ad
ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Anıl TOKUÇ

  Yanlış bilgilendirilme yapmışsınız sayın yönetici. Şirketimiz devir alınan bir şirkettir ve devir alınmadan önce Edirne Arda Vergi Dairesine kayıtlı bir şirketti şirket devri tamamlandı ve istanbuldaki ofisimizde sorunlar yaşanıldığından dolayı ofis değişikliği yapıldı ve halen vergi dairesinden kontrolörlerin gelmesi beklenmektedir. WhatsApp üzerinden iletişime geçerseniz devir evrakları ve diğer evrakların hepsi paylaşılabilir. Ayrıca sistemimize ponzi sistem demişsiniz “BTC Sistem Bot” isimli WhatsApp gurubumuzu takip ederseniz bitcoin ve diğer altcoinler için sinyallerimizi görebilir ve 1-2 günlük takip sonucu yatırım şeklimizi ve nasıl kazanç sağladığımızı anlayabilirsiniz. Eksik araştırmanız sonucunda yaptığınız değerlendirme yanlış yönlendirmelere yol açacaktır tabi başka bir niyetiniz bulunmuyorsa. Dilerseniz ofisimize gelerek çayımızı kahvemizi içebilirsiniz.

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   İncelememiz sitenizdeki, facebook grubunuzdaki bilgilendirmelerden paylaşımlardan yola çıkarak yapılmıştır. Bahsettiğiniz devir, ofisteki sorunlar bunların hepsi zaten olmaması gereken şeyler. Şuan şahıs adına para toplanıyor, sitenizde belirtilen bilgiler eksikse bunda bizim suçumuz yok. Doğrulanabilir şirket bilgileriniz ile insanların karşısına çıkarsanız gerekli düzenlemeleri yapar, çayınızı da zevkle içebiliriz. Eksik araştırmalar yansıtılmayan eksik bilgilerinizden kaynaklanıyor. Başka bir niyetimizin olmadığını, net bilgilerinizden sonra düzenlemeyi seve seve yapacağımızı duyururuz.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    Anıl TOKUÇ

    İncelemenizi yeniden yapmanızı rica ederiz.

    Yanıt
 2. 2

  YUNUS ŞANLI

  VERGI LEVHALARI GÖZÜKÜYOR . ZİNCİRLİKUYU VERGİ DAİRESİNE BAĞLILAR. ANIL BEYİN TC KIMLIK NUMARASINA KADAR RAHATLIKLADA ULAŞABİLİYORUZ. ALLAH YARDIMCISI OLSUN ANIL BEYİN …

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Şirket adına toplanan para mı var? Haydi var diyelim.. Sistem patladı dolandırdı hepinizi. Allah Anıl bey gibilerden razı olsun tabi ki. Onlar sizleri dolandırdıkça ParaParala haklı çıkıyor.

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link