Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Ongunluk oyunu olarak karşımıza çıkan ve zamanla yatırım şirketine dönerek sanal para borsasında yer almak için gün sayan BRKT Coin, hesap doğrulama işlemlerini başlattı. Hesaplarınızı doğrulayarak ekstra BRKT Coin kazanabilirsiniz.!

Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?

Ongunluk giriş adresi üzerinden sisteme erişim sağladıktan sonra sol menüden ”HESAP DOĞRULAMA” seçeneğini seçin. Karşınıza dört farklı şekilde doğrulama çıkacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken sistem sırayla gitmenizdir. Yani soldan başlayarak sağa doğru adım adım gitmenizdir. Eğer ortadan bir yerden doğrulamaya başlarsanız 30 dakika ekstradan beklemek zorunda kalırsınız!

Adım adım doğrulama yapın.

Ongunluk

1.Adım E-Mail Doğrulaması : Bu bölümde sisteme kayıtlı olduğunuz e-posta adresinize kod alırsınız. E-posta adresinize gelen kodu ongunluk hesap doğrulama bağlantısına girersiniz ve yolun %25’lik ilk kısmını tamamlarsınız.

30 dakika bekleyin ve sırasıyla doğrulamaya devam edin.

2.Adım Telefon Doğrulama : Seçeneği tıkladıktan sonra telefon numaranızı girin ve kod gönder seçeneğini tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra yine bekleme konumuna geçin ve 30 dakika sonra diğer adımı doğrulayın.

3.Adım Kimlik Doğrulama : Bu adımda kimliğinizin ön yüzünün resmini göndereceksiniz. Seri no kapatabilirsiniz. Birçoğunuz kimlik doğrulama için kimlik bilgilerinize neden ihtiyaç duyulduğunu tartışabilir. Bütün borsalar kimlik bilgilerini alır. Bu zorunludur. Kimlik görselinizi attıktan sonra 30 dakika daha bekleyin ve sonraki adıma geçiş yapın.

4.Adım Adres Doğrulama : Gelişmiş güvenlik önlemleri arasında kabul edilen adres beyanı birçok yerde istenilmektedir. Adınıza kayıtlı herhangi bir faturayı adresiyle birlikte teyit edebilirsiniz. Eğer adınıza kayıtlı bir fatura yoksa ikametgah adresinizi gönderebilirsiniz.

Kayıt işlemlerini yaptığınız zaman ekstra coinler hediye edilecektir. İstenilen bilgi ve evrakların gönderilmesi önemlidir. Sistemdeki coinlerin borsaya aktarımı için e-mail ve telefon doğrulaması şarttır. Borsadan para çekebilmeniz içinde kimlik bilginiz ve adres beyanınız istenilmektedir. işlemleri sorunsuz bir şekilde yaptıktan sonra artık sadece borsanın açılmasını beklemeniz gerekmektedir.

Borsanın bu ay içerisinde açılması bekleniyor..

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz