bisiklete binerek para kazanma 2017

Bisiklete Binerek Nasıl Para Kazanılır?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Bisiklet kullanımınız düzenli bir haldeyse, hem bunu devam ettirip hem de para kazanabilirsiniz. Nasıl olabileceğini merak ediyor olabilirsiniz. Ama dürüst olmamız gerekir. Kimse size bisiklet yarışçısı olacağınızı söyleyemez. Red Bull’dan ödeme almak için Gran Canaria çatılarından da atlamayacaksınız. Bunun yerine basit birkaç yöntemle kazanç elde edebilirsiniz. Bisiklet ile para kazanmak, sanıldığının aksine daha zor bir işlemdir. Bisikletiniz ile yapabileceğiniz işlerin en başında, sunulan uygulamaları kullanmak yer alabilir.

bisikletli kurye

PedEarn İle Para Kazanmak

Bu uygulama insanları bisiklet kullanmaya teşvik edebilmek amacıyla yapıldı. Uygulamayı edinerek, bisikletle gezdikçe para kazanabiliyorsunuz. Özet olarak bahsedilmesi gerekirse; ne kadar çok bisiklet kullanırsanız o kadar fazla kazanç sağlarsınız. Bisiklet ile para kazanmak için tercih ettiğiniz bu yöntemde, ne kadar yol gittiğiniz, hızınız gibi unsurlar takip edilebiliyor. Uygulamadan biraz daha detaylı bahsetmemiz gerekirse; kullanışlı ve basit bir uygulama olduğu söylenebilir. Uygulama üzerinde bulunan “€” sekmesi ise gün içerisinde gittiğiniz kilometreyi görebiliyorsunuz. “T” yazan bölümde ise ne kadar zamanda, ne kadar kazanç elde ettiğinizi görebilirsiniz. Amir Alizade tarafından kurulan bu uygulama, hem keyif verici hem de kazançlı bir uygulama olarak kişileri cezbetmeyi başarıyor. Üstelik bu sayede para kazanmanın yanı sıra, günlük sporunuzu da yapmış olursunuz.

Bisikletli Kuryelik

Doğa dostu olan veya harcamasını azaltmak isteyen işyerleri bisiklet kullanabilen kuryelere ihtiyaç duyabiliyor. Bisikletle para kazanmak isteyen kişiler sıklıkla bu yöntemi tercih edebiliyor. Fakat bunun oldukça yorucu olabileceğini de unutmamalısınız. Küçük eşyalar, evrak, paketler gibi şeyleri taşıyarak teslim edebilir veya teslim alabilirsiniz. Bisikletle para kazanmak adına bu işi resmi boyuta taşıyarak şirket oluşturan kurumları da görebiliyorsunuz. Özellikle Ankara’da ve İstanbul’da bu durum oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Bu işi tam gün olarak yapmayı tercih ederseniz, asgari ücret karşılığında yapabiliyorsunuz. Tabi kazanç durumu çalıştığınız firmaya ve bölgeye göre farklılık gösterebilir. Bisikletle yapabileceğiniz diğer işleri ise, şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Bisikletli Tur Rehberi (Tatil bölgelerinde)
  • Bisikletli Restoran Teslimatı
  • Bisiklet Sürüş Eğitmeni
  • Pedicap Şoförlüğü
  • Bisiklet parça alış, satış

bisikletle para kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz