Bikazanç Dolandırıcılığı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Ortada herhangi bir durum yokken bir anda ParaParala markasını hedef alarak markamız adı altında çok ciddi paralar kaldırdığımızı iddia eden sistemin whatsapp grubundan Nihat Umut Kayar tarafından yollanan bir ses kaydı insanları kandırmaya teşebbüs ettiği ortadaydı.

Bikazanç Yalanlar Serisi Devam Ediyor!

ParaParala her zaman olduğu gibi sizleri uyarıyor! Whatsapp gruplarında bulunan arkadaşlar alenen kandırılıyorsunuz! Bikazanç, Umut Kayar adına bizlere herhangi bir para ödemesi yapılmadığı gibi sistemimizdeki bütün incelemeler tarafımızca yapılmakta olup hiçbirisi tanıtım değildir! Dolayısıyla bunlar için kimseden bir ücret talep edilmemektedir. Bikazanç dolandırıcılığı kapınızı yokluyor uyarıyoruz!

Yineliyoruz Yalanlara Başvuranlar Dolandırıcılardır!

Ortada herhangi bir durum olmadan sizlerin sitemiz üzerinden yapmış olduğu olumsuz yorumları onaylayarak yayınladığımız için bizleri cephe alarak böyle bir yalana giden site yönetimi durduk yere topuklarına sıkmayı tercih etmiş. Ses kayıtlarından sonra sizlere bilgilendirme yaptık. Bazılarınız iade talep etti. Whatsapp grubunda haliyle bazı arkadaşlarımız bu açıklamalarımızın nedenini sordu!

Cevap ”dün akşam tartıştık” !

ParaParala hiçbir firma ile tartışmaz! Zira 6 gün önce 03 Nisan’da sizlerden gelen şikayetler hakkında bilgi vermek istedik ve ”merhaba” dedik. Yanıt yok.. Bahsedildiği gibi hiçbir şekilde bu kişiler ile bir konuşma, yazışma olmadığı gibi kendilerini temize çekip dikkatlerinizi dağıtmaya çalıştıkları ortadadır.

Bikazanç Sistemi Bildirilmiştir

Bugün gün içerisinde Nihat Umut Kayar ve Bikazanç hakkında detaylı bir rapor hazırlanmış olup Gümrük ve Ticaret Bakanlığına, EGM’e, BİMER ve Maliye’ye bildirilmiştir. Sitenin incelenmesi için çalışmaların başlatılması çok yakındır. Şahıs şirketi hesabına yatırdığınızı sandığınız paralar vergi kaçırmak için şahsi hesaplara toplanmaktadır.

Bugün birçok yatırımcı ile görüşmüş ve hiçbirisine fatura kesilmediği bilgisi de alınmıştır. Bikazanç sistemini kırmızı çizgiye alıyor ve sistemin kapatılması, hukuki işlemlerin yapılması için çalışmalar başlamıştır. Parasını kurtarabilen kurtarsın.

Sabah ki ses kayıtlarının bize ulaşmasından sonra birçok ParaParala takipçisi diye yanlış kişilerin hesaplarını sıfırlayan yöneticiler bu konuşmalardan sonra bakalım kaç kişinin yatırımını daha sıfırlayacak!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz