Ataç Paketleyerek Para Kazanın

Ataç Paketleme İşi Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Eski dönemlerde daha sık kullanılan ataçlar, genellikle standart metal renkteydiler. Fakat bugün yüzlerce farklı şekilde tasarlanmış olan ataçlar, sadece defter sayfalarında değil, çeşitli süslemelerde de kullanılıyor. Oldukça eğlenceli ve şık olarak tasarlanarak, evde para kazanmak için neler yapabilirim diyen kişilere de gelir kaynağı oluyor. Sadece tasarım olarak değil, hazır yapılmış olan ataçları da paketleyerek gelir elde edebilirsiniz.

evde ek iş veren firmaları bul

Ataç Paketleme ve Süsleme İşi

Evde yapılabilecek en basit işlerden olan ataç paketleme, genellikle toptanılar tarafından veriliyor. Toptancılar size paketin için koymanız gereken ataç sayısını ve paketleme yöntemini göstererek teslimat yapıyor. Ortalama bir hafta sonrasında ise yaptıklarınızı teslim edip, yeni iş alabiliyorsunuz. Evden para kazanma yolları arasında bulunan bu işi yapması ise oldukça basit. İstenilen adette koyduğunuz ataçları, basit bir şekilde zımbalayarak paketliyorsunuz. Süsleme için verilen ataçlarda durum biraz daha farklılık gösterebiliyor. Genellikle tahta veya mukavva gibi materyallerden oluşan ataçları, çeşitli renklerde boyamanız ve süslemeniz talep edilebilir. Boyanan ataçları çeşitli kurdele veya fiyonklarla eğlenceli bir şekilde süsleyebilirsiniz. En çok para kazandıran işler arasında yer almıyor bile olsa, güzel vakit geçirerek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Hatta hayal gücünüzden yardım alarak farklı tasarımlar yapabilir, çeşitli çerçeve v.b ürünlerle birleştirmeler yapabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanç Sağlar?

Evde yapılan işlerden birisi olan ataç işinde kazanacağınız tutar farklılık gösterebiliyor. Sadece paketleme yapıyorsanız, firmalar sizin hızınıza göre ödeme yapar. Ortalama olarak aylık 1000 TL civarında kazanç elde edebiliyorsunuz. Süsleme işinde ise, atacın modeline ve kullanılan malzemeye göre tane başı 10-30 kuruş arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş bana yeterli gelmez diyorsanız clixsense veya yandex para kazanma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

ek iş ilanları

Clixsense Nasıl Kazandırıyor?

Clixsense, farklı anket ve görevlerin olduğu yurtdışı bir Pazar araştırma şirketidir. Fakat içerisinde bulunan Türkçe forumla diğer üyelerle konuşabilir görevlere yardım talep edebilirsiniz. Görevler genellikle bilgisayar başından yapabileceğiniz şekilde veriliyor. Örneğin sizden bir sitenin adresini kontrol etmenizi talep edebilirler. Clixsense hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Clixsense Para Kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz