BalKazan Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Balkazan Oyunu (Konu 25.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   02 Şubat 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Yok
Şahıs Adı :   Rıfat Kazdal
Vergi Dairesi :   Yok
Hizmet Alanı :   Yok
Ödeme Puanı :   Ticaret Puanı Var (Para Tuzağı)
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Var
Para Yatırma :   Şahıs Adında Banka Havalesi, Papara
Para Çekme :   Banka Havalesi, Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   destek@balkazan.com
 Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

  • Depo Limiti Yok

DEZAVANTAJLAR

  • Ticari Bilgiler Yok
  • Ticaret Puanı Var (Para Tuzağı)
  • Şahıs Adına Para Toplama (Rıfat Kazdal)
  • Telefon Yok
  • Canlı Destek Yok
  • Yöneticileri İlgisiz

Balkazan oyunu 02 Şubat 2017 yılında piyasaya atılan güven vermeyen oyunlardan birisidir. Oyunun güvenliğe ve güvenilirliğe dair hiçbir belirtisi yok. Balkazan giriş sayfasında sizlerde en acemi halinizle görebilirsiniz. Güven vermeyen bu oyunu tanıtmayacağız.

Balkazan Oyunu Güvenilir mi?

Oyunun tamamen para tuzağı üzerine kurulu olduğu ortada. Bu oyundan yatırımsız faydalanmaya kalksanız siz kazanmaya başlamadan kapanır. Yatırım yapsanız kaptırma olasılığınız çok yüksek. Oyunun irtibat konusunda da çok sıkıntılı olduğunu belirtebiliriz. Facebook ve e-posta üzerinden iletişim kurulabiliyor fakat cevap vermek tamamen keyiflerine kalmış. Durum şu ki 1 haftadır olumlu tanıtım için cevap bekliyoruz. Her geçen gün sizler adına risk olduğundan daha fazla beklemenin manası olmadığını düşünüyoruz.

Balkazan mesaj

Sizlerin sormuş olduğu her soruya bizler nasıl yanıt veriyorsak, bu işin ticaretini yapan şirketlerde cevap vermek ZORUNDADIR! Aksi durumda ilgisizlik çok can sıkar. Oyunun hiçbir ticari bilgilerinin olmaması, iletişim yöntemlerinin yetersiz veya ilgisiz olması Balkazan oyunu güvenilir mi sorusuna net bir cevap vermeye yetiyor. Oyunda ayrıca birçok yazılımsal hata mevcut! Her zaman söylediğimi gibi yine haklı çıkacağız. Bu oyuna yatırım yapmayı aklınızdan geçirmeyin. Ve şeffaf olmayan hiçbir oyuna itibar etmeyin.

EDİTÖRÜN YORUMU
Her seferinde sizleri uyarmaktan biz sıkılmadık. Oyunlarınızı oynarken, yatırımlarınızı yaparken güven içerisinde yapmanızı öneriyoruz. Bu oyunun akıbeti belli bu yazımızı okuduysanız yapmanız gereken belli. UZAK DURUN!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz