Galeribank Şikayet
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Galeribank oyunu internetten para kazandıran oyunlar arasında neredeyse bir yıldır yer alan sorunsuz sitelerden birisi. Favori oyunlarımız arasında olan Galeribank şimdiye dek bir tek kullanıcısını mağdur etmedi. Önümüzdeki aydan sonra birinci senesini dolduracak oyun yatırımcılarına binlerce tl ödemeye devam ediyor. Yüksek ödemeler yapan şirket elbette birçok kişinin dikkatini çekti. Gün içerisinde Whatsapp gruplarında dönen mesaja göre dekontların şişirmece olduğudur. Peki böyle bir durum söz konusu mu?

Galeribank Dekontlarda Oyun mu Yapıyor?

Whatsapp gruplarında yayılan söylentiye göre Galeribank ödemeleri yapmıyor ve dekontların da sahte olduğu ileri sürülmüştü. Daha önceden bizlerin referansı ile veya doğrudan sisteme yatırım yapan arkadaşlara ulaşmaya çalıştık. Yatırımcıların paralarının yatıp yatmadığına dair bilgiler edindik ve elbette durum anlaşıldı. Belli ki çıkartılan söylentinin aslı astarı yoktu. Aksine kullanıcılar sistemden kar etmiş ve yeni yatırımlar ile yollarına devam ediyordu.

Yaşar Arslaner

G demir Galeribank

GaleriBank İle Yüksek Kazanç

Kazancın en yüksek adreslerinden birisi olan Galeribank, şimdiye dek herhangi bir sorun yaşamadan, üyelerini mağdur etmeden gelen sitelerden birisidir. Birçok kişi binlerce lira bugüne dek sistemden kazanç elde etti. Üstelik Galeribank sektörde aylık %20 kar veren ilk sistemdir. Galeribank güvenilir mi sorusuna ise aylardır en güzel cevabı dekontlar veriyor. Yaklaşık 2 saat kadar önce facebook sayfasından yüksek miktarlarda para çekim taleplerine karşılık verildiğini gördük. Birçok kişinin binlerce tl para kazandığı söylenebilir.

Gönül Rahatlığı İle Yatırımın Adresi

Galeribank yatırım yapmak isteyenler için oldukça avantajlı ve güven veren bir adres. Şimdiye dek gerek ParaParala aracılığıyla gidenler, gerek doğrudan gidenler şimdi binlerce lirayı aldı ve yeni bir seneye paraları paralayarak girecekler.

Galeribank Ödeme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz