz “BTC Sistem Bot” isimli WhatsApp gurubumuzu takip ederseniz bitcoin ve diğer altcoinler için sinyallerimizi görebilir ve 1-2 günlük takip sonucu yatırım şeklimizi ve nasıl kazanç sağladığımızı anlayabilirsiniz. Eksik araştırmanız sonucunda yaptığınız değerlendirme yanlış yönlendirmelere yol açacaktır tabi başka bir niyetiniz bulunmuyorsa. Dilerseniz ofisimize gelerek çayımızı kahvemizi içebilirsiniz.

  • İncelememiz sitenizdeki, facebook grubunuzdaki bilgilendirmelerden paylaşımlardan yola çıkarak yapılmıştır. Bahsettiğiniz devir, ofisteki sorunlar bunların hepsi zaten olmaması gereken şeyler. Şuan şahıs adına para toplanıyor, sitenizde belirtilen bilgiler eksikse bunda bizim suçumuz yok. Doğrulanabilir şirket bilgileriniz ile insanların karşısına çıkarsanız gerekli düzenlemeleri yapar, çayınızı da zevkle içebiliriz. Eksik araştırmalar yansıtılmayan eksik bilgilerinizden kaynaklanıyor. Başka bir niyetimizin olmadığını, net bilgilerinizden sonra düzenlemeyi seve seve yapacağımızı duyururuz.

 2. VERGI LEVHALARI GÖZÜKÜYOR . ZİNCİRLİKUYU VERGİ DAİRESİNE BAĞLILAR. ANIL BEYİN TC KIMLIK NUMARASINA KADAR RAHATLIKLADA ULAŞABİLİYORUZ. ALLAH YARDIMCISI OLSUN ANIL BEYİN …

  • Şirket adına toplanan para mı var? Haydi var diyelim.. Sistem patladı dolandırdı hepinizi. Allah Anıl bey gibilerden razı olsun tabi ki. Onlar sizleri dolandırdıkça ParaParala haklı çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz