FreeDogeCoin Kazandıran Site
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Dogecoin dijital paralar ile dalga geçmek amacıyla kurulmuş ve dalga geçmek isterken kazayla tutturulmuş bir proje olarak bilinmektedir. Elbette felsefesi birçoğunuzu ilgilendirmiyor bunu biliyoruz. Sizlerin bir amacı var internetten para kazanmak. Dogecoin kazandıran siteler arasında size en garantisini önereceğiz. Bu sistemi daha önce bizzat test ettik ve kazançsız bir şekilde, referanssız kazandık.

Bedava Dogecoin Kazan

Dijital paralar ülkemizde ciddi derecede tutulan ve birçok şirketin bu yöne meyillenmesine neden olan bir sektördür. Sizlere sunacağımız site İngilizce’dir. Fakat çok bir şey yapmanıza gerek yok. Oldukça basit kullanıma sahip bu sitede Google Chrome internet tarayıcısı kullanarak her şeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Bahsedeceğimiz siteye kayıt olmadan önce elbette Dogecoin hesabı aç seçeneği ile bir cüzdan hesabı oluşturmanız ve hesap numarası edinmeniz gerekmektedir.

dogechain.info adresine giriş yaparak öncelikle bir cüzdan numarası alın.

Sonrasında sitemize aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak giriş yapalım ve kayıt işlemlerini gerçekleştirelim.

FreeDogeCoin ÜyelikFree DogeCoin Nasıl Üye Olunur?

Üstteki butonu tıkladığınız zaman gideceğiniz sayfada solda görmüş olduğunuz gibi bir bölüm karşınıza çıkar.

E-Mail Address : Bu bölüme anlaşıldığı üzere e-posta adresinizi yazın.

Password : Bazı insanlar bunu pasaport numarası sanıyor ama buraya siz yinede şifrenizi yazın.

DogeCoin Address : Bu bölüm çok önemli çünkü sistemden kazanacağını DogeCoin burada yazacağınız hesaba aktarılır.

Bilgileri doldurduktan sonra resimde işaretlediğimiz ”Ben robot değilim” bölümünü klikleyin ve insan olduğunuzu ona ispat edin.

Bütün işlemleri eksiksiz ve doğru yaptıktan sonra ”Sign Up!” seçeneğini tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

FreeDogeCoin KazanFreeDogeCoin Ödeme Yapıyor mu?

Sistemi test etmek amacıyla kullanmış ve saatte 1 defa bize sunulan şansı deneyerek rastgele rakamlar yakalamaya başladık. Sol tarafta görmüş olduğunuz gibi rastgele gelen rakamlar size ne kadar kazanacağınızı gösterir. Biz 1 saatlik bir çaba içerisinde yaklaşık 14 Dogecoin kazandık ve test etmek için DogeCoin cüzdan hesabımıza transfer ettik.

Herhangi bir şekilde sorun yaşamadan aktarım tamamlandı. Ödeme konusunda sorun yaşatmayan sistemin 1milyondan fazla kullanıcısı var.

Dogecoin şuan için 0.01 $ civarında fakat ne olur ne olmaz şansınızı deneyin atın köşeye biraz. Herhangi bir şekilde yatırım yapmanıza gerek kalmadan internetten para kazanmak için bu ve benzeri birçok yöntem var elbette. Bizler size test edip kanıtlanabilen sistemleri tanıtmaya devam edeceğiz.

FreeDogeCoin ödemesini aldığımız Doge cüzdan görüntümüz aşağıdadır.

Dogecoin cüzdan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz