Bedava Bitcoin Veren Siteler
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Günümüzün Kripto paralara döndüğü bu dönemde birçok kişi bedava bitcoin veren siteler aramaya başladı. Kolay yoldan para kazanmak için her geçen gün arayışlar artıyor. Elbette elinizin altındaki tehlikelerin birçoğunuz farkında değilsiniz.! 2018 yılında yepyeni akımlar ile karşılaşacağız. Bu akımın ne olduğu belli!

2018 Ponzi Sistemler Kulvar Değiştirecek

Son birkaç aydır özellikle medyada yer alan haberler sayesinde artık Bitcoin hakkında fikir sahibi oldunuz. Bitcoin denildiğinde fikri olmayanlar artık bir para birimi diyebiliyor. Bu durum elbette bazı noktalarda çok çok kötü oldu. Tam da Türkiye’nin ihtiyacı olduğu dolandırıcılık sistemleri gelecek! Oyun siteleri, yatırım siteleri adı altında birçok dolandırıcılık metodu uygulanırken sıradaki akımın adı ise coin dolandırıcılığı!

  • 2018 yılının Kripto Para yılı olacağını hepimiz biliyoruz. Şimdiden ismini duyduğumuz onlarca isim bunun en basit ispatı. Fakat bu durumun çok kötü sonuçlar doğuracağını bilin. Geçtiğimiz aylarda Rusya ve ABD üzerinde başlayan sistemler Türkiye’de yoğunlaşacak. Bugüne dek gördüğümüz sistemler artık coin trafiği üzerinden dönecek. Bir yandan sizlere bedava bitcoin veren siteler olarak gözükecekler, diğer yandan da yatırım yapmanızı sağlayacak cazip teklifler sunacaklar. Ekonomik özgürlüğü olmayan büyük bir nüfusa sahip olan Türkiye bu pazar için oldukça uygun bir ülkedir. Basında yer alan haberler aracılığı ile çok kazançlı gözüken kripto paralar tamda bizim halkımızın 1 ver 3 kazan mantığına uyuyor. Yani oturarak para kazandıran siteler gibi düşünüyoruz. Ama işin tehlikesi oldukça büyük.

Bazı yabancı platformlar şimdiden Türkiye’de ki yerini almaya başladı. Her önüne gelenin dijital para dünyasına girdiğini görüyoruz. 10 Yıldır varlığını sürdüren bu dijital pazar birçok ülkede kafaya sıkılan son kurşun olabiliyor. Özellikle oyun ve yatırım sitelerine yatırım yapmış ve başka sistemleri bilmeyenlerin bu sektörden tamamen uzak durmalarını öneririz.

Kripto Paralar Güvenilir mi?

Tam anlamı ile güvenilir diyebileceğimiz hiçbir kanıt yoktur. Lakin risk almayı sevmekten çok iyi bilen birçok kişinin kripto paralar sayesinde elle sayılamayacak kadar büyük paralar kazandırdığını, milyonerken milyarder olduğunu biliyoruz. Borsa her zaman sizlerin umduğu gibi yukarı doğru tırmanan grafik ile çıkmaz karşımıza. Bu yıl içerisine artış gösterecek sahte sistemler esas amaç edinmiş dijital paraları olumsuz etkileyebilir. Ne olduğunu bilmediğiniz coinleri tercih ederek ciddi şekilde dolandırılacaksınız. Kripto para güvenilir mi sorunuza bu yüzden net cevap verebilecek hiç kimse yoktur!

Bedava Bitcoin Veren Siteler Var mı?

Bedava bitcoin veya farklı coinler, altcoinler veren sitelerin varlığını biliyoruz. Ufak meblağlar ile birçok site bedava bitcoin dağıttığını belirtiyor. Bunlardan sadece 2 tanesini denedik ve dijital para cüzdanlarımıza aktardık. Çok yakında sizlere bir sürü linkler, bir sürü sistemler ulaşacaktır. Ne olduğunu bilmediğiniz, kim olduğunu görmediğiniz sistemlere temkinli olmak sizin yararınıza. Bizden söylemesi.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz