Bitcoteam İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Yaklaşık 10 gün kadar önce kurulan sistem son bir kaç gündür referans sistemini kullanarak hızla büyüyor. Fakat şimdi sizlere BitcoTeam sitesini tercih etmemeniz için birçok neden sayacağız. İnternetten para kazanmak isterken dolandırılıyorsunuz sürekli. En başından belirtiyoruz Bitcoteam sistemi tamamen yanıltıcı bilgiler ile dolu ve dolandırma durumları muhtemel!

Bitcoteam (Konu 06.04.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi 27 Mart 2018
SSL Sertifika Yok
Şirket Adı Bilinmiyor
Şahıs Adı Cenk Gülümser, Barış Öner
Vergi No Bilinmiyor
Hizmet Alanı Piramit Sistem, Ponzi
Adres Bitcoin Team Partnership LTD Company, Southland Mall, Hayward, San Francisco Kaliforniya, United States
Depo Limiti Yok
Bonus Yok
Para Yatırma Banka Havalesi, Bitcoin
Para Çekme Banka Havalesi, Bitcoin
Site Dilleri Türkçe
Telefon +1 (773) 377-2805
Whatsapp Bilinmiyor
E-Posta info@bitcoteam.com
Canlı Destek Var
İletişim Formu Var

AVANTAJLAR

 • Canlı Destek Var
 • Şahıs Adları Var
 • İletişim formu Var (Ücretsiz Tawk.to)
 • E-Posta Var

DEZAVANTAJLAR

 • SSL Yok
 • Şirket Varlığı Doğrulanmıyor
 • Vergi Kaçırıyor
 • Sahte Adres
 • Bonus Yok
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • Referans Sistemi Var
 • Piramit Sistem
 • Ponzi

Yaklaşık 10 gün kadar önce kurulan sistem son bir kaç gündür referans sistemini kullanarak hızla büyüyor. Fakat şimdi sizlere BitcoTeam sitesini tercih etmemeniz için birçok neden sayacağız. İnternetten para kazanmak isterken dolandırılıyorsunuz sürekli. En başından belirtiyoruz Bitcoteam sistemi tamamen yanıltıcı bilgiler ile dolu ve dolandırma durumları muhtemel!


BitcoTeam Nedir?

İnternetten para kazandıran siteler arasında yerini aldığını belirten Bitcoteam dolandırıcılık üzerine kurulmuş sahte bir sitedir. Baştan sonra yanıltıcı bilgiler ve özensiz  dizayn edilen sistemi bu yazımızı okuduğunuz an itibariyle uzak duracağınızı garanti ediyoruz. 3 derinlikli piramit sistem üzerine kurulu olan site içerisinde belirtilen, facebook sayfalarında paylaşılan şeylerin neredeyse tamamı düzmece, sahtekarlık üzerine kurulmuş.

BitcoTeam Güvenilir mi? Şirket Bilgileri

Bitcoin Team Partnership LTD Company şirketi olarak faaliyet gösteriliyor. Böyle bir şirketin varlığının olmadığını Google arama motoru kullanarak sizlerde rahatlıkla görebilirsiniz. Doğrulanamayan bir şirketin yanı sıra aldatıcı bilgilere site üzerinden devam edelim.

BitcoTeam Adres Bilgileri Doğru mu?

Southland Mall, Hayward, San Francisco Kaliforniya, United States adresinde olduğunu belirten sitenin yalan söylediği teknolojiyi iyi kullanmanız durumunda kanıtlıyor. Bahsedilen adreste ne olduğunuzu merak ediyorsanız söyleyelim. Amerika’nın San Francisco bölgesine bağlı Hayward bölgesi oldukça geniş bir yüzölçümüne sahptir. Fakat Southland Mall denilen yer bir çok mağazanın bulunduğu bir nevi alışveriş merkezidir. southlandmall.com adresine girdikten sonra en alt sağ bölümde bulunan ”Change Center” yazısını tıklayın ve Southland Mall bölgesindeki işyerlerinin listesini görün. Sol tarafta görmüş olduğunuz görselde de Bitcoin Team Partnership LTD şirketini göremiyorsunuz.

Türkiye’de de aynı isimlere kayıtlı bir şirket yok. Ayrıca şirketin tüzel kişilik olduğunu unutmamak gerekir. Sistem ise Cenk Gülümser ve Barış Öner ismine para topluyor. Sağdaki görselden de görebilirsiniz.

Sistemin yanıltıcı ticari ve şirket bilgileri ile kandırıyor olmasının elbette bir amacı var. Tamamen güvene dayalı imajı çizmekten ibarettir. Sistemin iadelerde 15 dakika içerisinde iadeleri yaptığını belirtiyor. Üstelik kesintisiz, komisyonsun vs. Zaman kaybetmeyin hemen iadelerinizi isteyin.

Önümüzdeki haftanın başında Mevcut banka bilgileri üzerinden tespit edilip hukuki işlem yapılması için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçlarına bilgi verilecektir. Akabinde inceleme başlatılması için gerekli çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Bu banka hesaplarına yakın zamanda bloke koyulduğunda mağdur olmak istemiyorsanız iade işlemlerinizi gerçekleştirin.

BitcoTeam Yanıltıcı Bilgiler İle Devam Ediyor!

Bitcoteam güvenilir mi sorusuna yanıt verdik lakin facebook sayfalarında da Amerikalı şirket havası yaratmaya çalıştıkları bir görsel ”Siz çocuk musunuz” dedirtiyor. Örneğin aşağıdaki görsel sanki Amerika gökdelen yada plazalarına sahipmiş gibi bir algı yaratıyor.

Elbette bu tasarımlar ile insanlığa seslenmek akıllıca bir şey. Tamamen sahte algılar oluşturmak için kullanılan bu yöntemler 2005 yılında bizlerin geride bıraktığı şeylerdir

Bitcoteam şikayet konuları arasına yerini alacaktır. Sitenin kapatılması ve incelemeye alınması için bizlerde elimizden geleni yapacağız. Yolun başında alacağımız önlemlerden dolayı yatırım yapanların iade istemesini bir kez daha hatırlatırız.

BitcoFarm Tasarım Detayları

Sistemin tasarımı için hiç gayret gösterilmemiş. Biraz parayı vurup kaçalım der gibi gelişi güzel tasarlanmış. ModelTheme tarafından pazarlanan temanın ismi Konsulting – Investments and Consulting olarak bilinmektedir. Sitenin footer dediğimiz alt bilgi kısmında bu silinmeye tenezzül edilmemiş. Site içerisinde belirtilen birçok sosyal medya butonları da kalabalık olsun diye eklenmiş. modeltheme.com/themes/?theme=konsulting-wp adresinden sizde 29$ karşılığında arayüzü satın alabilirsiniz.

EDİTÖRÜN YORUMU
10 dakikalık bir araştırma yaptık. 2 saattir gülüyoruz. O kadar komik, amatör, gereksiz bir sistem. Tanıtacak bir yanı olmadığı gibi tamamen saçmalıklar üzerine kuruludur. Kesinlikle uzak durmanız gereken, aldatıcı içeriklerle dolu hazırlanmış en berbat sistemlerden birisidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz