Bionluk.com
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Bionluk.com Künyesi

Kuruluş Tarihi :   Nisan 2014
Şirket Adı :   Bionluk Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. A.Ş.
Site Adı :   bionluk.com
Vergi Dairesi Kayıdı:  Zincirlikuyu V.d. 1760406102 / Tic. Sic. No: 937757
Adres :   Kolektif House Levent. Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No: 5 Levent, İstanbul
Telefon :   0544 696 86 06
Fax :   –
E-Posta :   destek@bionluk.com
Mobil Platform :   Android, IOS

Bionluk.com Hakkında

Teknolojinin gelişmesi ile dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de değişen iş modelleri ile internetten para kazanmak oldukça kolaylaşmıştır. Bionluk kendisine sunulan işleri makale yazarı ve freelance çalışanlara ileterek büyük bir platform haline gelmiştir. 2014 yılından bu yana hizmet vermekte olup, asıl amacı çalışan ve işveren firmaları buluşturmaktır. Makale yazarak para kazanmanın yanı sıra birçok tasarım ve seslendirme ile de kullanıcılarına kazandırmaya devam etmektedir.

Bionluk’da Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Bionluk platformunda internet reklamcılığı, animasyon videoları, yazılım, seslendirme ve web tasarım gibi birçok alan bulunmaktadır. Platform üzerinde makale yazarak para kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Siteye hemen üye olup kendinizi ve ne yapabileceğinizi belirterek teklifler verebilirsiniz. Bu platformda ne kadar para kazanacağınız tamamen size bağlı. Çalışma yoğunluğunuza üretme hızınıza göre değişkenlik göstermektedir. Makale yazarı arayan firma sahiplerine uygun teklifler vererek işi aldığınız takdirde hemen kazanabiliyorsunuz. Ya da isterseniz kendinize ilan açarak yazabildiğiniz içerikleri belirterek şirketlerden gelen tekliflerden uygun olanı seçebilirsiniz. Bu platformda yazdıkça ve olumlu sonuçlar aldıkça seçilme şansınız bir o kadar artıyor.  Yine bu seçilme oranını arttıran en önemli özelliklerden birisi ise yazılarınızın tamamen özgün, yaratıcı ve ceo uyumlu olmasıdır.

Bionluk Güvenilir mi?

Bionluk güvenilir bir sitedir fakat orada kimlerle kontak kuracağınız ve nasıl davranacağınız tamamen size kalmıştır. İşi yap bitir paranı alırsın diyen bir işveren işini teslim alıp ödemesini yapmadan da gidebilir. Bu ihtimalleri göz önünde bulundurun. Bionluk güvenilir mi sorusuna evet dedik ama bu yaşanabilecek olayların bionluk ile bir alakası yoktur.

EDİTÖRÜN YORUMU
Bionluk avantajı yüksek bir alandır. Üyeleri için işverenler ile iş arayanları bir araya getirir. Burada bir arayışa girmeden önce referans yazılarınızın olmasını öneririz. Kalitenizin gören işveren taban fiyat uygulaması olan 100 kelimesi 1TL ye bakmaz. Bu fiyat artış gösterebilir. Taban fiyatı 1tl den başlayarak işverene göre 2.5 TL ‘ye kadar artış sağlayabilir. Sabit işler alabilir, aylık olarak çalışabileceğiniz olanaklar çıkabilir. Bionluk.com tercih edilebilecek sitelerden birisidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz