Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Kulağa oldukça garip geliyor değil mi? Sadece reklam izleyerek para kazanmak hayal ürünü gibi görünse de gerçeğe dayalı bir iştir. Reklam izle para kazan kampanyasıyla çalışan birçok site, kullanıcılarına belirli ödeme yapıyorlar. Fakat bu işten para kazanabilmek için, reklamı takip etmeli ve sabırlı olmalısınız. Çok çabuk sıkılan bir yapıya sahipseniz bu iş sizin için çok sıkıcı olabilir. Evde bilgisayar başında sık vakit geçirenlerin rahatlıkla yapacağı bu iş ile sizde para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu tarz sitelere üye olarak mail adresinize gelen reklamı tıklamak. Reklam izle para kazan sloganıyla çalışan birkaç siteden bahsedelim.

Basit Bir Yöntemle Para Kazanmak İster misiniz

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Neobux.com:  Reklamlarla para kazandıran ve en güvenilir olan siteler arasında yerini alan Neobux, sürekli yayınladığı reklamlar sayesinde kullanıcılarına para kazandırıyor. Para kazanma yolları arasında reklam izlemeyi tercih ettiyseniz bu siteyi incelemenizi tavsiye ederiz. Binlerce kullanıcıya sahip olan site reklam başına ortalama 1 Cent ödeme yapıyor. Ayrıca sitede bulunan referans sistemi sayesinde kayıt ettirdiğiniz üyelerden de kazanç elde edebiliyorsunuz. Kazandığınız tutarları Neteller, Payza ve Paypal gibi yöntemler ile hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Gagabux.com: Ödemelerini zamanında ve eksiksiz yapmasıyla tanınan sitede reklam başına ortalama 0,02 Dolar kazanabiliyorsunuz. Bu sitede referans sistemi bulunuyor. Siteye dahil ettiğiniz kullanıcılar için 0,015 Dolar kazanabilirsiniz.

Bux.To: Reklam izleyerek para kazandıran diğer bir site olan bux.To düzenli ödeme yapan ve güvenilir siteler arasında yerini alıyor. Reklam başına 0,01 Dolara kadar ödeme yapan sitede, referansınızla üye yaptığınız kullanıcıların kazançlarından gelir elde edebiliyorsunuz.

Reklam İzleme Sitelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada çok sayıda bulunan yabancı ve yerli reklam izleme siteleri seçiminde dikkatli davranmalısınız. Bazı siteler işgüzarlık yaparak kullanıcılarına ödeme yapmamaktadır. Bu sebeple site tercihi yapmadan önce internette detaylı bir şekilde araştırmalı ödeme yapan sitelere yönlenmelisiniz. Bu tarz sitelerde genellikle reklam açıkken başında durmanız gerekiyor. Bazen size izletilen reklamla ilgili beklenmedik zamanlarda sorular sorabiliyorlar. Sorulara cevap verememek yada yanlış yanıt vermek, o reklamdan kazanç elde etmemenize sebep olabilir.

reklamla para kazan

6 YORUMLAR

 1. Reklam izleyerek para kazanabilirsiniz
  Dünya genelinde hızla yayılmaya başlayan video paylaşım sitelerine ülkemizde de firmalardan reklam videoları alıp bunu sistemine üye kullanıcılarına seyrettirip kazançlar veren bir sistem faaliyete geçti Sizde reklam izleyerek para kazanabilirsiniz

  Reklam nedir , televizyon, gazete, radyo, billboard, dergi, sinema internet gibi mecralar aracılığıyla çeşitli mal, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ve tüketicilere belirli bir ücret karşılığında tanıtılmasıdır. Bu işin ana unsurları; bir ücret karşılığında yapılması, tanıtım yaptıran firmaların belli olması, mal ürün ya da hizmetlerin tanıtımı yapılırken geniş hedef kitlelere ve tüketicilere hitap eden görsel işitsel ve yazılı medya araçlarının kullanılmasıdır.

  Reklam tüketicilere mal ürün ve hizmetler ve bunların kullanımı hakkında ürünlerin nereden, nasıl, hangi fiyatlara alınabileceğı hakkında bilgi verir, tüketicilere doğru mal ve ürünü almaları için yol gösterir. İşletmelerin Pazar payını arttırmasında, marka değerlerinin yükselmesinde, yeni üretim politikalarının tesbitinde ve yatırımlarının yönlendirilmesinde önemli bir yardımcı unsurudur.

  Başka bir tanımla reklam; Bir mal, ürün veya hizmete ilişkin bir mesajı çeşitli medya yöntemleri ile olarak hedef kitlelere tanıtmak için yapılan planlama ve eylemlerin tümüdür.

  Tanıtım, sürekli yaratıcılık, sürekli yeni fikirler ve stratejiler gerektiren bir uygulama sanatıdır. Hedef kitlelerin ve tüketicilerin kullanmakta olduğu ve satın almayı alışkanlık haline getirdikleri bir ürün veya hizmetin akıllarda sürekli güncel tutulmasının ya da tüketicide bir başka markaya satış eğilimini yaratmak reklam yoluyla gerçekleşebilmektedir.

  Tanıtıma çeşitli medya ortamları vasıtasıyla pazarlama faaliyetlerini kullanarak satış yapmakta diyebiliriz. Bütün tanıtım hizmetlerinin amacı firmaların Pazar payını ve satışlarını artırmaktır.

  Tüm bu tanımları özetleyecek olursak; bir mal, ürün veya hizmetin tanıtılacağı pazarın ve tüketicilerin değerlendirilmesi için yapılacak araştırmalar, reklam hedefinin, harcamaların ve hedef kitleye verilecek mesajların tasarlanması, bütçe için kaynak planlaması, tasarımın ne zaman nasıl nerede, hangi ortamlar ile yapılacağı konusundaki stratejilerin tesbit ve karar sürecindeki faaliyetlerin tamamı diyebiliriz

  Reklam İzle Kazan

  İnternette yapacagımız ufak bir araştırma sonrasında izleyeceğiniz reklamlar için size para ödemeye hazır bir çok şirket olduğunu göreceksiniz. Her gün düzenli olarak üye oldugunuz sistemin size sundugu reklamları izleyerek hem farklı ürünleri keşfetmiş hem de para kazanmış olacaksınız.

  Reklam Oku Kazan

  E mail ‘inize, cep telefonunuza günlük sizi rahatsız etmeyecek miktarda reklam gönderimi yaparak size her bir reklam mail i veya reklam sms i için ödeme yapacak bir çok şirket bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey ÜYE OL olarak kazanmaya başlamak. VE sisteme arkadaşlarınızı davet ederek ve onlarla beraber kazanabilirsiniz

  Ayrıca sisteme üye olan kişiler bulundukları illerde firma adına ili için reklam sms gönderimi veya reklam maili gönderimi düşünen ticarethanelerle görüşerek onlarla reklam bağlantısı kurabilir ve bu kurdukları baglantıdan ekstra prim kazanırlar

  Sistem işleyişi kısaca sisteme ücretsiz olarak üye olan kişi üye işleminin bitiminde sistemde bulunan arkadaşlarını sms ile davet et kısmından istedigi kadar arkadaşının cep telefonuna davet gönderebilir sisteme üye olan kişi arkadaşlarını sisteme davet edip 10 arkadaşını sisteme dahil eder ve o arkadaşlarının da sisteme 10 arkadaşını dahil etmesi tavsiye ederek 10 ar kişiden oluşan alt ekip kurulmasını saglaması halinde aylık 1000 tl ye varan para kazanabilir

 2. Merhaba arkadaşlar Hiç bir ucret talep etmeden ve hıc bır sınır olmaksızın tıklama basına 0,10 cend kazanma sansı verıor çok güzel bir site arkadaslar tc veya ısım soyısım bile ıstenmıor sadece maılınızle uye oluosunuz ve kendınıze aıt kullanıcı kodu olusturuosunuz. Şirketin belirledi bankalardan talep ediorsunuz. Hc bırsey koymadan kazanma fırsatı var. amazon.com gibi sitelerin ürünlerinin satış fotoğrafları nı görüyorsunuz günlük 100$ ları kazanmak mümkün linkim den üye olursanız banada ufak bi katkı sağlamış olursunuz minnettar kalırım. En azından incelemenizi tavsiye ederim güzel bir ek gelir.
  rsmoney.club/7229464967888/

  • Ben bu sistemi bir türlü çözemedim. Nasıl kullanabilirim ?
   Rakamları yazıyorum fakat referans yapmam gerekiyor onuda yapıyorum ama orası hep 0 olarak görünüyor ve kazanamıyorum.

  • çekim talepleri hesaba ne zaman yansıyor üye olup reklam izlememiz durumunda birde türkiye hesaplarınayansıyormu yoksa döviz hesabı mı olması gerekiyor

 3. ARKADAŞLAR HAAHİDE YAYINCI OLMAK İSTERSENİZ İNSTAGRAM : HAAHİDOVMELİADAM hesabından BANA ULAŞABİLİRSİNİZ HAAHİDE ASİSTANIM VE SEVE SEVE YARDIMCI OLURUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz