Ben derim ki giriş
Kuruluş Tarihi :  2009
Şirket Adı :  Next Generation
Site Dilleri :  Türkçe
Mobil :   Uygulama Mevcut
Para Çekme :  Hediye Çeki, Banka Havalesi, Cep TL Yükleme
SSL :  Mevcut
Vergi Sicil No 6310565863/Kozyatağı
E-Posta :  Yok

Ben Derim Ki Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Ben derim ki, NG internet hizmetleri ile çalışan Online pazar araştırma şirketlerinden birisidir. Site üzerinde araştırmalar genellikle Türkiye’den yapılır. 2009 yılında kurulmuş olan şirket, 2014 yılında Ipsos ile ortak çalışmaya başlayarak, 100 bin üye sayısına ulaşmayı başardı. İnternetten para kazandıran yöntemler arasında ilk sıralarda olan anketler ile birçok kişi ek gelir sahibi olabiliyor. Sisteme üye olan kullanıcılar arasında, diğer şirketlerden farklı olarak seçimler yapıp anket gönderme işlemi yapıyorlar. İlk seçim nedenleri arasında dürüst cevap verme ve sistemde T.C kimlik numarası bulunan kullanıcıları tercih ediyorlar. Ben derim ki anket gelmiyor diyen kullanıcılar genellikle T.C bilgilerini girmemiş kullanıcılardan oluşmaktadır. Bunun sebebini ise gerçek kişiler olduğu ispatlandığı için olarak açıklıyorlar.

Ben Derim Ki Para Kazanma

Sistem üzerinden kayıt olarak, mailinize ve telefonunuza gelen onay kodlarınızı girdikten sonra anket doldurmaya başlayabiliyorsunuz. Size anket gönderilmesi için profil bilgilerinizi eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Gelen anketlerin uzunluğuna ve türüne göre yaptıkları ödemeler değişiklik gösterebiliyor. Ben derim ki anket gönderme işlemini bazen üst üste yapabiliyorken, bazen yavaşlata biliyorlar. Bunun sebebi ise diğer anket şirketleriyle aynı, müşterinin istediği hedef kitleye uymuyor olma ihtimaliniz. Gelen anketlerin fiyat değeri kısa anketlerde 100 akçe uzun anketlerde ise 300 akçe değerinde değişiklik gösteriyor. Akçe hesabı site içi puanlama sistemine benzer bir uygulama 100 akçe 1 TL olarak hesaplanıyor. Tamamladığınız anketlerin parasının hesaba geçmesi için biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Site anketleri onayladıktan sonra hesabınıza ödeme yapıyor. Topladığınız para ile isterseniz banka havalesi, hediye çeki veya cep telefonunuza TL olarak yükleyebiliyorsunuz. İstemediğiniz bir durum olduğunda ben derim ki üyelik iptali yapabilmek için site içerisinde bulunan iletişim formundan bildirim göndermeniz gerekiyor. Bu süreç biraz zaman alabiliyor.

Ben Derim Ki - Anket Doldur Para Kazan

Ben Derim Ki Güvenilir Mi?

Şüphesiz ki internet üzerinden para kazanmak isteyen herkesin ilk araştırdığı şey güvenilir olup olmadığıdır. Ben derim ki sitesinin en fazla kafa karıştıran konusu ise akçelerde kullandıkları küsuratlardır. Örnek vermek gerekirse 10,00 akçe size 10 TL gibi gelebiliyor fakat aslında 10 akçe olarak hesaplanmaktadır. Bunun sebebini ise küsuratları ile birlikte adil aktarım yapmak için yapıldığını bildiriyorlar. Ben derim ki ekşi platformu yorumlarına da bakıldığında küsuratların kafa karıştırmasından oldukça fazla söz edilmiş. Site üzerinde bulunan SSL sertifikası kişisel bilgilerinizin 3. Kişilerle paylaşılmadığını ve korunduğunu göstermektedir. Tabi ki araştırma neticesinde yaş cinsiyet gibi bilgiler verilebilmektedir.

 

Anket Doldurarak Para Kazanabileceğin Diğer Yöntemler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz