Bitcoteam şikayet
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

BitcoTeam sistemini hatırlarsanız dün incelemiş ve binbir türlü yalan ile sizleri nasıl kandırdıklarını anlatmıştık. Saçma sapan, dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir sistem ile henüz ilk haftasında ParaParala radarına takılmıştı. Sizlerden gelen yoğun taleplerden sonra sistemi incelemiş ve komediden ibaret, çoluk çocuk işi olduğunu söylemiştik. Belli ki doğrular karşısında gerçek yüzleri ortaya sadece birkaç saat sonra çıktı.

BitcoTeam Güvenilir mi?

Geniş bir inceleme ile sizlere nedenlerini sunup nasıl sahtekarlık yaptıklarını satır satır anlatmıştık. Daha öncesinde de birkaç sistem gördük benzer mantıkla işleyen. Yayınlarımız sonrası aldığımız tepkiler kimlere yatırım yaptığınız hakkında bir fikir daha sunuyor. Bazı siteler vardır ortalama 1milyon bulup kaçar, kimisi 500 bin yeter der, kimiside BitcoTeam gibi 15-20 bin lira toplayıp hayatım kurtuldu diyip kaçacak cinsten. BitcoTeam incelemesi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

BitcoTeam ‘dan Ahlaksızca Mail

Buradan sizlerde kendinize bir pay çıkarabilirsiniz. Sizler dolandırılmayın diye bizler her gün dolandırıcılardan küfürler, hakaretler yiyoruz. Bu küfürleri sizlerde üzerinize alabilirsiniz. Önümüzdeki hafta içerisinde dolandırıcılık, hakaret ve iftira üzerine davalar açılacak bu sistem bizi karşısına almaya çalışan birkaç çocuktan ibaret. Buluğ çağını yeni bitirmiş iki kişinin kontrolü altında olan bu ponzi sistem sadece sizleri dolandıracaktır. BitcoTeam sitesi yöneticileri Cenk Gülümser ve Barış Öner ‘e ait olan mail hesabından gelen içerikler küfür içermektedir. Okumak yada okumamak sizlerin inisiyatifindedir.

Gelen Mail;

Verilen Cevap;

Verilen Yanıt;

Verilen yanıt asıl karakterlerini ortaya koyarken kurumsallıktan tamamen uzak bir tutum içerisinde olduklarını görebilirsiniz. Dolandırma amaçlarının bir gecede suya düşmesi ile birlikte hemen karalama kötüleme çalışmaları başladı. Bahsedilen Myİyo 11 yıllık ödeme yapan bir Alman araştırma merkezidir. Freedoge ile bir sürü insan sorunsuz bedava bitcoin, satoshi kazandı. Çiftlik Bank ile ilgili reklam yaptığımızı anlatmaya çalışsalarda 30 Mayıs 2017 ‘den beridir şirketi ilk deşifre eden platform ParaParala ‘dır. Şimdi bu küfürleri ParaParala takipçileride üzerine alıp gereken yanıtı verebilir. Bütün yorumlarınız otomatik olarak yayınlanacaktır.

2 YORUMLAR

  1. çocuk var karşıların da siz bitcoiteam şirketinin babasının oğlusunuz ya paraları sizin hesaplarınız da biriktiriyor .. okadar kolay değil gidin nereye şikayet ediyorsanız edin adamın hayatını terse döndürürler …. paraparala bu komuda deneyimlidir gerekli kurumlara da baş vurmasını iyi bilir siz şimdi den ülkeyi terk edin bence :=)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz