Armut.com'dan Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kasım 2011 tarihi itibariyle sektöre hızlı bir giriş yapan Armut.com, e-ticaret ve Online pazar olarak hizmet vermektedir. Reklamlarda ve internette karşınıza mutlaka çıkmıştır. Armut kişisel ve kurumsal istekleri baz alarak bir nevi alıcı ve satıcıyı buluşturmaktadır. İstediğiniz iş ile alakalı site içinde arama yaparak kendinize çalışma alanı kurabileceğiniz gibi, ev temizliği boyacı gibi ihtiyaçlarınızda da çalışanları bulmanız mümkündür. Site içerisinde temizlik, boya badana, köpek eğitim, psikolog, oto servis gibi birçok iş olanağı dışında internetten para kazanma yöntemi olan makale yazarak da kazanç elde edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz Armut.com’da profil bilgilerinizi ve iş alanlarınızı doldurup, size uygun işler için teklif gelmesini beklemeniz gerekiyor. Gelen teklif size uygun olduğu taktirde çalışmaya başlayabiliyorsunuz.

Armut.com’da Ne Yapılıyor?

Açıldığı günden bu yana 90.000 aylık ziyaretçiye ulaşarak önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Yaklaşık 300 meslek dalı ve 2.000’i aşkın işvereni bünyesinde barındıran Armut.com şimdiye kadar 8.5 milyon TL teklif tutarına ulaşmayı başarmıştır. Özellikle eleman arayanların ve internetten para kazanan kişilerin ilgi odağı haline gelerek, pek çok kişinin kazanç elde etmesini sağlamıştır. Siteye giriş yapan işverenler kendilerine uygun olan kriterlerde arama yaparak teklifler gönderiyor. Gönderdikleri teklifler arasında en çok yazılım, internet sektörü yerini alıyor. Armut.com‘un asıl amacı iş arayan ve işverene yakın konumda bulunan kişileri buluşturarak iş isdihtamı sağlamak. Fakat bunu yaparken kişiler arasında olan anlaşmazlık veya düzgün iş olmama ihtimali de hayli yüksek. Bu yüzden buradan seçim yaparken önceliğiniz referans almış, beğeni kazanmış kişilere öncelik vermenizdir.

Armut.com Şikayetleri

Büyük ve hızlı gelişen bir firma olmasına karşın site üzerine yapılan araştırmalarda birçok kullanıcı şikyeti de var. Armut.com ekşi üzerinde yapılan yorumlarda genellikle normalden daha yüksek bir fiyatta çalışmak isteyenlerin olduğundan söz ediliyor. Sitenin diğer bir şikayet konusu ise özellikle teklif gönderenlerden komisyon kesmesi. Örnek vermemiz gerekirse 1500 TL’lik bir iş için ve 50 TL’li bir iş için kesilen komisyonlar birbirinden farklı, rakama göre değişiklik gösteriyor. Bahsedilen şikayetlerin genlinde 50,60 TL’lik bir rakam harcayarak birçok teklif gönderdiği halde iş alamayanlar bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz