Banker İnek Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Banker İnek (Konu 20.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  22 Temmuz 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Şaibeli
Şahıs Adı :  Büşra Çakır
Vergi Dairesi :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  x
Depo Limiti:  x
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Banka Havalesi, E-Pin
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
 Whatsapp : Bilinmiyor
 E-Posta :  Bilinmiyor
 Canlı Destek : Var ( Cevap Vermiyor)

AVANTAJLAR

 • Oyunun Herhangi Bir Avantajı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • SSL Sertifikası Yok
 • Sitede Güvenlik Açıkları Var
 • Şirket Bilgisi Yok
 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • E-Posta Yok
 • Telefon Numarası Yok
 • Whatsapp Yok
 • Canlı Destek Var Cevap Veren Yok
 • Bu Oyun Kapanır!

Banker İnek oyunu internetten para kazandırdığını iddia eden fakat güven konusunda hiçbir iddiası olmayan tamamen ponzi bir sistemdir. Oyunun tanıtımını gerçekleştirmekten ziyade doğrudan dezavantajlarını sıralayalım.

Banker İnek Oyunu Güvenilir mi?

Oyunların güvenilirliğini bir takım kıstaslar doğrultusunda ortaya çıkartabilirsiniz. Banker İnek oyunu bilindiği üzere para kazandıran oyunlar arasında yerini alıyor. Peki Banker inek güvenilir mi? Oyunun birçok eksiğinin olduğunu künyesinde belirttik.

 • İletişim Bilgileri Yok : Oyunda yer alan iletişim kanallarına baktığımızda internet sitesi ve sosyal medya hesabında göremiyoruz. Site içi sadece canlı destek var. O da bir türlü cevap vermiyor. Facebook sohbet var orada da yazılanlar ”görüldü” olmasına rağmen cevap yok. Sorumsuzluk olarak gözükebilir fakat niyetin kötü olduğu ortada.(Zaman aralığına dikkat edin. 21dk oldu cevap yok. ve oturum sonlandı.)
  Banker İnek İletişim
 • Para Aktarımları Şahısa mı? : Oyunun para yatır bölümünde Büşra Çakır isminde bir isim görüyoruz. Şahıs adına mı toplanıyor şahıs şirketi mi bilinmiyor. Fakat durum gösteriyor ki tamamen şahıs adına toplanıyor.

Banker İnek Şikayet

Sisteme eğer para yatırdıysanız T.C. Başsavcılığına şikayet dilekçesi verebilirsiniz. Banker inek şikayet ederken özellikle bir grup tarafından kasıtlı amaçlarla dolandırıldığınızı söylerseniz ”Nitelikli Dolandırıcılık” suçundan karşı tarafa çok ciddi bir yaptırım yapabilirsiniz. Ponzi Arzu’yu hatırlayın. 700 yılın üzerinde almıştı. Her dilekçe, her şikayet cezaevi süresini uzatır.

1 YORUM

 1. Paraparalacom ailesine çok teşekkürler. Bunun benzeri yakın geçmişte kapanan ve daha önce kapanmış Para Bahçesi oyununun kopyası olan Para Çiflik oyununda yaşandı, hatta onda şahsın adı da belli değildi. Ancak hesap no’su ile bankadan öğrenince çıktı yani sahibi Ankara Mamak’ta Saime Kadın semtinde ikame eden Sevim COŞKUNER adında bir PONZİ çıktı. Cumhuriyet Başsavcılığı’na gerekli şikayetler yapıldı ancak bir netice alınamadı, olayın neticelenmesi için Mahkemelere başvurulması gerekiyormuş. Yatırılan meblalar düşük olunca kimse buna yanaşmadı. Kapanan bu oyunun aynısı fakat adı farklı olan Para Sandığı sitesi var, bu site hem tıpkı Para Bahçesi veya Para Çiflik gibi tarım oyunu hem de Elit Çiftlik oyununa benzer tavuk satın alıp yumurta üretimine dayalı bir sitedir ve sahibinin kullanıcı adı ”ardatknlp”, email hesabı ”saglamoyun02@gmail.com”, kanalının adı da ”Typhoon Hack Channel” dir. Bu oyundan eski bir arkadaşım para talep etmiş, yatırılmamış, emailine yazmış cevaplanmamış. Bunları tanıyanlar onlara gereken dersi vermelidirler…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz