bitcoin cash satın al
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Aslında sizlere bu yazımızda BCH olarak kısaltılan Bitcoin Cash hakkında birkaç bilgi vermek istiyoruz. Tamamen internet için oluşturulan ve bu şekilde elektronik bir kart görevi görecek olan BCH elektronik nakit para olarak piyasaya sürülmüştür. Hiçbir merkezi bankaya ya da bunun gibi bir kuruma ihtiyaç dahi duyulmadan işlem yapılabilmesi oldukça dikkat çekmiştir. Piyasaya çıkış tarihi olarak da net olarak 1 Ağustos 2017 tarihini gösterebilir. Bu tarihte Bitcoin sahibi olan tüm insanların da Bitcoin Cash sahibi olduğunu söylemek doğru olur. Ancak bahsedilen tarihten sonra da iki kripto para birimi tam anlamı ile ayrılmış ve iki farklı kripto para olarak işlemleri görülmeye devam etmiştir.

Bitcoin Cash Borsası Ne Durumda?

Peki Bitcoin var iken neden Bitcoin Cash piyasaya sunulmuştur. Bunun cevabını sizlere hemen vermek istiyoruz. Bitcoin her ne kadar popüler bir dijital para birimi olsa da sonradan gelen alt coinler nedeni ile görülen ilgi Bitcoin’e karşı azalmıştır. Bunun önüne geçmek ve Bitcoin’in önünü açabilmek adına BCH borsaya sokulmuştur. Çözüm olarak görülen bu durum da işe yaramış ve her iki dijital para birimi de uzun bir aradan sonra yükselişe geçmiştir. Kripto paralar arasında en çok değere sahip olan bu paralar da işlem hacmi ile borsada sürekli olarak ilgiyi çekmiştir. Özet olarak da sizlere şunu söyleyebiliriz. Bu taktik ile her iki kripto para da olumlu sonucu ciddi yükselmeler eşliğinde görmüştür.

Bitcoin Cash Nasıl Alınır? BCH Fiyatları Ne Durumda?

BCH almak isteyen yatırımcılara şunları söylemek istiyoruz. Öncelikle BCH satın alabilmek için Binance borsasını tercih etmeleri gerekmektedir. Köklü yapısı ve güvenilirlik bazında her zaman ön planda olan bu borsada aklınızda hiçbir soru işareti olmadan işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kimlik onaysız bir sistem olduğu için kayıt olmakta da hiçbir şekilde zorlanmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu platformdaki üyelik aracılığı ile hemen Bitcoin Cash işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve doğru yatırımlara doğru yol alabilirsiniz.

Peki fiyatlardan bahsedecek olursak, işlem hacmi olarak ilk 5’te yer alan bu kripto para şu anda 1300$ civarlarında seyretmektedir. Fakat herhangi bir yükselişte tahminlerin daha da yukarıda olacağı tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz