Bounty Uygulama
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Bounty Uygulama Künyesi

Kuruluş Tarihi :   2016
SSL Sertifika :   Hayır
Şirket Adı :   Twentify Limited Şirketi
Vergi Dairesi Kayıdı:  –
Adres :   Zorlu Center Levazım Mh. Koru Sk. No:2 Ofisler Bölgesi Kat:T5 D:562, 34340 Beşiktaş/İSTANBUL
Telefon :   –
Fax :   –
E-Posta :   bounty@twentify.com, info@twentify.com
Mobil Platform :   Android, IOS

Teknoloji devrinin gelişmesi ile birlikte karşımıza birçok para kazandıran uygulamalar karşımıza çıkıyor. Bu uygulamalar ve oyunlar basit birkaç işlemle birlikte belirli düzeylerde para kazanmamızı sağlıyor. Şimdiye kadar kullanılan uygulamaların birçoğu sizden belli bir miktar para talep ederek, o parayı katlama sistemiyle işlemektedir. Fakat şuan size bahsedeceğimiz uygulama ile kesinlikle hiçbir ödeme yapmıyor, aksine kazanıyorsunuz.  3 genç bilgisayar mühendisinin oluşturduğu bu uygulama ile size verilen görevleri tamamlayarak kazanç elde edebiliyorsunuz. Diğer para kazandıran uygulamalarının yanı sıra Bounty adlı uygulamanın çalışma mantığı gayet basit. Uygulama içinde size GPRS kullandırılarak çevrenizdeki alışveriş mağazaları ve belli firmalarda yapmanız gereken görevler veriliyor. Uygulamayı telefonunuza indirerek ana ekrandan verilen görevleri takip edip gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik verilen görevler gayet basit ve hızlıca yapabileceğiniz şekildeler. Örneğin sizden reyon fotoğrafı çekmenizi, gizli müşteri olmanızı ya da anket yapmanızı istiyorlar. Kullanıcılar verilen görevleri yerine getirdikçe para kazanmaya devam ediyorlar. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri ise sabit bir bölgesi olmaması, yani her an her yer sizin görev alanınız olabiliyor. Dolaştığınız parklar, marketler, gezi için gittiğiniz farklı bir şehir bile görev alanına dönüşebiliyor. Hem gezip hem eğlenerek kazanabileceğiniz uygulama Bounty kullanıcılarına keyifli zamanlar geçirirken kazanmayı vadediyor.

Kullanıcılara ödenen görev ücretleri, uygulamayı kullanan şirketler tarafından ödenen miktar ile hesaplanıyor. Genelde görevler basitlik ve zorluk durumuna göre 1 TL den başlayıp 100 TL ye kadar kazandırabiliyor. Hem eğlenmek hem de para kazanmak için Bounty uygulaması içindeki haritada konumunuza yakın görevleri, görevi al butonuna tıklayarak seçip kazanmaya başlayabilirsiniz. Görevi aldığınızda size görevle ilgili detaylar ve yapmanız gerekenler görev açıklamasında bildirilecektir. Görevi tamamladığınız anda ise hızlı bir şekilde paranız hesabınıza aktarılıyor. Hesap bakiyeniz minimum 30 TL olduğunda kolaylıkla çekim talebinde bulunabiliyorsunuz. Bounty uygulamasının yapımcılarına göre bugüne dek ortalama 60.000 kişi üzerinde kullanıcı sahibi olmuş. Ülkenin 81 ilinde de görevler sunabiliyor. Bu sebepten dolayı da para kazandıran uygulamalar arasında önemli bir yer ediniyor. Basit görevleri tamamlayarak aylık ortalama 700-1500 TL arası kazanma imkanı sunuyor. Verilen görevleri kolaylıkla yapabileceğimiz ve herhangi bir para ödemediğimiz için denemenizi tavsiye ederim.

EDİTÖRÜN YORUMU
Bounty ile para kazanabilirsiniz. Günlük görevlere göre ve oturduğunuz ilçeye göre bu kazanç değişir. Eskiden harita üzerinde birçok görev çıkarken, anlaşılan o ki şirketler artık Bounty’den faydalanmıyor. Size verilen görevleri tamamlamanız kolay fakat mesafe yakın olursa. Eğer hareketli bir ilçede oturuyorsanız b uygulamadan günlük 50- 60 TL kazanabilirsiniz. Eğer kendinizden biraz ödün verirseniz ve özellikle İstanbul trafiğinde vakit geçirebilirim diyorsanız azimli bir çalışma ile günde 100 TL kazanabilirsiniz.

[review]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz