Bikazanç Dolandırıcılığı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Ocak 2018 ‘de karşımıza çıkan Bikazanç, Nihat Umut Kayar ismiyle şahıs firması olarak faaliyet gösteriyor. Sistemin incelemesini bugün itibariyle kaldırdık. Şahıs firması yöneticisi tarafından Bikazanç yatırım sitesini önplana çıkartabilmek için whatsapp gruplarında bir takım yalan, yanlış bilgiler verildiği saptanmıştır.

Bikazanç Grubundan Gelen Ses Kayıtları

Birçok takipçimizin bize ulaştırdığı ses kayıtlarında sitemizde yer alan tanıtımlara kadar çok ciddi gelir elde ettiğimizi belirten Umut Kayar, Platformumuzda ki inceleme altına yapılan yorumlara tepki olarak bu yalan yanlış ifadeler verdiği anlaşılmıştır.

Bikazanç Sistemine Yapılan Yorumlar

Yapılan yorumlar üzerinden başlayan ithamlar Markamız hakkındaki asılsız konuşmalara kadar ilerlemiştir. Her şeyin para olduğunu belirten sistem yöneticisi Umut Kayar hakkında da ses kaydı sonrası bir takım bilgiler edindik.

Umut Kayar tarafından takıntı haline gelen yorumlar,

BiKazanç Sisteminden ParaParala Ne Kadar Kazandı?

Çok ciddi paralar kazandıysak dekontları dökmeleri gerekir değil mi ortaya? Bugüne dek ne kadar yatırılmış, ne kadar çekilmiş kaç para transfer edilmiş ispat etmek gerekir. Bizim hesabımıza yatan bir para olmadığı gibi ParaParala incelemeleri ve analizlerinin tamamını bugüne dek ücretsiz bir şekilde yapmıştır.  Aşağıda ki oyun profilimizi görebilirsiniz. Toplam 150 elmas referans geliri elde etmişiz onu da pakete çevirdik. Bikazanç tarafından banka hesaplarımıza giren miktar sıfırdır!

4 aylık süreçte 11.05 TL para kazanmışız ve bu kazanç miktarı çok ciddi bir miktar olarak algılanmış. Umut Kayar isimli şahsın daha önceleri PTC siteleri açarak birçok kişiyi dolandırdığı, tokatladığı şikayetlerini alırdık. Anlaşılan o ki sizlerden gelen şikayetleri dinlemediğimiz için biz hata yapmışız. Şimdi gelen hatalarınıza baktığımız zaman sistemin yöneticisinin birçok blog ve forumda dolandırıcı olduğu üzerine durulmuş. Dolandırıcılar kendilerini aklayabilmek, daha fazla dolandırabilmek için her türlü yalanı söylerler. Sizleri dinlemediğimiz için özür dileriz.

Çeşitli yerlerden alıntı,

TurkHackTeam

 

Bikazanç’a Sorduk Yanıt Gelecek Halen

Bikazanç Dolandırıcılığı

5 YORUMLAR

  1. Evet sizi bende daha önce uyarmıştım bu kişi hakkında. Çok fazla zaman geçmeden hatanın farkına vardığınız için memnunum. Nihat Umut Kayar İsimli şahsın sicili fazlasıyla bozuk

  2. Başka bir sitede görüp kayıt olmuştum iade talep edeceğim. ”Dolandırıcılar kendilerini aklayabilmek, daha fazla dolandırabilmek için her türlü yalanı söylerler.” bu cümlenize hak verdim. Teşekkür ederim paraparala

  3. Çok fazla zaman kaybetmeden doğru olanın farkına vardığınız için bende mutluyum. Bikazanç dolandırıcı bir sitedir ve insanları epeyir dolandıran bir sistemdir. Whatsapp gruplarındaki konuşmalardan haberdarım. Halen konuşuyor ama boş konuşuyor. ParaParala gibi bir halk markasını karşılarına almaları hiç iyi olmadı. Maksimum 2ay sürer, sürmez..

  4. Bikazanç şikayet alan sitelerden birisidir. Yapılan yatırımlarda vergi kesintisi yapılıyor ama toplanan paralar şahıs şirketine değilde şahsi hesabına gidiyor. Devleten vergi kaçırmak için şahıs şirketi kurduğu ortada. Dışarıdan bakınca şahıs mı şirket mi anlayamayız. İyi senaryo kurmuşlar. Kesinlikle uzak durmanızda fayda var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz