Bereket Coin Ön Satışı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Ongunluk Bilişim Limited Şirketi bünyesinde bulundurduğu Berekex Borsası açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmişti. Kullanıcı aktarımlarının sonuna doğru gelindiği sistemde Bitcoin ve Litecoin entegrasyonları tamam.

Berekex Geri Sayıma Başladı

Bitcoin ve Litecoin entegrasyonu sonrasında alım ve satımların başladığı borsa bir yandanda Bereket Tokenlerin satışlarını gerçekleştiriyor. Sisteme üye olup Bitcoin ve Litecoin para transferlerinizi gerçekleştirebilir, Bereket Token ön satışından faydalanabilirsiniz.

Bereket Token Ön Satışı

Bereket Token Ön Satış

Yukarıda da görmüş olduğunuz üzere 400 bereket token 100₺ ‘dir. 1adet Bereket 0.25 kuruşa denk gelmektedir. Dilediğiniz kadar ön satıştan faydalanabiliyorsunuz.

Bereket Coin AldıkÖnümüzdeki haftalarda Bitcoin, Litecoin haricinde birkaç kripto para daha yerini alacak olan borsa da 80 gün kadar sonra Bereket Token arz talebe açılmış olacak. Oldukça iyi bir kitleye sahip olan Berekex Borsası kendi tokeni üzerinde iyi bir hacim oluşturmayı başaracaktır. Yaklaşık 1,5 yıllık istikrarlı ilerleyişini takipçilerine güzel kazançlar ile son noktayı koymaya hedefleyen Ongunluk Bilişim, sektördeki bilgi ve deneyimleriyle hızlı büyüyecektir.

Bereket Coin 1 yılı aşkın bir proje olarak biliniyor. Geçen süre içerisinde 65bin Bereket Coin sahibi olarak kendimizi şanslı hissediyoruz.

Önümüzdeki günlerde hacimlenmeye başlayacak olan Bereket coin şimdilik 0,25kuruştan ön satışta. Ön görümüz önümüzdeki yılın ortalarında minimum 3₺ olmasıdır. Her halükarda avantajlı olacağınız bereket coin ön satışlarından sizlerde dilerseniz faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz