Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

BRKT Coin geçen hafta site içi alım satım platformunu kullanıcıları için açmıştı. Milyonlarca coinin ön satışlarda dağılmasına rağmen birçok kişi dolaşıma sunmadı. Yatırımcıların aldıkları coinleri ellerinde tutmaları ve daha yüksek kar oranlarına ulaşacağına inanması ile sadece birkaç gün içerisinde onbinlerce coin satılmaya devam etti.

BRKT Coin Site İçi Alım ve Satım Nedir?

Site içi borsa diye dillerimize yapışan bu bölümün aslında borsa ile bir alakası yoktur. Sadece sistemden çıkmak isteyenler ve acil nakite sıkışmış olanlar için kullanıcılar arası takas bölümüdür. Geçen hafta açılan bölümün çok ciddi derecede kitlesinin olduğunu hissettik. Özellikle kemik bir kitle oluşturduğunu söylemek mümkün. Ortalama 350 bin BRKT Coin site içi takas yöntemi ile yer değiştirilmesi için satışa koyuldu. Ve bu satışlara baktığımızda son istatistikler olağanüstü.

Şuan satışta 250 bin BRKT Coin var. Şimdiye dek satılan coin adeti ise 100bin üzeri. Bu takas işlemlerinden kullanıcılara yaklaşık 2 haftada 100bin TL para dağıtıldığıda site içi istatistiklerde gözükmektedir.

BRKT Coin Alanlar Şanslı

Site için satışların aktif olması ile birlikte borsa deneyimi olanların 3 gün içerisinde %300 kazandığını söyleyebiliriz. Bazı kullanıcıların 1TL ‘den aldıkları BRKT Coinlerin önümüzdeki günlerde çok daha artacağı tahmin edilmektedir.

BRKT Coin Almak İçin Tıklayın

BRKT Coin Ödemeler

BRKT Coin 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz