ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

10 Yorumlar

 1. 1

  murat h

  bikazanç a yüz tl yatırmıştım kutu diye dolaylı yoldan kumar oynatıyor tecrübe ettim ciddiydtsizliklerini yazınca rahatsız oldular şimdi siteye ulaşamıyorum para iadesi yapacaklarını söyleyip roi yok gönderemiyoruz dediler bu yazışmalar esnasında paraparalanın yazdıklarının doğru olduğunuda söyledim merak ediyorum bunlar sadece dolndırıcımı aynı zamanda eşkiyamı bu gücü nerden buluyorlar kanunlarımızda boşlukmu vaf devletin kanunlarını boşluğundan herhalde faydalanıp bunlar dolandırıcılık eşkiyalık gaspçılık yapıyorlar böyle bir dünya varmı

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   En yakın karakola giderek ücretsiz şikayetçi olun. Alacakları cezayı arttırıp, işlemlerimizi hızlandırın. Yada hiçbir şey yapamıyorsanız bimer.gov.tr adresinden 2-3 dakikanızı ayırarak online şikayette bulunun. Maksimum 3-4 gün içerisinde size yanıt verecekler.

   Yanıt
 2. 2

  İsmi Lazım Değil

  Whatsapp gruplarında sürekli bir anda sizleri kötüleyerek kendilerini yüceltmeye çalıştıklarına bizzat şahit oldum. Site içerisinde duyuru yapmışlar bir süre ödeme yapmadılar bende duyuruyu görmeden sordum Umut denen üçkağıtçıya profilimi anında sıfırladı sistemde. Neymiş uyarı geçmişiz. Bütün gün sanki sistemi takip edicez. 5 bin lira para yatırdım kazandığıma bakarım. Param yatmazsa da sorarım. Ters bir şey mi var bunda. İnsan gibi sorduk karşılık bu şekilde. Sırf ödeme yapmamak için yaptıklarıda açıkça ortada.

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Bunda şaşıracak bir durum yok. Whatsapp konuşmalarının tamamından haberimiz var. 2 kişi hakkında 30 Mayısta suç duyurusunda bulunuldu. Sizde gerekli şikayetlerinizi yapmayı ihmal etmeyin.

   Yanıt
 3. 3

  F.Ceylan

  Daha önce de uyarmıştınız tercihimi sizden yana kullanıp iade istemiştim ve o zaman gösteriş olsun diye isteyene iade edelim demişlerdi. Ettilerde güven sağlamak için. İyi ki sizi dinlemişim. Yakında başlarlar hesaplarımız blokelendi ödeme yapamıyoruz diye.

  Yanıt
 4. 4

  Turgut Yılmaz

  Bikazanç dolandırıcılığı yakında patlar. Paraparala ne dediyse çıkıyor. Detay, Akazanç, Auturk hepsinin haberini günler önceden aldık. Sayenizde son dakika detaya para gömmekten kurtuldum. Bu Nihat Umut Kayar isimli şahsın sonu da geldi diyebiliriz.

  Yanıt
 5. 5

  Duru Yılmaz

  bu sitenin sahibinin sicili zaten bozuk. 18 yaşından beridir piyasada bilinen tanınan bir dolandırıcı. farklı yansıtarak kendisini her ne kadar aklamaya çalışıyor olsada paraparala gibi bizlerde biliyoruz bu pisliğin gerçek yüzünü. insanları bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim paraparala ailesi

  Yanıt
 6. 6

  Onur

  Merhaba, ben de bikazanc sitesinde 2000 tl yatırım yapmıstım, haberlerinizden sonra hemen iade talebinde bulundum, benim sormak istediğim 2000 tl ve üzeri yatırımcılar incelemeye alınıyor demişsiniz, bu durumda biz mağdur iken neden incelemeye alınıyoruz? bize de dava mı açılacak?

  Yanıt
  1. 6.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   2000₺ ve üzeri yatırımcılarda ifadeye alınıyor. Bunun nedeni şu. Para toplayanlar ”Nitelikli dolandırıcılık” suçuyla yargılanıyor. Olası bir bağlantınızın bulunma ihtimaline karşı ifadeye genellikle alıyorlar. Eğer para toplayanların farklı suçlardan iştirakı çıkarsa ki bunun örnekleri oldu. Örneğin teröre çalışan sistemler gördük. Burada yatırım yapanların çok büyük bir kısmı ifadeye alındı, aralarında tek tükte olsa tutuklanan oldu. Belki sizlik bir durum olmayabilir ama yatırım toplayan kişinin yaptıklarını bilemezsiniz. Dolayısıyla her zaman önlem almış olmanız gerekir.

   Yanıt
 7. 7

  Batuhan Çınar

  Umut bey bize demişti ki eğer haksızlık yaptığımı bir kişi kanıtlasın en yakın köprüden kendimi atarım demişti. Şimdi bende kendime göre yaptığı haksızlıkları buraya yazıyorum.
  İlk önce şunu belirtiyorum: Bunu biraz aceleyle yazıyorum cümleleri tam kuramamış olabilir kusuruma bakmayın. Tek tek okuduğunuz da anlayacağınızı umut ediyorum.
  1- Siteye dahil olduğum ilk sıralardı. Umut bey ve ekibi bize fatura kesileceğini ve herkesin adresini doğru şekilde yazmasının zorunlu olduğunu söyledi. Herkes adresini yazdı. İlk baş denildi ki Nisan ayında faturalar kesilecek ve yanında da küçük bir hediye olacağı söylendi. Sonradan hediye gönderecekleri şirketle anlaşamadıklarını söyledi ve en son mayıs ayında faturaların dilersek e-posta adresine gönderileceğini söyledi ama bu yazdıklarımın hiç biri henüz gerçekleşmedi.

  2- Sistemin denetime gireceğini ve bu denetimden kesin olarak çıkacaklarını söyledi umut bey. Sistem denetime girmeden yaklaşık 3 – 4 gün önce herkesin parasının iade yapılacağını söyledi. Sistem denetime girdi ve bir ses kaydı attı ” Sistemin %90 denetimden çıkacağını ve iadelerin çok hızlı bir şekilde gerçekleşeceğini, eğer sistem denetimden geçerse de tüm güçleriyle devam edeceklerini söyledi.” Fazla uzatmıyorum sadede geliyorum. Umut beyin bize vaat ettiği 1 e 3 tü. Ama bunu yapmadı paraları iade edeceğini söyledi. Daha sonra sistemi denetimden geçse bile devam ettirmeyeceğini söyledi. İadeler konusunda da bankanın 3 – 4 işlem yaptıkta sonra sıkıntı çıkardığını ve hesabının bloke edilebileceğini söyledi. Ama 10 Haziran günü hiç bir iade yapmadılar. Nedenini sorduğumuzda bugün yapsa bile pazartesi hesaba geçeceğini söyledi. Bizde ” Hesabınızın bloke olmaması için bugün de iade yapsaydınız olmaz mı ? ” dedik yine aynı cevabı aldık. Ben şahsen iadelerin neden yapıldğını sordum bana verilen cevap ” müfettiş böyle istedi.” denildi. Sistem denetime girmeden müfettişin böyle bir şey söyleceğini düşünmüyorum. Çünkü devlet halkının neden zarara uğramasını istesin sonuçta bize vaat edilen 1 e 3 tü.

  3- Sistem her para çektiğinizde %20 stopaj vergisi kesiyordu. Bu verginin faturasıda bize gösterilecekti ama bu da gösterilmedi.

  4- 10 Haziran ‘da bir yorum yaptım. Bizim paramızın 5 ay boyunca kullanıldığını ve biz kâra geçmeden iade yapıldığını belirttim. Bana ” Sen sorunlu musun ? ” diye bir yanıt verdi. Bir sistemin sahibi kullanıcısına böyle bir yanıt vermemeli. Biz sana güvenip para yatırdık gerekirse defalarca aynı açıklamız gerekiyor. Çünkü biz size güvendik ve yatırım yaptık ve siz de bizim paramızı kullandınız bu kadarını bize borçlusunuz.

  5- 10 Haziran günü bir kadın kullanıcı ” Eşinin bankadan 10 bin lira para çektiğini ve soru sorduğu için gruptan atıldığını “söyledi. Umut bey boş yere atılmayacağını hakaret veya küfür ettiği için atılmıştır dedi. 4. madde de belittiğim yorumu yaptığımda bana bir çok kişi hakaret etti bende umut beyin yaptığı bu yoruma göre bana hakaret edenlerin atılmasını istedim ama cevap alamadım. En sonunda da gruptan atılan ben oldum.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link